fbpx

"dönüşüm" muhteşem olacak

4 Hafta Dönüşüm Programı

adım adım dönüşüm

Her gün, özgüvenini arttıracak, içindeki gücü hatırlatacak, kendinle ve sosyal hayatla olan ilişkini iyileştirecek ayrıntılı konu anlatımları ve görevler...

ÇALIŞMA AJANDASI

Kendi üzerinde çalışırken daha iyi odaklanabilmen ve deneyimlerini daha kuvvetli bir şekilde içselleştirebilmen için bastırılabilir PDF çalışma ajandası...

olumlama ses kaydı

İnsan beyninde yeni bir nöron ağı 21 günde oluşuyor. Her gece uyumadan önce dinlemen için sana özel hazırlanan olumlama ses kaydı...

yol arkadaşları

Seninle aynı yollardan geçip, aynı deneyimleri paylaşan insanların ve bizim de içinde olacağımız, sadece KİK Akademi öğrencilerine ve mezunlarına özel ortak grup...

Merhaba!

Bu yolculukta sana arkadaşlık edeceğimiz için çok heyecanlıyız!

İçinde öyle bir güç, öyle bir potansiyel var ki, bunu sana hatırlatmak için sabırsızlanıyoruz. Hatırlatmak diyorum çünkü her birimiz, inanılmaz güçlere sahip, muhteşem varlıklar olarak dünyaya geldik. Zaman içerisinde, toplumun değer yargılarıyla, çevremizin eğip bükmesiyle, kendimize söylediklerimizle, öğrenilmiş çaresizliklerimizle ve daha birçok dış etkenle içimizdeki gücü körelttik. Kullanma kılavuzunu kaybettik anlayacağın…

Bu programla birlikte aslında kim olduğunu yeniden keşfedip, sahip olduğun o muhteşem potansiyeli hatırlayacak, hayatının kontrolünü ve kendi gücünü eline alacaksın.

Hazırsan ver elini, macera başlasın!

x2

Ceren Onurlu

Kurucu

1

adım adım

4 haftada dönüşüm!

1. Hafta: Tanışma

Kendinle ilgili sahip olduğun inançları tespit edecek, çarpıtılmış inançları değiştirerek yerine daha sağlıklı ve gerçekçi inançlar yerleştireceksin. İçindeki eleştirel sesi duymayı ve onunla başa çıkmayı öğreneceksin.

2. Hafta: Dönüşme

Kendinle ilgili odağını negatiften pozitife kaydırarak, olumlu versiyonunda tutmayı öğrenecek, iyi olduğun alanları, özellikleri keşfedecek, sana iyi gelen anlarda durmayı deneyimleyeceksin.

3. Hafta: Oluşma

İdealindeki versiyonunu tüm ayrıntılarıyla tasarlayacak, bu versiyonunun alıştırmasını yapacak, eyleme dökeceksin.

4. Hafta: Gerçekleşme

Meydan okuma haftası! Konfor alanının dışına doğru büyük bir adım atacak, öğrendiklerini hayatına işleyeceksin.

İhtiyacın olan her şey bu programın içinde!

Günlük görevler

Her gün, özündeki gücü hatırlamana yardımcı olacak başka bir konudan bahsedeceğiz ve mevcut konuyla ilgili sana bir görev vereceğiz. Bu görevlerin amacı; öğrendiklerini içselleştirip hayatına işlemek olacak. Gözün korkmasın, görevler oldukça kolay ve eğlenceli. 🙂

Yaz-çiz-yırt at!

Yazarak çalışmanın gücünü mutlaka duymuşsundur. Her güne özel hazırlanmış olan çalışma ajandası sayesinde sana verilen alıştırmaları yapacak, notlar alacak, deneyimlerini yazabileceksin.

Olumlamanın gücü

İnsan beyninde yeni bir nöron ağı 21 günde oluşuyor. Bu, yeni bir inancın kazanılabilmesi için en az 21 günlük süreye ihtiyacımız olduğu anlamına gelir. Her gece uyumadan önce dinlemen için hazırlanan olumlamayla yeni ve güçlü inançlarını pekiştireceksin.

Aynı yolda yürüyen yeni arkadaşlar

Bu yolda tek başına yürümeyeceksin; bir sürü yol arkadaşın olacak! Telegram uygulaması üzerinden oluşturduğumuz grup sayesinde, bu programa dahil olan herkesle ve bizimle istediğin zaman iletişime geçebilir, deneyimlerini paylaşabilir, onların yolculuklarına ortak olabilirsin. Kim bilir, belki harika dostluklar burada saklanıyordur?

Ayrıntılı ve anlaşılır anlatım

Neyi neden yaptığımızı bilmezsek, o eylemin hiçbir anlamı kalmaz. Güne, her sabah göndereceğimiz farklı bir e-posta ile başlayacaksın. O günün konusu her neyse, olabildiğince ayrıntılı ve anlaşılır bir şekilde, uzun uzun anlattık. Bu sayede neyi neden yapman gerektiğini daha iyi anlayacak, eylemlerini içselleştirebileceksin.

