Haftalık Burç Yorumları (29 Ağustos – 4 Eylül)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 29 Ağustos – 4 Eylül haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü ile haftaya enerjik başlıyoruz. Yapılacaklar listemizi kolayca bitirebiliriz. Öğle saatleri itibari ile daha fazla sosyalleşmeye müsait olacağız. Toplantıları, görüşmeleri öğlen ve sonrasına alabilirsiniz. Sosyal ve bol sohbetli, hareketli bir akşam sizi bekliyor olabilir. Hararetli konulardan bir süre kaçınmakta fayda var. Salı günü, bazı fırsatları görmekte ya da bazı aşırılıkları far etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Burada aldığınız geri bildirimler yolunuzu bulmanıza yardımcı olacaktır. İhtiyacınız olan cevaplar size birileri aracılığı ile geliyor olacak. Onları dinlememezlik etmeyin.

Çarşamba günü, sabah saatleri çok hoş olsa da ilerleyen saatlerde kendinizi sürekli aktif kalmaya zorlayabilirsiniz. Bu zorunluluk sizi biraz gerebilir. Neye, neden bu kadar takıldığınızı kendinize sorun lütfen. Hiç üzerinde durmadığınız bir yanınız açığa çıkabilir. Gölge yanınızla yüzleşebilirsiniz. Bununla birlikte dolandırıcılığa karşı uyanık olmakta fayda var. Bu gün ilişkilerde bazı hayal kırıklıkları yaşayanlar olacaktır. Bunun nedeni ise fazla beklenti. Akşam saatlerini, güvendiğiniz ortamlarda, güvendiğiniz kişilerle geçirmek size iyi gelecektir.

Perşembe günü, sabah saatleri sisli puslu olsa da ilerleyen saatlerde gününüz güzelleşecek. Ne istediğinizi, ne yapmanız gerektiğini, neyi nasıl halledeceğinizi biliyor olacaksınız. Yapmak için de yeterince motive, güçlü ve enerjik olacaksınız. Bunun yanında bazı fırsatlar ve destekler görebilirsiniz. Cuma günü, hemen yataktan kalkmamanızı, gördüğünüz rüyayı hatırlamak için gözlerinizi açmadan bir süre yatmanızı tavsiye ederim. Neye ihtiyacınız olduğunu hatırlatan yol gösterici rüyalar görmeniz muhtemel. Bazı aydınlamalar yaşayarak güne başlayabilirsiniz. Öğleden önce disiplinli olmak durumunda kalacağınız pozisyonlarda olabilirsiniz. Güç mücadeleleri söz konusu olabilir. Parasal anlamlarda riskli adımlar atmamaya çalışın. Öğleden sonra ise enerjiler yumuşuyor. Daha güçlü ve cesur, iş bitirici olabilirsiniz.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, Merkür-Jüpiter karşıtlığı ile birlikte, bilginize güvenmek, bildiklerinizi günlük hayatta uygulamak, farklı alternatifleri görmek ve uygun olanı seçmek biraz zor olabilir. Kararsızlık, sizi paralize edebilir. Burada devreye yine zihniniz giriyor. Hızlı düşünüp hızlı karar almak kurtarıcı olacaktır. Pazar günü, farklı aktivitelerin özlemi içinde olabilirsiniz. Bir yanınız gideyim derken bir yanınız daha rutin işler peşinde koşmak istese de değişiklik size iyi gelecektir. Akşam saatlerinde, eğlence aktivitelerinde aşırıya kaçmamakta fayda var. Geceyi sakin geçirmek, enerji toplamak çok iyi gelecektir. Bakımlarınızı ihmal etmeyin. Keyifli bir hafta dilerim.

İlgini çekebilir: Başak Burcunda Yeniay ve Burçlara Mesajları (27 Ağustos 2022)

Haftalık Burç Yorumları (29 Ağustos – 4 Eylül)

Koç burcu

Sevgili Koçlar, aklınızdaki fikirleri, yapılacaklar listenizi, projelerinizi hayata geçirmek için tam sırası. Bunu yaparken, bilginize güvenin. İnançlı olun. Yeni bir bakış açısı ile baktığınızda olaylar çok daha çabuk ve rahat bir biçimde ilerleyebilir. Körü körüne hedefe kilitlenmek yerine, daha kolay ve keyifli yoldan nasıl hedefe ulaşabileceğinizi düşünün. Bunu yaparken bazı kişilerin -bu partneriniz de olabilir- zıt düşünceleri ortaya çıkabilir. Bu durum sizi germesin. Tam tersi, aldığınız kararların sizde nasıl bir his uyandırdığını anlamanızı sağlayacaktır. 

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, şimdiye kadar içinizde büyüttüğünüz ama bir türlü hayata geçiremediğiniz bir konu olabilir. Yeni yeni keşfettiğiniz ya da öğrendiğiniz yetenekleriniz olabilir. Bunlardan para kazanmak için planlar, hatta bunun için görüşmeler yapabilirsiniz. Bu sırada hali hazırda bir işiniz ya da belli bir rutininiz olabilir. Bu rutinlerin dışına çıkmanın size zor gelmesi muhtemel. Burada seçim ve irade sizin. Kendinize yeni gelir kapıları da açabilirsiniz, bu enerjiyi yeni şeylere sahip olmak için para harcayarak da kullanabilirsiniz. Aşırı harcamadan kaçının.

