fbpx

Haftalık Burç Yorumları (29 Kasım – 05 Aralık 2021)

Pazartesi gününe Güneş ve Merkür’ün şahane kavuşumu ile başlıyoruz. Bol dualı, meditasyonlu, manevi ve enerji çalışmalı bir gün geçirmek için çok uygun. Hayatınızın amacını öğrenebilmek, daha doğrusu anlayabilmek ya da doğru yolda olup olmadığınızı anlayabilmek için mesajları izleyin. Salı günü Merkür ile Satürn’ün, Venüs ile de Neptün’ün uyumlu açıları var. İşinize yarayacak ya da önem verdiğiniz görüşmeleri Salı günü yapabilirsiniz. Yine şifa çalışmaları için uygun bir gün.

Çarşamba günü Neptün direkt hareketine hazırlanıyor olacak. Geçtiğimiz aylarda aynı hareket, şifalanmamız gereken konuları, neleri idealize edip hayal kırıklığına uğradığımızı, hangi konularda kurban-kahraman rollerine büründüğümüzü anlamamız içindi. Şimdi bu idrak ile olaylara daha farklı yaklaşabiliyor olacağız. Perşembe günü hiç tahmin etmediğimiz ani haberler ya da planlamadığımız ani kararlar almaya meyilli olacağız. Cuma günü içimizdeki isyankar ruhun amacını anlayamayabilir ama yine de kendimizi tutamayabiliriz. Bırakın içinizdeki özgünlük ve özgürlükçü yanınız ortaya çıksın. Cumartesi günü ise şahane bir Güneş tutulması var. Hayatımızın iplerini kendi elimize alıyor ve atımızı şahlandırmaya başlıyoruz. Pazar günü bu kadar etkinin ardından dağınıklıklarımızı, zihnimizi, yapılacakları derleyip planlamak için uygun bir gün olacak.

Haftanın burçlara mesajlarına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, yeni bir eğitime başlamak, gelecek ile ilgili yeni dilekler, istekler belirleyip, bunları evrenden sipariş etmek için çok uygun bir dönem. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Hayat amacınızı gerçekleştirmek için ipler artık sizin elinizde olacak.

Boğa burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle finansal olarak rahatlamak için bazı görüşmeler ve destek almalar görünebilir. Bununla birlikte, dönüştürülmeye ihtiyaç olan konularda da destek görebilirsiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Değişiminizin önündeki tüm engeller size rağmen kalkacak.

İkizler burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, bu dönemde ilişkileri daha keyifli ve tatminkar seviyeye taşımak için güzel görüşmeler yapılabilir. İlişki yoksa, istediğiniz adayın kriterlerini evrene iletmek için güzel bir hafta. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. İlişkiler ve ortaklıklar için aksiyon alma zamanınız geldi.

Yengeç burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle çalışma hayatında oldukça verimli ve isabetli görüşmeler, sunumlar, toplantılarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Sizi tatmin edici işler yapmanız için hayat sizi destekleyecek.

Aslan burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, aşk hayatınızda hem eğlenceli hem de entelektüel paylaşımlarınızın ilişkinizi daha çok hareketlendireceği bir dönem. İlişkiniz yoksa yeni tanışmalar söz konusu olabilir. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Hayattan keyif almanız için önünüzdeki alternatifleri değerlendirip hayatınıza yeni hobiler, yeni insanlar katabilirsiniz.

Başak burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, evliliği, ev almayı, yatırımı düşünmek için güzel bir dönem. Aile ile keyifli ve bol sohbetli, seyahatli zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var.  Sıcak bir yuva özleminizi gidermenize belki de çok az kaldı.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisi sebebiyle bu hafta önemli görüşmelerinizi ve toplantılarınızı özellikle haftanın ilk günlerine ayarlamaya çalışmanız iyi olabilir. Zira kendinizi ve fikirlerinizi çok daha iyi aktarabilirsiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Bilgilerinizi artık kullanabileceğiniz, fikirlerinizi sunabileceğiniz fırsatlar ile karşılaşacaksınız.

Akrep burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle gelirinizi arttıracak önemli ve verimli görüşmeler yapabileceğiniz gibi seyahatlere para harcamaya da yatkın bir dönemdesiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Yeteneklerinizi fark edip, deneyimleyip sergilemenin zamanı geldi. Öz değeriniz artıyor. Bunun maddi getirisini de görebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Akrep Burcunu Tanıyalım: Akrep Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yay burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, bu dönemde kendiniz için güzel dileklerde bulunun. Dualarınız duyulacak. Ayrıca siz ve düşünceleriniz oldukça popülerleşebilirsiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Yeni bir sayfa, kalbiniz kadar temiz üstelik. Kendi bakış açınız ile yaşamınıza devam edebilmek için çok güzel bir fırsat. Önünüzdeki seçenekler çok daha net olacak.

Oğlak burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisi, bu dönemde sizi bol bol yazmaya sevk edebilir. Etmese bile içinizdeki anlamlandıramadığınız hislerinizi ve düşüncelerinizi dışarıya aktarmanın zamanı geldi. İçinizdeki yetenekli yazarı, psikoloğu ya da öğretmeni keşfedebilirsiniz. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Öyle ki izoleyim derken çok geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Manevi seyahatler yapabilirsiniz.

Kova burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, yeni idealler, yeni bir gelecek için güzel planlar yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizi genişletici tanışmalar söz konusu olabilir. Bol sohbetli bir hafta sizi bekliyor. Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Şanslı bir dönem sizi bekliyor. Bolluk, bereket size çoğalarak gelsin.

Balık burcu

Güneş’in Merkür ile kavuşumunun etkisiyle, kariyeriniz ya da yapmak istedikleriniz için şahane bir hafta. Net olun, kararlı olun gerisi çorap söküğü gibi gelecek. Yeni bir çocuk, proje, iş ya da terfi neden olmasın? Cumartesi günü Yay burcunda Merküryen bir tutulmamız var. Toplum önündeki hayal ettiğiniz versiyonunuza çok daha yakınlaşıyor olacaksınız.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.