Ne zaman desteğe ihtiyaç duyarsan

Aklına bir şey takıldığında veya teknik desteğe ihtiyaç duyduğunda ister ortak Telegram grubu üzerinden ister e-posta ile, istediğin zaman bize ulaşabilirsin.

"Evet biliyoruz, herkes sana özgüvenli olmak için NE yapman gerektiğini söylüyor. Sanki çok kolaymış gibi...

Bu program sana neyi NEDEN yapman gerektiğini, daha da önemlisi NASIL yapacağını gösterecek."

Bu programın sonunda...

Sarsılmaz özgüven

İçindeki muhteşem potansiyeli keşfedecek, kendine olan güvenini pekiştireceksin.

Sosyal hayatta başarı

İnsanlarla daha rahat iletişim kurabilmek için ihtiyacın olan donanımı edineceksin.

İdealindeki versiyonun

Kontrollü pratiklerle, adım adım, tasarladığın ideal versiyonuna dönüşeceksin.

Konfor alanından çıkış

Meydan okumalar sayesinde konfor alanından çıkacak, öğrendiklerini teorik birer bilgi olmaktan çıkarıp hayata geçirebileceksin.

Öz sevgi & Öz kabul

Kendini daha yakından tanıyacağın sürprizlerle dolu bu yolculukta, kendine yapıştırdığın göreceli sıfatlardan kurtulacak, kendini olduğun gibi seveceksin.

Mutluluğun kaynağı

Kendi alanını koruyup ondan keyif almayı, gerektiğinde “hayır” demeyi öğrenecek, mutlu olmak için sadece kendine ihtiyacın olduğunu anlayacaksın.

bizim için neler söylediler?

Aklına Takılmasın...

Sık Sorulan Sorular

Günlük konu anlatımlarını ve görevleri nasıl alacağım?

Konuları, görevleri, ajandanı, ses kaydını ve diğer tüm materyalleri e-posta yoluyla alacaksın. Tüm materyalleri dijital olarak iletiyoruz. Çalışma ajandasını herhangi bir yerden kolaylıkla bastırabilirsin.

Çalışma ajandası için ayrıca ödeme yapacak mıyım?

Hayır, çalışma ajandası ücrete dahildir. Kayıt olduktan sonra sana gönderilecek olan ilk e-postadan indirebilirsin.

Ödeme şekli nasıl olacak? Taksitlendirme seçeneği var mı?

Shopier üzerinden kredi kartıyla güvenli ödeme yapabilirsin. Taksitlendirme seçeneği mevcut.

Olumlama ses kaydı için ayrıca ödeme yapacak mıyım?

Hayır, olumlama ses kaydı ücrete dahildir. Kayıt olduktan sonra sana gönderilecek olan ilk e-postadan indirebilirsin.

Program bittikten sonra ortak gruptan çıkarılıyor muyum?

Hayır. İstediğin kadar bizimle kalabilir, aramıza yeni katılanlara destek olabilirsin.

Bu programın başka ne gibi avantajları olacak?

Bundan sonra yapılacak olan tüm çalışmalardan indirimli yararlanabileceksin. Buna ek olarak Akademi mezunlarıyla yapacağımız etkinlikleri planlıyoruz; bizimle buluşmak istersen çok mutlu oluruz. 🙂

Benim yaşım için uygun mudur?

30 Gün Dönüşüm Programı her yaş için uygundur. Gönül rahatlığıyla aramıza katılabilirsin.

Satın almama rağmen hala herhangi bir mail almadım?

Gereksiz e-postalar bölümünü kontrol ettiğinden ve doğru adresi verdiğinden emin ol. Eğer bunlara rağmen, gelen kutunda herhangi bir mail göremiyorsan akademi@kucukilhamkutusu.com adresine mail atabilirsin, hemen geri dönüş yapıp sorunu çözeriz. 🙂

KİK Ekibinde kimler var?

Ekibimizde kurucumuz ve editörümüz haricinde kişisel gelişim uzmanı, psikolog, diyetisyen gibi alanında uzman kişilerle çalışıyoruz. Kim olduğumuza dair ayrıntılı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsin.

Başka bir sorum var; size nasıl ulaşabilirim?

Ne zaman istersen bize akademi@kucukilhamkutusu.com adresinden ulaşabilirsin.

Macera başlasın!

"Dönüşüm" muhteşem olacak - 4 Hafta Dönüşüm Programı

  • Günlük konu anlatımları ve görevler
  • Çalışma ajandası
  • Olumlama ses kaydı
  • Ortak Telegram grubu
  • KİK Akademi üyeliği avantajları
  • KİK Akademi Katılım belgesi

239 ₺