Başak Burcunda Yeniay ve Burçlara Mesajları (27 Ağustos 2022)

27 Ağustos Cumartesi günü, Eylül ayına birkaç gün kala, romantizmin iliklerimize işlemeye başladığı zamanlarda imdadımıza yetişen bir Yeniay gerçekleşiyor gökyüzünde. Başak burcunun enerjisi, ataletten kurtulduğumuz, harıl harıl çalışma moduna girdiğimiz bir enerjidir. Diğer yandan, kendimizi besleyebildiğimiz, hayatımızın her anını güzelleştirebildiğimiz, her detaydaki kusurlar ile kusursuzluğu görebildiğimiz bir enerjidir. Anın haritasında Akrep yükselirken, yöneticisi Mars 8. evde İkizler burcundan tam kare açı yapıyor Yeniayımıza.

Geçmişi temize çekip yepyeni bir sayfa açmak için şahane bir Yeniay!

Hani okula ilk gideceğiniz gün heyecandan erkenden kalkar yatağı bile toplayıp beklersin, hani sevgilinle ilk buluşmanda kalbinin atışı dışarıdan duyulur mu diye endişelenirsin, hani bir konuşma yapmadan önce ellerin terler, konuşma bittiğinde de kendinle gurur duyarsın, hani minicik bir yavruyu kokladığın o an her şeyi unutur, dünyanın ne kadar güzel olduğunu düşünürsün ya… İşte öyle heyecanlı bir duyguyla, öyle bir tazelikle, öyle bir enerji ile yeni bir hayat için plan yapmanın zamanı geldi.

Başak aynı zamanda şifadır. Bazılarımız hem fiziksel hem de ruhen şifaya kavuşuyor olacak. Bazılarımız hayatını nasıl devam ettirebileceği ile ilgili planlarını uygulamaya başlayacak. Haritada sessizlik göstergeleri bol olsa da harekete geçme enerjisi de yüksek. Bu motivasyonu, potansiyeli kullanmak ya da kullanmamak özgür iradenize kalmış; fakat bu kez enerjiler o kadar güzel ki heba edersek yazık olur.

Şimdiye kadar zaten çok sustun, şimdiye kadar zaten çok iş yaptın ama ne yaptığın işle övündün ne pazarlamasını yaptın. Şimdiye kadar arka planda oldun. Şimdi, hak ettiğini alma zamanın geldi.

Yeniayın yöneticisi Merkür, Terazi burcunda. Mesajı net: Neyi ne kadar söylemen gerekiyorsa, neyin ne kadarını yapman gerekiyorsa o kadarını yap, o kadarını yapma. Ancak o zaman sen dengede kalabilirsin; ancak o zaman hak ettiğini görebilirsin.

Bütünün hayrına olsun.

İlgini çekebilir: Renk Astrolojisi: Doğduğun Günün Rengi Ne Anlama Geliyor?

Yeniay ve Burçlara Mesajları (27 Ağustos 2022)

Koç burcu

Her zaman koşturdun, her şeyi aynı anda yapmaya çalıştın. Şimdi artık bir plan yapmalısın. Kendine bir yol çizme vaktin geldi; o yol senin pusulan olacak. Sen kendinin deniz feneri olacaksın. Bu sefer, enerjini boşa harcamak yok.

Boğa burcu

Öyle bir zamandasın ki şimdiye dek bastırdığın, düzenin bozulmasın diye arka plana attığın tüm fikirler, planlar, projeler, hepsi bir bir ortaya çıkıyor. Çok da şahane oluyor. Yapabildiklerini gördüğünde hayat çok daha keyifli olacak. Sadece kendini yıpratmamaya, eleştirmemeye dikkat et. Aksine, artık neler başarabileceğini fark et.

İkizler burcu

O limandan bu limana geçerken, senin de tutunacak bir dala ihtiyacın var. Şimdi o dalı bulabileceksin. Bu bir kişi olmayabilir, bu bir yer de olmayabilir. Bu bir plan veya yeni bir yol olabilir. Her ne ise sana iyi geleceğinden emin olabilirsin. Heyecanını, hevesini takip et yeter.

