Haftalık Burç Yorumları ve Dolunayın Etkileri (18 – 24 Ekim 2021)

Haftanın ilk gününde gündemimiz yoğun. Ay, Koç burcuna geçerken kendimizi daha canlı ve aktif hissedeceğiz. Jüpiter, Kova burcunda düz harekete geçecek. Adaletin yerini bulacağı, bolluk ve bereketin eşit dağıtılacağı bir dönem. Hak edenin hakkını bulacağı dönem geldi. Bitti mi hayır. Canımız Merkür’ümüz de düz seyrine başlıyor. İletişim konuları daha sağlıklı olurken, son üç haftada kafanızda netleşen konular için harekete geçebilirsiniz.

Salı günü, Mars ile Jüpiter arasında güzel bir etkileşim var; aksiyon almak için güzel bir gün. Ne zamandır sınanan ilişkilere son vurucu darbe, Çarşamba günü gerçekleşecek Koç Dolunayından geliyor. Bu Dolunay, “Ben” diyebilmeyi, istek ve arzularınızı ön plana alabilmeyi öğretecek. Dolunaylar aslında sonuçları ortaya çıkartır, görünmeyeni gösterir ama bu dolunay biraz farklı, harekete geçirici, motive edici olacak. Atılması gereken adımları atabilirsiniz umarım.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Perşembe günü, keyif yapmak ile görevleri yerine getirmek arasında git geller yaşayabilir. Bir yanınız tembellik etmek isterken öbür yanınız haydi kalk biraz daha çalış diyebilir. Cuma günü yine ilişkiler ve ortaklıklarda son rötuşları atmak için bir hareket söz konusu olabilir. Cumartesi günü, Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile kendimizi daha çok kendimize saklayacağımız, derin analizler, sessizlik ile etrafımızı gözlemlemeye başlayacağımız, sezgilerimizin yoğunlaşacağı bir ay başlangıcı olacak. Pazar günü ise özellikle akşam saatlerinde ani karar değişiklikleri veya ani haberler söz konusu olabilir.

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım.

Koç burcu

İlişkilerde yaşanan gerilim, Çarşamba gününden itibaren azalacaktır. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kariyerden gelecek para, sosyal çevre ve gelecek planlamaları ile ilgili konularda şans ve fırsatlar kendini gösterecektir. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Hayatının bundan sonraki safhası ile ilgili adımlar atabilir. Cesaret edemediğin konuları başlatabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, finansal konuları ele alabileceğin ve manevi konularda kendini gösterebileceğin bir ay başlıyor.

Boğa burcu

Çalışma ortamında yaşanan gergin zamanlar azalıyor. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kariyer hayatında güzel gelişmeler söz konusu. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Son kalan endişelerin de gün yüzüne çıktıktan sonra onların çözümü için kendinde cesaret bulabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, ilişkilerde kendini çok daha iyi gösterebilir, çok daha net olabilirsin.

İkizler burcu

Aşk hayatın daha keyifli bir hale gelecektir. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Yüksek eğitim, yurtdışı, ticaret gibi konulardaki aksaklıklar biterken hayata olan bakış açınız daha pozitife dönecektir. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. İdeallerini somutlaştırmak için gerekli gücü kendinde bulabilirsin. Sosyal çevrende bazı elemeler yapabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, çalışma hayatında kendini ön planda tutabilir, rekabet ortamında bir adım öne çıkabilirsin.

Yengeç burcu

Aile ortamın yavaş yavaş stabil hale gelecektir. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Finansal anlamda rahatlık, işlerin rayına girmesi söz konusu olacaktır. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Kariyerin için gerekli adımları atabilir. Seni aşağı çeken kişilerden uzaklaşabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, aşk hayatın canlanıyor. Yaratıcılığın oldukça artacak.

Aslan burcu

Agresif tutumunun azalması ile birlikte kendini çok daha iyi ifade edebilirsin. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. İkili ilişkiler, yüzleşmeler ile birlikte daha sağlıklı hale gelecektir. Ortaklıklı işlerden yana şans söz konusu. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Bu dönemde, hayat amacını bulup gerçekleştirme konusunda oldukça istekli olabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, ailevi konular çok daha gündeminde olabilir, onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsin.

