Haftalık Burç Yorumları (25 – 31 Temmuz)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 25-31 Temmuz haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, Venüs-Jüpiter karesi ile haftaya başlıyoruz. Ani ve keyfi harcamalara dikkat. Kendiniz de dahil etrafınızdakilere sevginizi göstermek amaçlı hediyeler almak isteyebilir ama bunu yaparken bütçenizi sarsabilirsiniz. Sevginizi farklı yollardan göstermekte fayda var. Salı günü, özellikle akşam saatlerinde düşündüklerimiz ile yaptıklarımız farklı olabilir. Eylemlerimizin fikirlerimize ve kararlarımıza hizmet ettiğinden emin olmakta fayda var. Dilimiz sivri olabilir. Kalp kırmamaya dikkat etmek gerekir tabii bunu yaparken duygularımızı usturuplu bir şekilde aktarmayı ihmal etmeden. Aynı zamanda evrenin ani kadersel dokunuşları iş başında olacak. İnisiyatifimiz dışındaki ani gelişmeler bizi daha iyi bir yola sokmak için devrede olacak.

Çarşamba günü, yaşanan değişimlere, yeni koşullara ruhen adapte olabileceğimiz bir gün olmakla birlikte susmaya meyilli olabileceğimiz bir gün. Bu günü tavsiye isteyerek, bildiğimiz, tecrübe ettiğimiz konularda fikir alışverişi yaparak geçirmekte fayda var. Perşembe günü, Aslan burcunda bir yeniay var! Hayattan keyif almak için ne yapmamız gerektiğini bulduğumuz, bunun için kendimizi organize edebileceğimiz bir dönem. Aklımıza bazı fikirler düşüyor olacak. Yine evrenden dokunuşlar var. Bu gün aynı zamanda Jüpiter, retro sürecine başlıyor olacak. Yargılarımızı, kırmızı çizgilerimizi, inançlarımızı sorgulama zamanı geldi demektir. Önümüzdeki alternatifleri görebilmek için önce gözümüzün önündeki bandı kaldırmamız gerek. Cuma günü, yapmamız gerekenler bizi biraz gerebilir. O yüzden günü keyifli hale getirecek ufak aralar vermekte fayda var. Acelemiz var ama nereye koştuğumuzu bilemez bir halde olabiliriz. O yüzden ne kadar çok yavaşlayabilirsek, dinginleşebilirsek o kadar iyi olacaktır.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, aklımızla vicdanımızı, kalp ile beyni bir araya getirebilmemize yarayacak bazı huzursuzluklarımız olabilir. İdealleştirdiklerimizden kaynaklı yaşadığımız hayal kırıkları, hangi konuya daha gerçekçi yaklaşmamız gerektiğini bize anlatacak. Bununla birlikte, bizi zorlayan konular, hangi olaylarda aşırı kontrolcü olduğumuzu gösteriyor olacak. Pazar günü, geçmişte aldığımız yaralar, bizi daha az konuşmaya, fikirlerimizi söylememeye, kendimizi açmaya çekinme gibi dürtüleri getirebilir. Bu günü yazarak, güvendiğimiz insanlarda bir arada olarak iyi bir şekilde geçirebiliriz. Onlara ne kadar değer verdiğinizi bilen ve size gerçekten değer veren insanlarla bir arada olun.

Keyifli bir hafta dilerim.

İlgini çekebilir: Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder? Gezegenlerin Gerilemesi (Retro) Ne Anlama Gelir?

 25-31 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Sevgili Koçlar, bu hafta maddi anlamda ani gelişmeler söz konusu. Yeni bir gelir kapısı belirebilir. İşin içinden çıkamadığınızı düşündüğünüz an yeni bir alternatif sizi oldukça rahatlatabilir. Aslan Yeniayı ile birlikte, oldukça üretken bir döneme giriyorsunuz. Bu haftayı verimli olmak adına iyi değerlendirmekte fayda var. Yeni bir aşk, çocuk, heyecan, macera sizin için söz konusu olabilir. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, hayat amacınızı sorgulayabilir, kırmızı çizgilerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Bu retro, fanatik yanlarınızı törpülemek için bir fırsat.