Yengeç burcu

Yaşadığın olaylara, etrafındaki insanlara iyi bak. Sana seni yansıtıyorlar. En çok da sinirlendiklerine, öfkelendiklerine bak. Kendini göreceksin. Kendinde istemediğin, reddettiğin, görmezden geldiğin yönlerini göreceksin. Kendine yapabileceğin en büyük iyiliği yap ve içinde karanlıkta kalmış bu taraflara şefkat göster, kendinle barış. Zihnin huzur bulacak.

Aslan burcu

Başkalarını yönlendirmekte, organize etmekte üstüne yok. Peki ya kendi hayatın söz konusu olunca? Şimdi sıra kendine geldi. Yeni planlar, yeni yollar, yeni projeler zamanı. Neyi hak ettiğini düşünüyorsan, onu elde etmek için başkalarına verdiğin tavsiyelere uymayı dene.

Başak burcu

Senin için yılın en iyi Yeniayı geldi çattı. Şimdiye kadar ertelediğin neler varsa, başkalarının hayatını kolaylaştırmak için neleri beklettiysen hepsini sandıktan çıkar ve gerçekleştirmek için tek tek plan yap. Yalnızca, bu süreçte kendini örselememeye dikkat et. Olmaz, yetmez, yapamam deme. Biliyorsun ki bunu en iyi sen yaparsın.

Terazi burcu

Cevabını bulamadığın ne kadar konu varsa cevaplarıyla birlikte bir bir önüne geliyor olacak. Bol bol kendini dinle. Zihinde kalmadan, stres yapmadan, iç sesini duymaya çalış. İç sesin kendiyle çatışabilir ama emin ol sonunda bir sonuca varacak ve rahatlayacaksın. Göremediklerini görebilecek, anlamlandıramadıklarını anlayacaksın.

Akrep burcu

Yine bir kabuk değiştirme zamanı geldi. Senin için dönüşüm, bir yaşam biçimi. Senin kendini var etme, kendini geliştirme şeklin. Şimdi yine, yeni bir döngü başlıyor. Hayatının geri kalanında neler yapacağını planlama zamanın geldi. Hayallerini yenilemenin, sana iyi gelenleri bırakıp diğerlerini tazelemenin zamanı.

Yay burcu

Önünde yeni bir yol beliriyor. Bu senin en sevdiğin varoluş şekli değil mi? Yeni yollar, yeni maceralar… Planladın mı yoksa sürüklenecek misin, hiç önemli değil. Önemli olan, şimdi senin için yeni bir hikaye yazılıyor. Neler yazılacağına, hangi karakteri oynayacağına karar verme zamanın geliyor. Hazır mısın?

Oğlak burcu

Senin için her şey en iyi olmalı, mükemmel olmalı. Bunu sağlamak için de alıştığın bazı yöntemlerin var. Bu kez kendine izin verirsen yepyeni yöntemler bulacaksın. Varlığından bile haberdar olmadığın alternatifler karşına çıkacak. İzin verirsen, işler hızlanacak. İzin verirsen, her şey çok daha rahat akacak.

Kova burcu

Hep sadece kendin olabileceğin bir yerde olmak istedin. Hayatın tüm renklerini tatmak istedin. Şimdi bunun için fırsatların olacak. Seni tutan, tuttuğunu bile fark etmediğin çapalarından sıyrılacaksın. Belki sürükleneceksin ama endişe etme; bu kez güzel yerlere sürükleneceksin.

Balık burcu

Önünde yepyeni bir kapı aralanıyor olacak. Bu sefer ipleri eline al, müdahale et, sesini duyur. Gerekirse itiraz et, gerekirse ortaya yepyeni bir fikir at ama sesini duyur. Düşüncelerine, kararlarına sahip çık. Onlara tutun ve o kapının ardında ne olacağını sen şekillendir.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.