fbpx

Haftalık Burç Yorumları (4 – 10 Nisan 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 4 – 10 Nisan haftalık burç yorumları!

Haftaya telaşlı, endişeli ve “keşke” diyerek başlayabilirsiniz ama bunlara gömülüp gelen fırsatları kaçırmamak gerekir. Çünkü ufak ufak şanslı anlarımız ve fırsatlarımız olacaktır. Pazartesi günü sanki çatışan ihtiyaçlarınız ve istekleriniz varmış gibi görünebilir. Gerçekten ne istediğinizi bilmek önemli. Salı günü, Kova burcunda Mars-Satürn kavuşumu var. Sorumluluk almak, işleri kuralına göre gerçekleştirmek gerekecek. Kestirmeden ya da özensiz yapılan işler için ekstra efor sarf etmek durumunda kalınabilir. Salı günü aynı zamanda Venüs, Balık burcuna geçiyor. Venüs, bu enerjiyi sever. Bolluk-bereket, size hem maddi hem de manevi destek olmak için kolları sıvayacaktır; fakat müsriflik, lüzumsuz ve harcamalar söz konusu olabilir. Venüs’ü iyi çalıştırmak için dengeli olmak gerekir. Bu dönemi daha çok manevi konulara yönelerek geçirmekte fayda var.

Çarşamba günü, neyi ne için istediğinizi ve bunun için ne yapmanız gerektiğini iyi bileceğiniz bir gün. Değerlendirmeye değer. Perşembe günü, Merkür-Satürn arasındaki uyumlu açı, basiretli kararlar alınabileceğini sembolize eder. Bu gün, alınması gereken kararlar, yapılması gereken toplantılar ve görüşmeler için uygun bir gün. Mars’ın Ay düğümleri ile kare açısı da harekete geçirici olacaktır. Ertelediğiniz işleri ele almanız gerekebilir. Cuma günü, daha önce aldığınız kararları hayata geçirmek için uygun bir gün. Hızlı konuşmanın, kestirme konuşmanın olumsuz taraflarını görebilirsiniz. Sakin olmakta fayda var. Cumartesi günü, keyif yapmak için son derece güzel bir gün. Aşırı tüketim yapmamaya özen gösterin. Mesajcı rüyalar görülebilir. Pazar günü ise Merkür-Plüton karesi ile bazı yön değişiklikleri yapılabilir. Değişime direnç gösteren, atıl kalan konuları ele almak için çok uygun bir dönem. Radikal kararlar söz konusu olabilir.

Haftalık burç yorumları

Koç burcu

Gelecek planlarınız ile ilgili harekete geçme zamanı geldi. Planlarınızı devreye sokmak için uygun bir dönemdesiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, manevi konulardan daha fazla keyif alabilirsiniz. Bu dönemde ilişkiler önceliğiniz olmayabilir. Benliğiniz ve ruhunuz ile olan ilişkiniz daha fazla öne çıkacaktır.

Boğa burcu

Kariyeriniz ile ilgili efor sarf edeceğiniz bir dönemdesiniz. Gideceğiniz yöne doğru yönelmenin zamanı geldi. Bu hafta iş ile ilgili daha fazla sorumluluk alabilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal çevrenizden hoş destekler görebilirsiniz. Maddi anlamda şanslı bir dönemin içindesiniz.

İkizler burcu

Yurtdışı bağlantılı konularda, ticari ve eğitim konularında bazı sorumlulukları almaktan çekindiğiniz taktirde daha fazla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, evlilik, terfi , kariyer ve iş değişikliği gibi konular için uygun bir döneme girmiş bulunuyorsunuz.

Yengeç burcu

Finansal durumlar sizin için biraz daha zorlayıcı olabilir. Kemer sıkma politikası iyi gelecektir. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, finansal durumlar ile ilgili yurtdışından ya da yurtdışı bağlantılı işlerden destek görebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz.

Aslan burcu

Bu dönem, ortaklıklı işlerde daha dikkatli olmak, sorumluluğun dengeli paylaştığından emin olmak önemli. İlişkilerinizde de alınmayan sorumluluklardan dolayı gerilim yaşanabilir. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, estetik konuları ön plana çıkabilir. Dışarıdan veya eşten maddi destek alabilirsiniz.

Başak burcu

Bu dönem mümkün olduğunca dinlenmeye çalışın. Zira günlük hayatınız biraz koşturmacalı görünüyor. Stres seviyenizi azaltacak etkinlikler önemli olacaktır. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, evlilik konusunda güzel bir dönemdesiniz. Evlenmek için ya da ilişkileri düzeltmek için sizin adınıza uygun bir zaman dilimi.

Terazi burcu

Bu dönemde, keyfi faaliyetlerin dozunu kaçırma kaynaklı bazı sıkıntılar yaşanabilir, özellikle aşk hayatında. Yükselen enerjinizi yaratıcılığınızı ortaya koymak için kullanabilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, patili bir dost edinmek isteyebilirsiniz. Hayatınıza renk katmak için değişik yollar, yöntemler denemek için güzel bir zaman dilimindesiniz. Bu amaçla aldığınız aksiyonlar size iyi gelecektir.

Akrep burcu

Bu dönemde ev ile ilgili tadilat, onarım işleriyle uğraşabilir, aile bireyleri ile hararetli sohbetler içine girebilirsin. Sakin kalmakta fayda var. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınızda güzellikler sizi bekliyor olacaktır. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz ya da mevcut ilişkinize hareketlilik gelebilir.

Yay burcu

İletişim biçiminizin karşınızdaki için kırıcı olmadığından emin olmanızda fayda var. Bu aralar biraz sert bir üslup takınabilirsiniz. Ağzımızdan çıkanlara dikkatli olmak gerek. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, ailenizle güzel vakit geçirmek için uygun bir dönemdesiniz. Bu amaçla aldığınız aksiyonlar size iyi gelecektir. Belki ne zamandır gidip görmediğiniz memleketinize gitmek isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta, gelir ile ilgili konular gündeminize yerleşebilir. Yeni bir iş arayışı içerisine girebilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, bu dönemde yaptığınız toplantı ve görüşmelerden maddi anlamda olumlu sonuçlar alma ihtimaliniz yüksek. Ufak tefek bazı seyahatler planlanabilir.

Kova burcu

Hayatınıza çeki düzen vermek, plan program yapıp adım atmak için çok uygun bir dönemdesiniz. Yapılması gereken ne varsa şimdi tam sırası. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, gelir konusunda olumlu gelişmeler söz konusu. İştahınızda artış olabilir; bu sıralar dengeli beslenmenizde ve yediklerinize dikkat etmenizde fayda var.

Balık burcu

Bu hafta bazı endişeleriniz su yüzüne çıkabilir. Sakin kalıp bu endişeleri başkaları ile paylaşarak etkisini azaltmaya çalışmakta fayda var. Kendinizi gizli işler içinde bulabilirsiniz. Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte, bereketli ve şanslı bir dönem içerisine giriyorsunuz. Endişelerinizi kulak arkası yapabilirseniz sizin için gayet güzel bir zaman dilimi.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.