Boğa burcu

Sevgili Boğalar, belki hiç hoşunuza gitmeyecek ama hayatınızda yeni bir rüzgar esmek üzere. Hemen endişelenmeyin, güzel yerlere doğru sizi itecek. Aslan yeniayı ile birlikte, ev, evlilik, yatırım konuları gündeminize gelebilir. Hayatınızdaki bazı sabitliklerin yerini koruması için bazı organizasyonlar yapabilirsiniz. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, bazı korku ve endişelerinizin kaynaklarını bulmak için zamanınız olacak. İçten içe değiştirmeniz gereken kalıplarınızı bastırmaya devam ederken, onlara karşı koyma gücünü de kendinizde bulabilirsiniz.

İkizler burcu

Sevgili İkizler, sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Kronik rahatsızlıklarınız varsa kontrollerinizi ihmal etmeyin. Aslan yeniayı ile birlikte, yeni tanışmalar söz konusu. Bol toplantılı, görüşmeli bir dönem olacak. Yeni kararlar almak için uygun bir haftadasınız. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, gelecek planlarınızı revize edebilir, bazı hayallerinizi bırakıp yenilerine yer açabilirsiniz. Sosyal çevrenizden size iyi gelmeyen kişileri tespit edebilirsiniz.

Yengeç burcu

Sevgili Yengeçler, sosyal çevrenizde ani değişimler söz konusu olabilir. Hayatınızdan bazı kişileri çıkarabilir, yeni arkadaşlıklara yelken açabilirsiniz. Gelecek planlarınızda da değişiklik söz konusu. Kendinize odaklanacağınız planlar gündemde olacak. Aslan yeniayı ile birlikte, iş ile ilgili yeni adımlar, gelirde artış söz konusu olabilir. Hayattan daha fazla keyif alacağınız bir hafta sizi bekliyor. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, hayatınızda size yol gösteren kişilerin öğretilerini sorgulayabilirsiniz. Neyin size iyi geldiğini ya da gelmediğini gözlemleyebilirsiniz.

Aslan burcu

Sevgili Aslanlar, ani sosyal statü değişimi söz konusu olabilir. Yıldırım nikahı ile evlenme, beklemediğiniz bir terfi ya da iş değişikliği potansiyeli var. Hayatınızda daha fazla özgürlük isteyeceğiniz bir dönemdesiniz. Aslan yeniayı ile birlikte, şimdiye kadar ertelediğiniz aksiyonları hayata geçirmek için uygun bir haftadasınız. Kendinizi göstermek ve ihtiyaçlarınızı göz önüne almak için iyi bir dönem. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, hayat amacınızı sorgulayabilirsiniz. Yurtdışı, seyahat  ve eğitim konuları gündeme gelebilir. Bundan sonra, yarım kalan konuları tamamlama zamanı.

Başak burcu

Sevgili Başaklar, hiç planlamadığınız uçak seyahatleri devreye girebilir. Uluslararası projelerde yer alabilir, hiç aşina olmadığınız bir yere taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Sizin için bir özgürleşme teması var göklerde. Aslan yeniayı ile birlikte, hiç fark etmediğiniz ya da kullanmadığınız yetilerinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlamlandıramadığınız, sizi huzursuz eden düşünce ve kaynaklardan sıyrılabilirsiniz. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, beklediğiniz bir para varsa alabilirsiniz. İnançlarda ya da bakış açısında değiştirmeniz gereken konular gündeme gelecektir. Açık fikirli olmakta fayda var.

Terazi burcu

Sevgili Teraziler, hayatınızda radikal değişiklikler yapmak için tam zamanı! Eğer siz adım atma cesareti göstermezseniz evren size ani donuşlar ile yardımcı olacaktır ama değişimi başlatan olmak her zaman iyidir. Aslan yeniayı ile birlikte, tazminat gibi beklediğiniz toplu bir parayı alabilirsiniz. Gelecek planlarınız için planlar yapıp harekete geçebilirsiniz. Kulüp, dernek gibi alanlarda etkin pozisyonlar alabilirsiniz. Jüpiter retrosu ile birlikte ise ilişkileriniz ve partneriniz hakkındaki görüşlerinizi, onun bakış açısını sorgulayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Objektif olmakta fayda var.

