Haftalık Burç Yorumları (6 – 12 Haziran)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günlerde, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 6-12 Haziran haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, karınca gibi çalışmaya hazır olarak haftaya başlayacağız. Planlar, programlar yapmak, verimli bir çalışma sergilemek adına gayet güzel bir gün. Bununla beraber, kendinizi ortaya koyabilmek için gerekenlerin farkında olarak daha önce yapmadıklarınızı hayata geçirebilirsiniz. Salı günü, Pazartesi kadar dirayetli olamasanız da yeni fikirler, sürpriz gelişmeler sizin yerinize bazı işleri halledebilir. Akşamüzeri kendi içinizde çeliştiğinizi fark edebilirsiniz. Bunun çözümü ise hedefleriniz ile ihtiyaçlarınızı örtüştürmeye çalışmak olacaktır.

Çarşamba günü, sabah çok hoş başlamayıp sizi biraz zorlasa da gün böyle devam etmeyecektir. Öğleden sonra karar almanız kolaylaşacak, iletişimde yaşanan problemler azalacak ve kendinizi tekrar güçlü hissedebileceksiniz. Perşembe günü, ilişkiler açısından zorlu bir gün. Sorgulamalar yapılacak, yanlışlar yüze vurulacak, hayal kırıklıkları ve yaşanan olumsuzluklar gündeme taşınacak. Gergin bir gün olabilir. Bu günü ilişkinizi zorlayarak geçirmek yerine, keyif aldığınız işlere ayırdığınız bir program ile çok çok daha güzel geçirebilirsiniz. Cuma günü, su kazalarına, ilaç kullanımına dikkat etmekte fayda var. Duygusal anlamda çalkantılı bir gün gibi görünse de aslında sizi dönüştüren bir gün. Bol bol yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz aktivitelere yoğunlaşın. Resim de olabilir, el işi de. Yine meditasyon yapmak için oldukça ideal bir gün.

Gelelim hafta sonuna… Cumartesi günü, son birkaç haftadır sorguladığınız konular ile ilgili değişiklik yapacak ve bununla ilgili kararlar alabilecek cesareti bulacaksınız. Göreceğiniz rüyalar size yol gösterici olacaktır. Pazar günü, Boğa burcunda Venüs-Uranüs kavuşumu var. Bu, bazıları için ani bir ilişki başlangıcı, bazılarınız için ilişki bitişleri olabileceği gibi hayatınıza renk katmak için çok güzel bir gün olacaktır. Sadece kendinize farklı bir şeyler yapmak için izin verin, yeter. Yaratıcılığınız ve vizyonunuz birleşiyor olacak. Bu günü farklı projeleri tasarlamak için kullanabilirsiniz. Para çıkışlarına dikkat etmelisiniz.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur?

Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Farklı becerilerini sergileme zamanı geldi. Hayatındaki bazı konulardan, yaptığın bazı işlerden sıkılmış olabilirsin. Günlerine yeni renkler katmak ise senin elinde. Bunu yaparken kendine karşı çok eleştirel olmamaya çalış. Güzel sonuçlar aldığın zaman kendine hakkını ver. Son birkaç haftadır, sorguladığın bazı konular seni geleceğin ile ilgili değişik kararlar almaya doğru yönlendirdi. Şimdi cesaretini topla ve keşke dediklerini hayata geçir. 

Boğa burcu

Bu hafta, hayattan keyif alacağın farklı farklı seçenekler keşfedebilirsin. Seni heyecanlandıracak projelerini ele almanın zamanı geldi. Ani bir aşk beklemediğin bir anda kapıda belirebilir. Merkür retrosunda düşündüğün projeleri ertelemek yerine hayata geçirebilirsin. Yurtdışı seyahatleri, planları ya da kendini çok daha fazla insana duyurabileceğin işler gündeme gelebilir. 

İkizler burcu

Bu hafta, herkese duyurmak istemediğin ama yapmaktan keyif aldığın aktiviteler gündemine gelebilir. Bazı özel anları kendine saklamak isteyebilirsin. İzole kalıp, kendin ile güzel vakit geçirebileceğin seçeneklerin olacak. Bunu yaparken, düşüncelerinin değiştiğini, endişelerinin evrildiğini ve dönüştüğünü fark edebilirsin. Finansal olarak da bazı kararlar alabilirsin. 