Başak burcu

Kendine hak ettiğin değeri çok daha fazla verebileceğin bir dönem. Bu dönemde sık sık kendini takdir etmeyi unutma. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Çalışma hayatındaki zorluklar azalacaktır. Kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Finansal konuların çözüme kavuşması konusunda gerekli adımları atmak için uygun bir dönem. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, kendini çok daha iyi ifade edebileceğin bir dönem geliyor. Yazılı ve ya sözlü anlatımlar yapmak isteyebilirsin.

Terazi burcu

Kendinle ve hayatında ilgili kafandaki projeleri artık gerçekleştirebilirsin. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Aşk hayatı veya çocuklar ile ilgili anlaşmazlıklar azalabilir, yeni hobiler için bir eğitime başlayabilirsiniz. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. İlişkilerinde yaşadığın yüzleşmeler, ne yönde harekete geçmen konusunda çok şey söyledi. Artık sıra sende. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, maddi konularda güzel gelişmeler var. Gelirde artış yaşanabilir. Yeteneklerini sergileyebileceğin ortamlarda bulunabilirsin.

Akrep burcu

Gün yüzüne çıkan korkuların ve endişelerin azalıyor olacak. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Ailevi konulardaki pürüzler giderilecektir. Gayrimenkul ve ev konularında şans sizden yana olacaktır. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Günlük hayatında atıl ne varsa atıp yeni enerjileri hayatına çekmek için çok güzel bir dolunay. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, önümüzdeki bir ay oldukça popülerleşebileceğin bir dönem. Kendi hedeflerini yerine getirmek için gayet güzel bir zaman dilimi.

Yay burcu

Geleceğin ile ilgili planları devreye sokmanın zamanı geldi. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. İletişim konusunda yaşanan sıkıntılar sona erecek, artık kendinizi çok daha iyi ve objektif bir şekilde ifade edebilirsiniz. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Aşk hayatın alevleniyor. Yeni projelere başlamak için güzel bir dönem. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, seni huzursuz eden konuların ortaya çıkması söz konusu. Bunların çözümü için güzel bir dönem. Şimdiye kadar keşfetmediğin bazı yeteneklerinin olduğunu görebilirsin.

Oğlak burcu

Kariyer hayatında yaşanan sürtüşmeler bitiyor olacak. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Maddi konularda bolluk bereket kapını çalmaya başlayacaktır. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Kariyer ve ev dengeni sağlayabilmek adına yaratıcı çözümler bulabilir, hayatını daha keyifli hale getirebilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, sosyal çevrende oldukça popülerleşebileceğin bir dönem. Gelecek planlamalarını sağlamlaştırabilirsin.

Kova burcu

Hayallerin ve hayatın ile ilgili sorgulamaların tamamlanıyor ve için çok daha rahat olacak. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kendinle ilgili olumsuz düşünce bulutları dağılacak, şimdi önünü daha net görebilirsin. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Yakın çevrende olması gerekenler kalacak diğerlerini hayatından eleyebilirsin. Yeni eğitimlere başlayabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, terfi, iş değişikliği, sektör değişikliği, evlilik ya da ebeveyn olmak için güzel bir zaman dilimi.

Balık burcu

Finansal problemlerin azalmaya başlayacak. Bu konuda destek görebilirsin. Haftanın ilk günü itibari ile Jüpiter ve Merkür düz harekete geçiyor. Kaynağını bilmediğin endişe ve vesveseler yavaş yavaş azalacaktır. Kendini çok daha iyi hissedebilirsin. Çarşamba günü Koç burcunda Dolunay var. Maddi konulardaki problemleri çözmek için adımlar atabilirsin. Yeni alternatif gelir kapıları için girişimcilikte bulunabilirsin. Son olarak Güneş’in Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, hayatının amacını gerçekleştirdiğini düşündüğün aksiyonlar alabilirsin.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.