İkizler Yeni Ayı ve Burçlara Mesajları (30 Mayıs 2022)

İstanbul saatiyle 30 Mayıs 14:3’da, 29 derece Başak burcun yükselirken, haritanın 9. evinde 9 derece 3 dakika İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. “3-6-9 sayılarının önemini ve ihtişamını bilseydiniz, evrenin sırrını açabilecek bir anahtarımız olurdu.” demiş Nicola Tesla. Yeni Ay haritası da olsa 29 derecenin yükselmesi, bir tamamlanmayı anlatır. Aynı zamanda 9 rakamı da tamamlanmayı ifade eder. Bir döngünün bitişi ve yeni başlangıçları temsil eder. Her şeyin tüm potansiyellerini içinde barındırır. Bunu anlayabilmek biz beşeriler için çok zordur ama gökyüzü bir güzellik yapmış. Bilgiyi, İkizler burcu aracılığı ile iletiyor. İkizler, anlayabileceğimiz, günlük dil kullanır. İlahi olan bilgiyi sindirebilmemizi sağlar.

Her şeye rağmen “Hala umut var.” diyebileceğimiz bir Yeni Ay!

Güneş İkizler’de ise Dünya, Yay burcunda demektir. DNA’mıza işlenmiş kozmik bilgileri aktive edebilmek için bundan daha şahane bir zaman olamazdı. Her zamanki gibi! Derin görüp, derinden anlayabileceğimiz, her şeye rağmen hala umut var diyebileceğimiz bir Yeni Ay var bu gün. Umut artıyor. Işık artıyor. Tam da ihtiyacımız olan şey değil mi bu? Tabii ki!

Evren sırlarını paylaşacak, insanlık kendini daha iyi versiyonuna evirecek. Ve bu sadece belli bir zümre için değil, her bir birey için gerçekleşecek. Belki etkilerini hemen anlayamayacağız ama bu olacak.

Yeni Ay’a Aldebaran yıldızı eşlik ediyor. “Dürüst ol” der o. Bizler de bunun ne demek olduğunu ve nelere vesile olabileceğini anlayabilir halde olacağız. Dürüstlüğün ve şefkatin insanlığın ilacı olduğunu bileceğiz.

Bireysel anlamda, hayatınıza yön verecek mesajlara, anlayışa, mantıklı bakış açısına hazır olun. Her şey olması gerektiği şekle doğru evrilirken, dümenin sadece kaderin değil, sizin de olduğunu fark edecek ve buna göre hareket edebileceksiniz. Bunu yaparken de Merkür Boğa burcunda retroda olacak. Hala tutunduğunuz ve sona sakladığınız neler varsa onların da değişmesi için yeterli iradeyi bulacaksınız.

Bütünün hayrına olsun.

İlgini çekebilir: Haftalık Burç Yorumları (30 Mayıs – 6 Haziran)

30 Mayıs Yeni Ay’ın burçlara mesajları

Koç burcu

Söyleyecek sözlerin, anlatacak çok şeyin var. Susma vakti doldu. Sana yardım edecek kişinin yalnızca kendin olduğunu biliyorsun. Hayallerini ertelemen için zaman doldu. Bundan sonra, yolunu daha hızlı bulabilmen için evrenin mesajlarını daha net göreceksin.

Boğa burcu

Herkesle ne kadar şefkatli konuşuyorsun. Peki ya kendinle? Yaratıcılığını başkalarının işi için kullanıyorsun. Peki ya kendin için? Şimdi, hayatın güzelliğini kendinde görme zamanın geldi. O güzel renkler sende de var.

İkizler burcu

Düşündüğün şeyler doğru. İçine sinen projelerin, adımların zamanı geldi. Her şey yavaş yavaş tıkırına oturuyor ve sen de buna tanıklık edeceksin. Doğru zamanda, doğru yerde olmanın şahaneliğini tecrübe edeceksin.

Yengeç burcu

Herkesin içinde kendinin birçok versiyonu vardır. Sen de ne zamandır onlarla yoğun bir şekilde uğraşıyorsun. Ortak noktada buluşmanın, endişeleri yenmenin ve kullanılması gereken becerilerin keşfedilmesinin zamanı geldi. İhtiyacın olan dinginlik seni bekliyor.

Aslan burcu

Aldığın kararlara, sarf ettiğin kelimelere, keşke’lerine ve iyi ki’lerine dikkat et. Evren hepsini tek tek ciddiye alıp cevap veriyor olacak. Şikayet mi edeceksin, başkalarının yaptıklarına mı takılacaksın yoksa geleceğini mi şekillendireceksin? Bu tamamen senin iraden.

Başak burcu

Merak ettiğin, cevabından tatmin olmadığın ne varsa sor, karşılığını hemen bulacaksın. Senin eksiklik olarak gördüğün her şeyin aslında ne kadar tamam olduğunu ancak böyle anlayabilirsin. Yeni bir düzen seni bekliyor. Bu düzende senin bakış açın önemli olacak. Nerede durduğuna dikkat et.

Terazi burcu

Rüyaların çok aktif değil mi? Hatırlamıyorsan da ben söyleyeyim, öyle. Bu aralar içine doğan düşüncelere dikkat et. Onlar, evrenin sana fısıltıları. Bakış açın değişmeye başlayacak ve sen gözlerin dünyaya yeniden açılmış gibi etrafındaki alternatifleri görebileceksin.

Akrep burcu

İçsel dönüşümün meyvelerini vermeye başlıyor. Artık sadece kendinin değil, başkalarının dönüşmesine de yardım etmeye başlayabilirsin. Sen kendini iyileştirdiğinde, sadece kendini değil, diğerlerini de iyileştiriyor olacaksın.

Yay burcu

Elinde birçok şey var ama o çokluk ile ne yapacağını bilemiyorsun. Cevap basit, kullan! Bilgilerini, yeteneklerini, sözlerini kullanmaya başlamanın zamanı geldi. Sen verdikçe, evren sana alman için daha çok seçenek sunacak.

Oğlak burcu

Çok çalıştın, hala da çalışıyorsun. Yapacak hep çok fazla şey var değil mi? Peki sana yaptığın her ne ise basitleştirmen gerektiğini söylesem? Her hareketin mükemmel olmak zorunda değil. Her iş zor olmak zorunda değil. Hatta “Hayat, kolay ve rahat akıştadır.” desem? Bunu deneyimlemek için fırsatların olacak.

Kova burcu

Kendine bile itiraf etmediklerin var ya, onlar seni kendinden uzaklaştırdı. Kendine bile açık olamazken kimin sana açık olmasını bekleyebilirsin ki? Şimdi, önce kendinle olan ilişkini, sonra da hayatına aldığın kişiler ile ilişkilerini yeniden yazmaya başlayacaksın.

Balık burcu

“Hayatının ipleri senin elinde!” desem, bu sana yorucu gelir mi? Evet, belki çoğu zaman yorucu ama çok eğlenceli. Şimdi, bunu deneyimlemenin zamanı. Bundan sonra başlatmanın, gitmenin, bitirmenin, yeniden düzenlemenin zamanı.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.