Yengeç burcu

Bu hafta kendini yepyeni bir sosyal çevre içinde bulabilirsin. Takım sporlarını deneyebilir, kolektif için bazı sosyal faaliyetlere katılabilir, gelecek planlarına bu aktiviteleri dahil etmek isteyebilirsin. Bununla birlikte, beklediğin bir paraya ani bir şekilde kavuşabilirsin. Gelecek planların hayatındaki kişileri de etkileyecek. Sorguladığın bazı ilişkiler için net kararlar alabilirsin. Ortaklıklı güzel işlere imza atabilirsin. 

Aslan burcu

Bu hafta hızlı bir şekilde sosyal statü değişimi yaşayabilirsin. Bu; terfi, iş veya sektör değişikliği olabilirken ebeveyn olma ya da evlenme şeklinde de ortaya çıkabilir. Hayatın daha renkli ve canlı olacak. Her nasıl bir değişim olacaksa, oldukça ani bir şekilde gerçekleşecek. Geleceğin ile ilgili bazı sorgulamalar yapıyordun. Senin karar vermene gerek kalmadan bazı gelişimler içinde kendine bulabilirsin. Bu seni korkutmasın; seni destekleyici gelişimler olacak. 

Başak burcu

Bu hafta yurtdışı ya da eğitim planlarınla ilgili ani gelişimler olabilir. Eğer bu tarz bir planın yoksa, gündemine bomba gibi düşebilir. Gelişmeler hızlı bir şekilde hayatına akacak. İyi yönde yaşanacak olan bu gelişimler, yeni bir tanışma, flörtün ile tatil şeklinde de yaşanabilir. Her ne olacak ise seni oldukça keyiflendireceği belli.

Terazi burcu

Bu hafta beklediğin bir parayı elde edebilir ya da varsa eşinin geliri ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal olarak toparlanma söz konusu olsa da yine de gökyüzünde harcama enerjisi de var. Dikkatli olmakta fayda var. Ne zamandır düşündüğün yatırımı gündeme getirebilir, yaşadığın yer ile ilgili değişiklikler yapmak isteyebilirsin. Kendine bambaşka bir yerde, bambaşka bir hayat kurma niyetine girmen mümkün. 

Akrep burcu

Bu hafta aşk hayatında ani bitiş-başlangıç enerjisi var. Fevri hareket etmemek daha doğru olacaktır. Olayların yatışmasını bekledikten sonra karar almalısın. Bununla birlikte ortaklıklı yeni bir işe girişme de söz konusu olabilir. Aslında ne zamandır kafanı kurcalayan ya da yakın çevren tarafından sorgulatılan konuların netleşme zamanı gelmiş. Yine de tek başına oturup düşünüp karar vermek önemli olacaktır. 

Yay burcu

Kendine yeni yeni mesuliyetler ve angarya işler çıkarmayı bırakmalısın. Senin gibi renkli bir insan, hayatına renk katmayı unutuyordu neredeyse. Şimdi toparlanma ve keyif aldığın işlerle ilgili harekete geçme zamanı. Bu, bir iş değişikliği ya da gelir kaynağını değiştirme şeklinde olabilir. Patili bir arkadaş edinebilirsin. Kendi işin için adımlar atabilirsin.

Oğlak burcu

Aşk kapıyı çalınca pek de hazırlıklı olunmaz. Böyle bir planın yoksa bile bil ki o kapı çalınıyor. Belki de ailenin genişleme zamanı gelmiştir. Bu hafta ani ve güzel haberler yolda diyelim. Flört edinebilir, yeni bir projeye veya spora başlayabilir, ebeveynliği tadabilirsin. Açıkçası hayatın değişiyor ve güzellikler seni bekliyor. 

Kova burcu

Bu hafta ani bir şekilde hayatını bambaşka yöne çekebilir, yeni bir hayat kurabilirsin. Evini farklı bir dekorasyon ile renklendirebilirsin. Ne yaparsan yap, keyif alıp almadığını sorgula. Aile bireylerinden dolayı bazı endişeli zamanlar geçirmiş olabilirsin. Eğer öyle ise aile dizimi, Theta Healing, regresyon terapisi, JAAS gibi metotlar ile karmik bağı fark edip şifalandırabilirsin.  

Balık burcu

Bu hafta ani bir yer değişikliği, taşınma gündemine düşebilir. Yeni ve orijinal fikirlerinle taptaze projeler içine girebilirsin. Yeni bir eğitime başlayabilirsin. Geleceğini inşaa etmek adına bazı düşüncelerin belirmişti. Şimdi onları harekete geçirme zamanı. Yepyeni umutlar, yepyeni bir vizyon ile yeni hayallerinin peşinden koşma vaktindesin.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.