fbpx

Haftalık Burç Yorumları (27 Eylül – 03 Ekim 2021)

Haftaya yılın son Merkür retrosu ile başlıyoruz. Merkür retroları bir yılda 3-4 kez olduğu için bu enerjiye alışmakta fayda var. Bu dönemi yeni kararlar yerine yarım kalan ve tekrar gözden geçirilmesi gereken konular için kullandığınızda maksimum verim alabilirsiniz. Özellikle bu retro, ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili. Mars’ın da orada olması biraz tansiyon arttırmış, sesleri yükseltmiş olabilir. O yüzden şu an içinde bulunduğunuz durumu baz alarak kararlar almamanızda fayda var. Dengeyi bulma konusunda nerelerde eksiklikleriniz oldu, nasıl daha ılımlı olunabilirdi, bunları değerlendirebilirsiniz.

Salı günü ise bu düşünceler ile birlikte duygularınız ve duygusal ihtiyaçlarınız da devrede olacak. Dolayısıyla zihniniz ile kalbinizin uyumlu hareket etmesi gerekir. Çarşamba günü Venüs ile Neptün arasında güzel bir açı var. Dua, meditasyon, enerji egzersizleri, inziva, yardım, sadaka için çok şahane bir gün; iyi değerlendirin. Perşembe günü, kafalar biraz karışabilir, duygular dalgalanabilir. Sakin ve dingin kalmanızda fayda var. Bırakın, o fırtınayı yaşayın ve içinden geçin. İzlemede kalın.

Cuma günü, Venüs ile Jüpiter’in, Mars ile Kiron’un, Merkür ile Plüton’un gerilimli bir açısı var. Fevri kararlar, aşırı tüketim, aşırı vericilik, kendini ortaya koyamama gibi durumlara kendinizi sokmayın. Cumartesi günü ilişkileri, toparlamak için güzel bir gün olabilirken Pazar gününü kendinizi sorgulamak için kullanabilirsiniz. Kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz, diğerlerine verdiğiniz özeni kendinize gösteriyor musunuz, ne kadar ‘ben’ diyebiliyorsunuz?

İlgini çekebilir: Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder? Gezegenlerin Gerilemesi (Retro) Ne Anlama Gelir?

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. İlişkinizi, ilişkiniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi geleceğinizi etkileyecek ortaklık planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır. Son olarak, fazla para çıkışı söz konusu olabilir. Fevri ve ihtiyaç dışı harcamalardan uzak durmakta fayda var.

Boğa burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Çalışma arkadaşlarınız, işiniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi işinizi büyütmekle ilgili planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

İkizler burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Aşka hayatınız, çocuklarınız hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi yatırıma dönüştürmek istediğiniz planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Yengeç burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Eviniz ve aileniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi evinizi ve evliliğinizi etkileyecek planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Aslan burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Kardeşleriniz, yakın çevreniz, eğitiminiz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi taşınma ya da rutininizi değiştirme planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Başak burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Geliriniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi gelirinizi etkileyecek planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Terazi burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Kendiniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi hem kendinizi hem ailenizi hem de evinizi etkileyecek planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Akrep burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Mevcut olan endişelerinizi veya şüphelerinizi tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi içinizdekileri söyleme, derdinizi anlatma veya bir konuşma yapma planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Yay burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Sosyal çevreniz ve idealleriniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi yaptığınız birtakım gelecek planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Oğlak burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Kariyeriniz ve geleceğiniz hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi kariyerinizle ilgili birtakım planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Kova burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. İnançlarınız, bakış açılarınız, eğitiminiz, uzmanlığınız, hayatla ilgili sorgulamalarınız hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi mevcut olan bakış açınızı geliştirmek ve vesveselerinizden kurtulmak için uygun bir dönem olacaktır.

Balık burcu

Haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Finans hayatınız, borçlarınız hakkındaki düşüncelerinizi ve kararlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda var. Şu an yaşadığınız gerginliğe göre değil, başlangıcından bu yana geldiğiniz süreci göz önünde bulundurun. Merkür, Plüton ile de kare açı yapacak. Retro öncesi yatırım planlarınız vardıysa tamamlamak için uygun bir dönem olacaktır.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.