fbpx

dönüşüm muhteşem olacak

4 Hafta Dönüşüm Programı

adım adım dönüşüm

Her gün, özgüvenini arttıracak, içindeki gücü hatırlatacak, kendinle ve sosyal hayatla olan ilişkini iyileştirecek ayrıntılı konu anlatımları ve görevler...

ÇALIŞMA AJANDASI

Kendi üzerinde çalışırken daha iyi odaklanabilmen ve deneyimlerini daha kuvvetli bir şekilde içselleştirebilmen için bastırılabilir PDF çalışma ajandası...

olumlama ses DOSYASI

İnsan beyninde yeni bir nöron ağı 21 günde oluşuyor. Her gece uyumadan önce dinlemen için hazırlanan olumlama ses dosyası...

yol arkadaşları

Seninle aynı yollardan geçip, aynı deneyimleri paylaşan insanların ve bizim de içinde olacağımız, sadece KİK Akademi öğrencilerine ve mezunlarına özel ortak grup...

Birlikte muhteşem bir yolculuğa çıkıyoruz!

Merhaba!

Bu yolculukta sana arkadaşlık edeceğimiz için çok heyecanlıyız!

İçinde öyle bir güç, öyle bir potansiyel var ki, bunu sana hatırlatmak için sabırsızlanıyoruz. Hatırlatmak diyorum çünkü her birimiz, inanılmaz güçlere sahip, muhteşem varlıklar olarak dünyaya geldik. Zaman içerisinde, toplumun değer yargılarıyla, çevremizin eğip bükmesiyle, kendimize söylediklerimizle, öğrenilmiş çaresizliklerimizle ve daha birçok dış etkenle içimizdeki gücü körelttik. Kullanma kılavuzunu kaybettik anlayacağın…

Bu programla birlikte aslında kim olduğunu yeniden keşfedip, sahip olduğun o muhteşem potansiyeli hatırlayacak, hayatının kontrolünü ve kendi gücünü eline alacaksın.

Hazırsan ver elini, macera başlasın!

x2

Ceren Onurlu

Kurucu

adım adım

4 haftada dönüşüm!

1. Hafta: Kendinle tanışma

Kendinle ilgili sahip olduğun inançları tespit edecek, çarpıtılmış inançları değiştirerek yerine daha sağlıklı ve gerçekçi inançlar yerleştireceksin. İçindeki eleştirel sesi duymayı ve onunla başa çıkmayı öğreneceksin.

2. Hafta: Dönüşme

Kendinle ilgili odağını negatiften pozitife kaydırarak, olumlu versiyonunda tutmayı öğrenecek, iyi olduğun alanları, özellikleri keşfedecek, sana iyi gelen anlarda durmayı deneyimleyeceksin.

3. Hafta: Oluşma

İdealindeki versiyonunu tüm ayrıntılarıyla tasarlayacak, bu versiyonunun alıştırmasını yapacak, eyleme dökeceksin.

4. Hafta: Gerçekleşme

Meydan okuma haftası! Konfor alanının dışına doğru büyük bir adım atacak, öğrendiklerini hayatına işleyeceksin.

Macera başlasın!

DÖNÜŞÜM MUHTEŞEM OLACAK - 4 HAFTA DÖNÜŞÜM PROGRAMI

İhtiyacın olan her şey bu programın içinde!

Günlük görevler

Her gün, özündeki gücü hatırlamana yardımcı olacak başka bir konudan bahsedeceğiz ve mevcut konuyla ilgili sana bir görev vereceğiz. Bu görevlerin amacı; öğrendiklerini içselleştirip hayatına işlemek olacak. Gözün korkmasın, görevler oldukça kolay ve eğlenceli. 🙂

Yaz-çiz-yırt at!

Yazarak çalışmanın gücünü mutlaka duymuşsundur. Her güne özel hazırlanmış olan çalışma ajandası sayesinde sana verilen alıştırmaları yapacak, notlar alacak, deneyimlerini yazabileceksin.

Olumlamanın gücü

İnsan beyninde yeni bir nöron ağı 21 günde oluşuyor. Bu, yeni bir inancın kazanılabilmesi için en az 21 günlük süreye ihtiyacımız olduğu anlamına gelir. Her gece uyumadan önce dinlemen için hazırlanan olumlamayla yeni ve güçlü inançlarını pekiştireceksin.

Aynı yolda yürüyen yeni arkadaşlar

Bu yolda tek başına yürümeyeceksin; bir sürü yol arkadaşın olacak! Telegram uygulaması üzerinden oluşturduğumuz grup sayesinde, bu programa dahil olan herkesle ve bizimle istediğin zaman iletişime geçebilir, deneyimlerini paylaşabilir, onların yolculuklarına ortak olabilirsin. Kim bilir, belki harika dostluklar burada saklanıyordur?

Ayrıntılı ve anlaşılır anlatım

Neyi neden yaptığımızı bilmezsek, o eylemin hiçbir anlamı kalmaz. Güne, her sabah göndereceğimiz farklı bir e-posta ile başlayacaksın. O günün konusu her neyse, olabildiğince ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde, uzun uzun anlattık. Bu sayede neyi neden yapman gerektiğini daha iyi anlayacak, eylemlerini içselleştirebileceksin.