İkizler burcu

Sevgili İkizler, yapmak istediğiniz çok şey olabilir. Bu dönem, sosyal çevrenizden bol bol destek görebilecek konumdasınız. Yardım istemekten çekinmeyin. Çok fazla şeyi aynı anda yapmaya çalışmayın; buna alışık olsanız da şu sıralar biraz agresifliğe neden olacaktır. İşlerinizi önem sırasına koymayı deneyin. Bireysel olarak aktivite planlarınız olabilir ama sanki bir türlü kendinizle baş başa kalmaya fırsatınız yok gibi. Bu dönemde, özel alanınıza çok fazla müdahale ettirmemeye özen gösterin. 

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, arkanızdan çevrilen işler, yapılan dedikodular ters tepebilir ya da arkanızdan yapılan iyi konuşmalar, övgüler kariyerinizde olumlu gelişmeleri sağlayabilir. Negatif gibi görünen olayları çok başarılı bir biçimde lehinize çevirebileceğiniz bir dönemdesiniz. Diğer yandan, lütfen gizli işler yapmaktan kaçının ya da yaptığınız her şeyin kayıtlı olduğundan emin olun. Eylemleriniz hep görünür olacaktır. Kariyeriniz ya da geleceğiniz ile ilgilenirken diğer yandan aile yaşantınızı ihmal etmeyin. Aile bireyleri ile ya da aile gibi gördüğünüz yakınlarınızla planlar yapabilirsiniz. 

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, hayallerinize ulaşmak için artık gelecek planlarınızı ciddi bir biçimde eyleme koyma zamanı geldi. Şans sizden yana olacaktır. Sosyal çevrenizdeki kişiler de destekleyici olabilir. Yurt dışı seyahati, yeni bir eğitim, ticaret, yeni kişiler ile tanışma gibi durumlar söz konusu. Diğer yandan şu anki rutinlerinize göre aldığınız bazı kararlar, düzenlemeler, başvurular gündeminizde. İkisi arasında kararsız kalabilirsiniz. En güzeli orta yolu bulmak, A ve B planını hazırlamak olacaktır. 

Başak burcu

Sevgili Başaklar, hayatınızda bir değişim olacağı belli. Bu değişimi her ne kadar siz başlatıyor olsanız da birden çok büyük adımlar atmamaya gayret gösterin. Olayların gidişatını öngörmeden diğer adımları atmamaya çalışın. İşler düşündüğünüzden hızlı ilerleyebilir ve başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Bu sırada maddi olarak da kendinizi hazırladığınızdan emin olun. Gelir ve giderleri iyi ayarlamaya çalışmakta fayda var. İş değişikliği potansiyeliniz de var. 

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, hayatta herkesin çok istediği, içinde ukde olan şeyler vardır. Sizin için o her ne ise onu gerçekleştirecek cesaretiniz, gücünüz ve motivasyonunuz olacaktır. Hatta varsa partneriniz veya ortağınız bu konuda oldukça destekleyici olacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken, kararsız kalmamak ve bu kararsızlıktan kaynaklı zamanı kaçırmamak. Eğer işin içinden çıkamıyorsanız güvendiğiniz insanlardan farklı bir bakış açısı veya tavsiye almaktan çekinmeyin.

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, kendinize yeni rutinler belirlemenin zamanı geldi. Yine bir dönüşümün eşiğindesiniz; bu sefer siz harekete geçeceksiniz. Günlük hayatınızda da değişimler kaçınılmaz olacak. İş değişikliği, yeni bir çalışma ortamı ya da yeni bir ekip söz konusu olabilir. Burada sağlığınıza dikkat edin. Aşırı stresten kaynaklı hassas bölgelerinizde rahatsızlık hissedebilirsiniz ya da baş ağrısı ve migren atakları deneyimleyebilirsiniz. Aşırı sorumluluk almamaya dikkat edin yeter. 

Yay burcu

Sevgili Yaylar, ilişkilerinizde tutkunun dozu artıyor. Aşk hayatınız bu dönemde oldukça renkleniyor. Bu aralar, varsa ailenizi genişletmek isteyebilir ya da cinsel hayatınıza farklı fanteziler ile canlılık katabilirsiniz. Aşırılıklardan uzak durmakta fayda var. Varsa çocuklarınız ile mental anlamda uyuşmanın zor olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Kararsız kaldıkları durumlar olabilir. Açık ve net iletişim kurmak önemli olacaktır.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, hayatınızda yapacağınız ufak veya önemsiz gibi görünen değişiklikler aslında sizi kökten etkileyecek gibi duruyor. Kelebek etkisi ile ufacık bir adımınız, domino taşı gibi, hayatınızda birden fazla alanı etkileyip güzel kapılar açabilir. Bu iyi bir enerji olsa da sizin gelecek planlarınızın ötesinde olduğu için gerilebilirsiniz. Lütfen bu dönemde farklı alternatiflere açık olun.

Kova burcu

Sevgili Kovalar, aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu. Bu dönemde birden fazla kişi ile flörtleşebilir ya da partnerinizle yeni planlar yapabilirsiniz. Kendinizi hem fiziken hem de ruhen yıpratmamaya çalışın. Birden fazla işi aynı anda yapmaya çalışmak kafanızı karıştırabilir. Hiçbir yaptığınız işe tam anlamda konsantre olamayabilirsiniz; işleriniz sığ kalabilir. Tüm bunlardan ötürü tatminsizlik yaşamanız muhtemel. Dikkat etmekte fayda var.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, ailenizin de teşviki ile iş değişikliği söz konusu olabilir. Bu dönemde bazı satın alımlar ya da bazı harcamalar yapabilirsiniz. Burada aşırı para harcamamaya özen göstermenizde fayda var. Gayrimenkul yatırımı gündeminizde olabilir. Gelir-gider tablonuzu iyi ayarlarken dışarıdan gelecek paraya çok fazla güvenmeden planlar yapmanızı ya da üstleneceğiniz borçların ödeme planını iyi ayarlamanızı tavsiye ederim.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.