Haftalık Burç Yorumları (21-27 Mart 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 21-27 Mart haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü, Merkür-Jüpiter kavuşumu ile haftaya başlıyoruz. Düşüncelerde abartı ve kibir söz konusu olabilir. Bildiklerinizin doğru olup olmadığını kontrol etmek faydalı olacaktır. Bugün ayrıca, sosyal bir yardımda bulunmak için çok şahane bir gün. Bugün yapacağınız yardımlar sizi de şifalandıracaktır. Salı günü, Mars-Uranüs karesinde sakarlıklara, kazalara dikkat etmek gerekebilir. Bu görünüm aynı zamanda size iyi gelmeyen ya da işe yaramayan bazı kronik süreçleri değiştirmek için de çok uygun.

Çarşamba günü, Merkür-Neptün kavuşumu var. Gökyüzünde, yanlış anlaşılmalara açık bir enerji hakim olacak. Bu açıyı, başkaları uğruna hayatında neleri ertelediğinizi düşünerek olumluya çevirebilirsiniz. Abarttığınız ya da çok yüksek beklenti ile yaklaştığınız konularla yüzleşmek için de oldukça iyi bir dönem. Perşembe günü, biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Bu huzursuzluk, bazı konulara dair bakış açınızın değişmesinden veya değişim kararı almanızdan ötürü hissedilecektir. Çok sorgulamamak size iyi gelecek. Cuma günü, görev ve sorumluluklar ağır basacak. Listemizi gerçekleştirip bizden beklenenin ötesinde zaman ve emek harcamamak önemli olacaktır.

Cumartesi günü, Merkür-Plüton uyumlu açısı, hayalleri gerçekleştirme konusunda aktif olacak. Başkalarının etkisinde kalmak yerine kendi iç sesinizi dinleyin. Pazar günü, Merkür, Koç burcuna geçiyor. Zihin hızlanıyor. Balık enerjisinden sonra uyanıyor gibi olacağız. Fikirler at koşturuyor olacak. Başlayıp başlayıp bitirememe söz konusu olabilir. Basiretli kararlar almak önemli olacaktır. Başvurular, görüşmeler daha özenli yapılmalı.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün ile kavuşumu, bilinçaltı, metafizik veya karmik konuları gündeminize getirebilir. Bununla birlikte, içinde bulunduğunuz dönemde bazı gerçekleri görmekten kaçabilirsiniz. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. İşte o zaman düşünceler, kararlar daha aktif hale gelecek. Balık burcundayken size hayal kurduran Merkür, şimdi hayatınız ile ilgili kararlar almanızı sağlayacak. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Gelirinizi değiştirecek bazı virajlar alabilirsiniz.

Boğa burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün ile kavuşumu sayesinde, gelecek planlarınızla ilgili bolca düşünce üretip kendinize idealler oluşturabilirsiniz. Arkadaşlıklar arasında bazı yanlış anlamalar söz konusu olabilir. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Anlık bazı endişeler ortaya çıkabilir. Onlara takılı kalmak yerine bol bol yaratıcılığınızı çalıştıracak aktiviteler yapabilirsiniz. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Geleceğinizin yönünü tayin etmekle kalmayıp harekete geçebilirsiniz.

İkizler burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün ile kavuşumu, kariyer ya da gelecek ile ilgili idealler oluşturmayı gündeminize getirebilir. Çok yüksek beklentiler koymak yerine gerçekçi kalmak burada başarının sırrı olacaktır. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. İdealleri gerçekleştirmek için plan yapma zamanınız gelecek. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Hayata bakış açınız bu dönemde değişebilir. Yurtdışı, eğitim, ticari konularda beklenmeyen, görülmeyen bazı pürüzlerden dolayı ekstra efor sarf etme söz konusu olabilir.

Yengeç burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile bu dönem önyargılı ya da peşin hükümlü davranabilirsiniz. Olayların ve kişilerin gerçekten ne ifade ettikleri konusunda objektif olmakta fayda var. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Kariyer ile ilgili yeni kararlar, yeni adımlar ve inisiyatifler için oldukça uygun bir dönem. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Gelecek planlarında ani değişimler söz konusu.