Ortak grupta yapılan ek egzersizlerle kendi üzerinde çalışma fırsatı

Ortak grubumuzda, programın işleyişine ek olarak, programı destekleyici nitelikte birçok zihin egzersizi gerçekleştiriyoruz. Böylece süreklilik sağlayacak, program bitse dahi kendi üzerinde çalışmaya devam edebileceksin.

"Evet biliyoruz, herkes sana özgüvenli olmak ve kendini sevmek için NE yapman gerektiğini söylüyor. Sanki çok kolaymış gibi...

Bu program sana neyi NEDEN yapman gerektiğini, daha da önemlisi NASIL yapacağını gösterecek."

Bu programın sonunda...

Sarsılmaz özgüven

İçindeki muhteşem potansiyeli keşfedecek, kendine olan güvenini pekiştireceksin.

Sosyal hayatta başarı

İnsanlarla daha rahat iletişim kurabilmek için ihtiyacın olan donanımı edineceksin.

İdealindeki versiyonun

Kontrollü pratiklerle, adım adım, tasarladığın ideal versiyonuna dönüşeceksin.

Konfor alanından çıkış

Meydan okumalar sayesinde konfor alanından çıkacak, öğrendiklerini teorik birer bilgi olmaktan çıkarıp hayata geçirebileceksin.

Öz sevgi & Öz kabul

Kendini daha yakından tanıyacağın sürprizlerle dolu bu yolculukta, kendine yapıştırdığın göreceli sıfatlardan kurtulacak, kendini olduğun gibi seveceksin.

Mutluluğun kaynağı

Kendi alanını koruyup ondan keyif almayı, gerektiğinde “hayır” demeyi öğrenecek, mutlu olmak için sadece kendine ihtiyacın olduğunu anlayacaksın.

Program için neler söylediler?

Biz susalım, katılanlar anlatsın!

Aklına Takılmasın...

Sık Sorulan Sorular

Programın işleyişi nasıl gerçekleşiyor?

Kayıt formunu doldurduktan sonra vermiş olduğun e-posta adresine, işleyişi ayrıntılı bir şekilde anlatan bir e-posta gönderiyoruz. Bu e-postada, çalışma ajandası, ses dosyası ve ortak grup linki de olacak. Ertesi gün, sabah ilk konu anlatımın ve ilk günlük egzersizin geliyor. İşleyiş, ilk günü takip eden dört hafta boyunca her gün bu şekilde devam ediyor.

Konu anlatımlarını ve görevleri nasıl alacağım?

Konuları, görevleri, ajandanı, ses kaydını ve diğer tüm materyalleri e-posta yoluyla alacaksın. Tüm materyalleri dijital olarak iletiyoruz. Çalışma ajandasını herhangi bir yerden kolaylıkla bastırabilirsin.

Programın belirli bir başlangıç ve bitiş tarihi var mı? İstediğim zaman katılabilir miyim?

Program, sen kayıt formunu doldurduğunda başlar ve bunu takip eden dört hafta boyunca devam eder. Başlama ve bitiş tarihleri tamamen sana özeldir, dolayısıyla istediğin zaman başlayabilirsin.

Ajanda ve diğer materyaller için ayrıca ödeme yapacak mıyım?

Hayır, tüm materyaller ücrete dahildir.

Ödeme yöntemleri nedir? Taksitlendirme seçeneği var mı?

Shopier üzerinden kredi kartı veya banka kartınla güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsin. Taksit seçeneği mevcut.

Katıldıktan sonra vazgeçip ücret iadesi talep edebilir miyim?

Program dahilinde gönderilen ilk e-postanı almadan (kayıt formunu doldurmadan) önce istediğin zaman ücret iadesi talep edebilirsin. Mesafeli Satış Sözleşmesinin 5.3.9. maddesi gereğince kayıt formunu doldurduğun andan itibaren ücret iadesi gerçekleştirmiyoruz. Bunun sebebi, ilk e-posta ile birlikte programın içeriğini ve birçok materyali sana iletmiş olmamız.

Bu programın başka ne gibi avantajları olacak?

Akademi üyelerinin onlara özel çalışma kağıtları, etkinlikleri ve minik görevlerden oluşan aylık bucket listeleri oluyor. Program bitse bile bazı çalışmaları aylık olarak, bazılarını ise zaman zaman göndererek kendi üzerinizde çalışmayı sürdürmeniz için destek oluyoruz.

Program bittikten sonra destek grubundan çıkarılıyor muyum?

Hayır, istediğin kadar bizimle kalabilir, egzersizlerimize katılabilir, yeni arkadaşlarımıza destek olabilirsin.

Satın almama rağmen hala herhangi bir mail almadım?

Gereksiz e-postalar bölümünü kontrol ettiğinden ve doğru adresi verdiğinden emin ol. Eğer bunlara rağmen, gelen kutunda herhangi bir mail göremiyorsan akademi@kucukilhamkutusu.com adresine mail atabilirsin, hemen geri dönüş yapıp sorunu çözeriz. 🙂

Başka bir sorum var; size nasıl ulaşabilirim?

Ne zaman istersen bize akademi@kucukilhamkutusu.com adresinden ulaşabilirsin.

Macera başlasın!

Dönüşüm muhteşem olacak - 4 Hafta Dönüşüm Programı

279 ₺