Yazarlar

Ceren Onurlu

KURUCU, YAZAR

2016 yılında Küçük İlham Kutusu’nu bizimle tanıştırdığında hayata dair tutkusunu bulacağını kendi de tahmin etmemişti. İzmir’de yaşıyor. Hayvanlara aşık; bir köpeğin güzelliğinden gözleri kolaylıkla dolabilir. Hava durumuyla ruh hali paralel olarak değişir. Her duyguyu hakkını vererek yaşamaktan, durmadan konuşmaktan ve sabah uyandığında kahve içmekten asla vazgeçmez.

 onurluceren@gmail.com

 cerenrlu


Zehra Takmaz

YAZAR

Yaşam sloganı ‘öğrencilik hiç bitmez’ olan, dolayısıyla ruhu hep öğrenci kalan, minimal bir çizgide, yavaş yavaş azalarak, azaldıkça çoğalarak, yaşam yolculuğunu hayatın akışına saygılı olmaya çalışarak sürdürmeye çalışan sıradan biri…

“Hayat kendimize yaptığımız yolculuklar toplamıysa eğer, ben de öğrendiklerimi, okuduklarımı, yazıp çizip anlatmak üzere hayatımda evrile devrile geldiğim yolculuğumun bu durağında, yaşamımın şimdisinde seninleyim. Yazdıklarımı keyifle okuman dileğiyle…”

 anaestheticconcern@gmail.com
 anaestheticconcern

Sahra Hazal Kaleli

YAZAR
Özgür doğasını arayan vahşi bir ruh. İlişkilerle, kadın ve erkeğin özüyle kafayı bozmuş. Zekanın sadece özel durumlarda kullanılması gerektiğini bilir. Masallara ve kedilerinin sihrine inanır.
  hazalsahrakaleli@gmail.com
  pafinisun