Haftalık Burç Yorumları (14-20 Mart 2022)

Yeni bir hafta bizleri bekliyor. Bu hafta gökyüzünde neler olacak, gezegen hareketleri burcunu nasıl etkileyecek? Hangi günler, hangi temalar öne çıkıyor? İşte 14-20 Mart haftalık burç yorumları!

Pazartesi günü birçok kişi için sendromlu bir gün olabilir. Agresif bir kalkışın ardından ne istediğimizi bilemeyebilir ya da olmayacak işlere yeltenebiliriz. En iyisi bugünü, eyleme geçmek yerine daha sakin ve eğlenceli aktiviteler ile geçirmek olacaktır. Salı günü, pek de gönüllü olmadan bazı sorumluluklar üstlenebilir, iş birliğine ihtiyaç duyabiliriz. Ayrıca, yaptıklarınızı yalnızca yapmış olmak için mi yoksa gerçekten istediğiniz için mi yapıyorsunuz, bunu sormak için uygun bir gün. Çarşamba günü, daha disiplinli ve pratik olabiliriz. Ay, Başak burcunda Dolunaya doğru ilerliyor olacak. Ay, büyüme fazında iken projelerin ya da eylemlerin geliştirilmesi, detayların düzeltilmesi için uygun dönemlerdir.

Perşembe günü, Merkür’ün Uranüs ile uyumlu bir açısı var. Hiç değiştirmeden sürekli aynı yaptığınız işleri, rutinlerinizi değiştirmek için ilham perileri sizinle olacak. Değerlendirmekte fayda var. Cuma günü ise Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çalışmaların ve emeklerin karşılığını alabileceğimiz bir Dolunay olacak. Aynı zamanda yüzleşilen konumlar, alınması gereken önlemler ve ortaya konması gereken çözümler o kadar netleşecek ki düzenin değiştirilmesi kaçınılmaz olacak. Cumartesi günü, Venüs ile Uranüs arasında gergin bir açı kesinleşecek. İlişkilerde ani değişimler, farklı yöne ilerlemeler ya da ani başlangıçlar söz konusu olabilir. Bu enerjiyi keyif aldığınız konuları gündeminize alarak olumlu kullanabilirsiniz. Haftanın son günü ise Güneş, Koç burcuna geçiyor. Daha dinamik, daha atak ve cesur olabileceğiz. Balık enerjisinden sonra doğanın uyanması ile birlikte biz de uyanacağız. Fırsatları kovalamak yerine fırsatları biz yaratacağız. Hareket zamanı geldi.

İlgini çekebilir: Hangi Burç Neden Aşık Olmaktan Korkar?

Haftalık Burç Yorumları

Koç burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Çalışma hayatınızda çokça çabalamış ama karşılığını alamamış olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu Dolunay ile birlikte emeklerinizin karşılığını görebilirsiniz. Sağlığınıza daha fazla özen göstermenin zamanı geldi. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile, gelir kaynağınızı değiştirmek isteyebilir, kendinize alternatif alanlar belirleyebilirsiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, sosyalleşme ve popülerleşme söz konusu. Motivasyonlarınızı gerçekleştirecek cesareti bulacaksınız.

Boğa burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Özel hayatınızda bazı stresli durumlar yaşanmış olabilir. Bu Dolunayla birlikte olanlarla ve gerçeklerle yüzleşip çözüme kavuşturmak sizin için daha kolay olacaktır. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile kariyerinizde, ilişkinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, bazı endişelerinizden kurtulabilirsiniz. Bu dönem, izole kalarak daha yaratıcı işler ortaya çıkarabilirsiniz.

İkizler burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Ev ve gayrimenkul konuları ile ilgili bazı planlamalar yapabilirsiniz. Yaşadığınız yer ile ilgili değerlendirmeler yapmak kaçınılmaz olabilir. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile bazı endişeleriniz, olaylara bakış açınızı etkileyebilir; mantık çerçevesinde ilerlemekte fayda var. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal hayatınız canlanabilir. Sosyal çevreniz genişleyebilir. Kulüpler, dernekler gündeminize gelebilir.

