Haftalık Burç Yorumları (6 – 12 Aralık 2021)

Pazartesi günü gerçekleşecek Mars Plüton uyumlu açısı ile haftaya güçlü başlıyoruz. Yapmak istediğimiz işleri tamamlamak, yaratıcılığımızı kullanmak için güzel bir gün. Yapılacak onarım, tadilat işleri için uygun. Salı günü Merkür Neptün karesi, fikirlerimize ve kararlarımıza aşırı güvenip hatalı adımlar atabileceğimiz konusunda uyarıda bulunuyor.

Çarşamba günü gereğinden fazla harcama yapmaya meyilli olabiliriz. Ekonomik darboğaz günlerinde gereksiz harcamaların hiç de sırası olmayacaktır. Perşembe günü, özellikle akşam üzeri, kendinize zaman ayırmak, enerji çalışmaları ya da enerji temizliği için çok uygun bir zaman dilimi. Cuma gününe önemli işleri bırakmak yerine o gün yarım kalan işleri tamamlamaya yönelik program yapmakta fayda var. Ani kararlar ve duygu durumlarında dalgalanmalar söz konusu olacaktır. Cumartesi günü ilişkiler sınanabilir. Sürüncemede kalan ilişkiler netleşebilir. Hayırlısı olan bitirmekse bitebilir, devam etmesi ise sağlam bir şekilde yola devam etmeye karar verebilirsiniz. Haftanın son günü ise birilerinin kahramanı olmaya çalışabilirsiniz. Unutmayın siz sadece kendi hayatınızın başrolü ve kahramanısınız, verilmesi gereken desteğin ötesinde kendinizi yormayın.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Haftanın burçlara mesajlarına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Bu hafta verdiğiniz kararlara dikkat etmekte fayda var. Önyargılı ya da peşin hükümlü yaklaşmaya, dolayısı ile hatalı düşüncelere meyilli olabilirsiniz. Olayları ve kişileri enine boyuna dinlemenizde fayda var. Kariyeriniz ile ilgili kendinizi daha mutlu edebilmek adına bazı hamlelerde bulunabilirsiniz. Maddi olarak da destekleneceğiniz değişimler söz konusu olabilir.

Boğa burcu

Finansal anlamda öngöremediğiniz bazı para çıkışları yaşanabilir; bu durum da sizi zorlayabilir. Gelir-giderleriniz konusunda detaylı liste tutmanız faydalı olacaktır. Yurtdışı seyahatleri ya da eğitim ile ilgili bazı değişiklikler söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinize yeni idealler belirleyebilir, hayatınızın yönünü değiştirebilirsiniz.

İkizler burcu

Kariyeriniz ile ilgili başkalarından öneri almak kafanızı bulandırabilir. En iyisi, siz geleceğiniz ile ilgili planlarınızı sakin kafa ile kendiniz belirleyin. Finansal anlamda rahatlamak adına borçlanma, kredi gibi seçenekleri değerlendirebilir ya da partnerinizden destek alabilirsiniz.

Yengeç burcu

Çalışma hayatınızda daha geniş kitlelere yayılmak adına bazı idealler geliştirebilirsiniz. Bu dönemde sizin için yeni projeler söz konusu olabilir. İlişkilerinizi daha sağlıklı hale getirmek adına bazı değişiklikler yapabileceğiniz bir zaman dilimi. Karşı tarafa empati ile yaklaşmanızda fayda var.

Aslan burcu

Bu dönem içinde keyfi harcamalara meyilli olabilirsiniz. Bütçenize hakim olmanızda fayda var.  Gelir-giderleriniz konusunda detaylı liste tutmanız faydalı olacaktır. Bununla birlikte, bu hafta çalışma hayatınızı daha keyifli hale getirebilirsiniz. Günlük rutinlerinizi değiştirmek, daha renkli hale getirmek için güzel bir dönem.

Başak burcu

Aileniz hakkındaki görüşleriniz, eşiniz ya da partneriniz ile ilişkinizi sağlıklı değerlendirmenizin önüne geçebilir. Objektif olmanızda fayda var. Aşk hayatınızı canlandırmak için güzel bir döneme giriyorsunuz. Yeni bir hobi edinebilir, ailenizi genişletmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Bu dönemde, işiniz ile ilgili bazı kararlar verebilir, çalışma hayatınızda ilerlemek için bazı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Ailevi konuların gündeminizde olabileceği bir haftaya giriyoruz. İlişkilerinizi masaya yatırabilir, sürüncemedeki durumları netleştirebilirsiniz.

Akrep burcu

Bu hafta yaratıcılığınızı ortaya çıkaracak yeteneklerinizi ön plana alabilir, hobilerinize bol bol zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizde bazı değişikliklerin söz konusu olabileceği bir döneme giriyorsunuz. Doğru seçimler yapmak için dikkatli olmakta fayda var. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Yay burcu

Bazı fikirlerinize aileniz tarafından destek bulamayabilirsiniz. Burada önemli olan fikirlere karşılıklı olarak saygılı yaklaşmak olacaktır. Maddi anlamda gelirde de giderde de artış olabilir. Dikkatli olmakta fayda var. Bu enerjiyi ileriki seyahatler ve eğitimler için birikim olarak kullanabilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta, kaynağını bilmediğiniz bazı endişeleriniz ya da ortaya çıkarmaktan çekindiğiniz fikirleriniz olabilir. Bunları yakın çevreniz ile paylaşmanız sizi oldukça rahatlatacaktır. Dikkat, bu dönemde aşk kapınızı çalabilir! İlişkisi olan Oğlakların ise aşk hayatı canlanabilir.

Kova burcu

Yatırım ya da birikim yapmak için oldukça uygun bir dönem. Sadece detaylı düşündüğünüzden emin olun ve tüm alternatifleri sağlıklı bir şekilde değerlendirin. Bu dönem içinde aşk hayatınızda maceralar sizi bekliyor olabilir. Aşkınızın karşılığından emin olmanızda fayda var.

Balık burcu

Şu anda geleceğinizi ya da bundan sonraki adımınızı net olarak göremiyor olabilirsiniz. Sabırlı olun. Hayallerinizin peşinden gitme cesaretini gösterebilirsiniz; bu potansiyel sizde var. Bu dönemde sosyal çevrenizde radikal değişimler olabilir. Etrafınızda size iyi gelen kişileri tutun.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.