Aslan burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile olumsuz giden finans hayatınızı toparlamak için odaklanabilirsiniz. Bazı konularda düşünceleriniz tamamen değişebilir. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Hayata bakış açınız daha farklı, zihniniz daha enerjik olacak. Birden fazla iş ile aynı anda uğraşabilirsiniz. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili yaşanan pürüzler, farklı yollara başvurmanıza neden olabilir.

Başak burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile ikili ilişkilerde neyin abartıldığını, hangi konularda çok yüksek beklentiler oluşturduğunuzu görebilirsin. Partnerinizle karşılıklı beklenti paylaşımı yapmak önemli olacaktır. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Odağınız daha çok finans durumuna kayacaktır. Harcama dürtünüzü bastırmalısınız. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Ani bir şekilde kendinizi iş ile ilgili seyahatler ve projeler içinde bulabilirsiniz.

Terazi burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile size ağır gelen ve sizi yoran rutinlerinizi gözden geçirip bunları değiştirme konusunda gayret gösterebilirsiniz. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. İkili ilişkilerde daha sözünü esirgemez bir hale geleceğiniz için gaf yapmalara, sert konuşmalara dikkat etmelisiniz. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Spekülatif alanlardan ya da büyük risk taşıyan süreçlerden uzak durmakta fayda var.

Akrep burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile bu dönem “aşkın gözü kördür” deyişini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. Her ne olursa olsun gerçekçi olmaya çalışmakta fayda var. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Hayatınızın diğer alanları ile ilgili planlar, programlar yapıp devreye sokabilirsiniz. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Ani bir şekilde ilişkide yön değişikliği söz konusu olabilir. Aileler ilişkiye müdahil olabilir.

Yay burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile aile için kendinizi feda etme düşüncesi ya da daha fazla verici olma dürtüsü söz konusu olabilir. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Zihniniz daha bireysel davranmaya ve düşünmeye doğru evrilecektir. Oldukça yaratıcı fikirler gelecektir, bu fikirleri değerlendirmelisiniz. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Çalışma hayatınızda kendi farklılığınızı gösterebileceğiniz fırsatları değerlendirmende fayda var.

Oğlak burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile bu dönem tutamayacağınız sözler vermemeye dikkat etmelisiniz. Bu sözleri vererek çevrenize hayal kırıklığı yaratabilirsiniz. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Aile, ev, evlilik konuları ile ilgili kararlar, girişimler yapılabilir. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Kendinize yeni uğraş alanları bulabilir, bütçenin bir kısmını bu uğraşlara ayırmakta zorluk çekebilirsiniz. İyi bir bütçe planı yapmak gerekebilir.

Kova burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile bu dönemde paranın nereden geldiği ya da nereye gittiği konusunda netlik olmayabilir. Bunun yaşanmaması için yazılı bir liste oluşturabilirsiniz. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Sizin için daha sosyal bir dönem başlayacak. Özellikle yakın çevre ile bol konuşmalı bir dönem olabilir. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Aileden uzaklaşma, özgürleşme, taşınma, yer değişikliği için adım atma söz konusu olabilir.

Balık burcu

Merkür’ün Jüpiter ve Neptün kavuşumu ile yarattığı enerji, bir süredir hissettiğiniz sürüklenme hissinden sıyrılmanız için size huzursuzluk verebilir. Sonrasında ise Merkür, Koç burcuna geçecek. Gökyüzündeki bu konum, size yapabileceklerinizi hayalden gerçeğe dönüştürme fırsatı verecektir. Son olarak, Mars-Uranüs karesi yaşanacak. Aslı olmayan endişelerden dolayı yakın çevre ile ilgili gerilim söz konusu olabilir. Dikkat etmekte ve sağ duyulu davranmakta fayda var.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.