Akrep burcu

Sevgili Akrepler, İlişkilerde ani yol ayrımları, ani bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Adeta kadersel dokunuşları hissedebilirsiniz. Basiretli davranmakta fayda var. Sağduyuyu elden bırakmayın. Aslan yeniayı ile birlikte, sosyal statü değişimi geliyor. Terfi, kariyer değişimi, iş değişikliği, evlilik, bebek haberi söz konusu olabilir. Kendinizi parlatabileceğiniz bir hafta! Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, çalışma hayatında yaşadığınız bazı olayları, çabalarınızı ve emeklerinizin karşılığını alıp almadığınızı, tecrübelerinizin yeterliliğini sorgulayabileceğiniz bir döneme girdiniz.

Yay burcu

Sevgili Yaylar, çalıştığınız iş ortamından, yaptığınız işten ya da günlük rutinlerinizden sıyrılıp kendinize farklı alanlar aramaya başlayabilirsiniz. Bu her zaman mümkün olmasa da yaptığınız işleri daha farklı yaparak bu enerjiyi güzel kullanabilirsiniz. Aslan yeniayı ile birlikte, kendinize yeni ufuklar belirleme, hayat amacınıza hizmet edecek işlerin, seyahatlerin ve eğitimlerin peşine düşme söz konusu olacaktır. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, aşk hayatınız veya varsa çocuklarınız ile ilgili yargılarınızı gözden geçirebilirsiniz. Hayatta sizi en çok mutlu edenin ne olduğunu bulmak için güzel bir dönem.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlaklar, aşk kapıyı aniden çalabilir! Hayatınıza ışık hızı ile biri gelebilir. Aşkın gözü kördür ama siz yine de tedbiri elden bırakmayın. Gerçekçi olmakta fayda var. Aslan yeniayı ile birlikte, finansal olarak güçleneceğiniz bir haftaya giriyorsunuz. Dışarıdan beklediğiniz maddi desteği de görebilirsiniz. Hayatınızda değiştirmeniz gereken, size iyi gelmeyen konular ile ilgili gerekli adımları atabilirsiniz. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, eviniz, aileniz ya da babanız ile ilgili hasır altı ettiğiniz konular gündeme gelebilir. Dava süreçleri canlanabilir. Geçmişinizin size aktardığı yargıları sorgulayıp onlardan sıyrılmak için güzel bir dönem.

Kova burcu

Sevgili Kovalar, yaşadığınız yerden özgürleşme isteği ani bir şekilde gelebilir ve kendinizi birden hiç bilmediğiniz bir yerde uyanarak bulabilirsiniz. Geçmişten, atalardan sıyrılmak, onların etkilerinden kurtulmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Aslan yeniayı ile birlikte, yeni bir ilişkiye veya yeni bir maceraya atılabilirsiniz. Ortaklı işlere girişmek istemeniz mümkün. Bir dava süreci başlayabilir. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, aldığınız kararları sorgulama zamanı geldi. Şimdiye kadar oluşturduğunuz kırmızı çizgileriniz, eğitim hayatınız veya varsa kardeşleriniz ile ilgili görüşlerinizi gözden geçirebilirsiniz.

Balık burcu

Sevgili Balıklar, hızlı bir taşınma sürecine girebilir, kısa süreli de olsa uçak seyahatleri yapabilirsiniz. Görüşleriniz ani bir şekilde değişebilir. Hızlı ve interaktif bir sosyalleşme dönemi sizi bekliyor. Aslan yeniayı ile birlikte, günlük yaşamınızda daha fazla söz sahibi olabileceğiniz değişimler yapabilirsiniz. Patili dostlar edinebilirsiniz. Son olarak Jüpiter retrosu ile birlikte, para giriş-çıkışlarına dikkat etmekte fayda var. Öz değerlerinizi bulmak ve sorgulamak için çok uygun bir dönem.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.