Yengeç burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Aldığınız kararların sonuçlarını görebileceğiniz, aldığınız eğitimleri tamamlayabileceğiniz ya da o bilgileri kullanmaya başlayabileceğiniz bir dönem. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile ani para çıkışları oldu ise gidermek için maddi destek görebilirsiniz. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, kariyer anlamında olumlu gelişmeler yaşayabilir, statü değişimi söz konusu olabilir.

Aslan burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, maddi konularla ilgili daha detaylı düzenlemeler yapmanız gerektiği ortaya çıkabilir. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile ilişkinizin ya da ortaklığınızın gidişatı ile ilgili bazı değişimler söz konusu olabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, yurtdışı konunlar gündeminizde olabilir. Eğitim hayatında daha başarılı olabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, ikili ilişkiler gündeminizde olabilir. İlişki içerisindeki davranışlarınızla yüzleşebilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızın gidişatı ile ilgili bazı yüzleşmeler de yaşanabilir. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile çalışma ortamınızda ya da projelerde ani değişimler olabilir. Yurtdışı ile bağlantı kurmak gerekebilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, bazı maddi problemlerinizin çözüme kavuşması muhtemel.

Terazi burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, bazı endişeler, kaynağını bilemediğiniz vesveseler olabilir. Bu süreyi sakin geçirmekte fayda var. Bol bakım ve sağlıklı beslenme sizi iyi hissettirecek. Venüs-Uranüs arasındaki açı, keyfi harcamalar maddi açıdan olumsuz etkiler doğurabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu. Bu konum, aynı zamanda kariyerinize de olumlu etkiler verebilir.

Akrep burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, gelecek planlamalarınızı daha detaylı ve net bir şekilde yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaş gurubunuzda bazı elemeler yapabilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile ilişkinizin ani yön değiştirmesi söz konusu olabilir. Varsa eşinizin kariyeri ile ilgili değişimler yaşanabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, çalışma hayatınızda popülerleşme söz konusu. Kendinizi daha görünür kılabilirsiniz.

Yay burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, kariyerinizde dişiniz tırnağınız ile inşa ettiğiniz konumunuzu somut bir şekilde gözlemleyebilir, durum değerlendirmesini yapabilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile çalışma hayatınız ile ilgili ani karar değişiklikleri ya da hızlı bir gelişme sonucu anlaşmalar, imzalar söz konusu olabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatınız canlanacaktır. Bununla birlikte hobilerinize ve spora ayıracak vakit bulabilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, yurtdışı bağlantılı işler ortaya çıkabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir ya da daha büyük kalabalıklara ulaşabilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile hobi ya da spor alanları ile ilgili harcamalarınız artabilir. Varsa çocukların ihtiyaçlarında artış söz konusu olabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, ev ve gayrimenkul konularında yatırım fırsatları doğabilir. Evlilik ile ilgili konular gündeminize gelebilir.

Kova burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, harcamalarınızı düzenlemenin zamanı geldi. Borçlarınızı azaltacak eylemlerde bulunabilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile ev ve gayrimenkul alanlarında bazı fırsatlar söz konusu olabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, kararlarınızı daha cesur bir şekilde verebilirsiniz. Risk almak için uygun bir dönem olabilir. İletişim anlamında güçlü bir konumda olabilirsiniz.

Balık burcu

Bu hafta Başak burcunda bir Dolunayımız var. Bu Dolunayla birlikte, ikili ilişkiler gündeminizde olabilir. İlişkiden ne beklediğiniz ve karşı taraftan ne gördüğünüzle ilgili değerlendirmeler yapabilirsiniz. Venüs-Uranüs arasındaki açı ile özel hayatınızda bazı gizlenmiş olaylar gün yüzüne çıkabilir ya da ilişkinizle ilgili endişeleriniz biraz artabilir. Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte, gelir konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilir, yeni bir iş bulabilir ya da iş değişikliği yapabilirsiniz.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.