Haftalık Burç Yorumları (13 – 19 Eylül 2021)

Haftaya görüşmeler, toplantılar, konuşmalar, imzalar ile başlayabilirsiniz. Özgürlük isteyen tarafınız ile sorumluluk bilincinde olan tarafınız çatışabilir. Pazartesi günü sadece yapılacak işlere stresle yaklaşmak yerine pozitif düşünen yanınız ile ilerlediğinizde her madde daha çabuk ve verimli tamamlanacaktır. Salı günü, Güneş-Neptün karşıtlığı var. İlişkilerdeki çok yüksek beklentiniz ve mükemmeliyetçiliğiniz hayal kırıklığı getirebilir. Burada gerçekleri objektif olarak değerlendirmek gerekecektir. Hayatınızda kahraman aramayın, hayatınızın kahramanı kendinizsiniz.

Çarşamba günü, Mars Terazi burcundaki seyrine başlıyor. Partnerinizi rakip gibi görebilir, kendinizi kıyaslamaya ya da daha iyisi olmaya zorlayabilirsiniz. Unutmayın ki hayat müşterektir ve size farklı yollarda da olsa keyifle yürümenize destek olacak biri lazım, bir rakip değil. Perşembe günü, işleri rayına sokmak, düzeltilmesi gerekenleri düzeltmek ya da sıfırdan başlamak için uygun bir gün. Cuma günü, Cuma’nın enerjisine uymayacak kadar ciddi olabiliriz. Yapılacak işleri, yarım kalanları tamamlamak, plan program yapmak için güzel bir gün. İlişkileri gözden geçirebilir, hayatımızdaki kişilerin ne kadar önemli olup olmadığını, beraber olmayı devam edip etmeyeceğimizi sorgulayabiliriz.

Cumartesi, hakkaniyet, gerçekler, olması gerekenler gibi olaylara felsefi açıdan yaklaşabileceğimiz bir gün. Aslında, ders çalışmak, bilgi edinmek, derinleşmek için çok uygun. Pazar günü ise oldukça duygusal olacağımız bir gün. Bugünü dingin, sakin, kendimizi şımartarak, meditasyon, arınma, temizlenme için ayırabiliriz.

Haftalık burç yorumlarına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığı sağlığınıza dikkat çekiyor. Çok çalışmak ve stresin bedeninizde yarattığı stresi gidermek amacı ile size iyi gelmeyen alışkanlıklar edinmiş olabilirsiniz. Şimdi ise bu alışkanlıklardan sıyrılıp daha sağlıklı bir yaşama adım atmalısınız. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile ikili ilişkiler veya ortaklıklar alanında hareketli günler sizi bekliyor. Partneriniz ile kendinizi rakip görmek yerine ortak amaçlarınız için adımlar atmanız çok daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Son olarak, Venüs-Satürn karesi, geleceğinizi şekillendirirken maddi güvence desteği ihtiyacınızın öne çıkabileceğini anlatıyor. Endişelerden ziyade gerçekten sizi mutlu edecek olana yönelirseniz evren size yardımcı olacaktır, yol meşakatli de olsa.

Boğa burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığı, bireyselleşmeye giden yolda sosyal çevreden aldığınız etkilerden sıyrılmanız gerektiğini ifade ediyor. Aşk hayatınız ile gelecek planlarınız arasında gidip gelebilirsiniz. Orta noktayı bulmalısınız. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile çalışma hayatında hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönemde biraz daha yoğun çalışabilir, çalışma arkadaşları ile rekabete girebilirsiniz.

İkizler burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığının etkisi ile geleceğe dair bazı belirsizlikleriniz olabilir. Geçmiş tecrübeleriniz ve yaşanmışlıklarınız size ışık tutacaktır. Ailenizin desteği de sizinle. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile aşk hayatı ve çocuklar alanında hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönemde partnerinizi kendinize rakip olarak görebilirsiniz. Burada ortak amaçlar için adım atmak önemli olacaktır.

Yengeç burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığının etkisi ile iletişim konusunda belirsizliklerden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Net ve açık olmaya bu dönem ekstra dikkat etmenizde fayda var. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile ev konusunda hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönemde aileniz, özellikle babanız ile rekabet içerisine girebilirsiniz. İlişkiyi dengede tutmak için efor sarfetmelisiniz.

Aslan burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığı, fazla harcamaya eğilimli olabileceğiniz bir dönemi işaret ediliyor. Gelirde bir artış olsa da belki daha fazlası kadar gider kalemi çıkabilir. Bu dönemde hesaplı olmakta fayda var. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile iletişim ve eğitim alanında hareketli günler sizi bekliyor. Kardeşleriniz ile kendinizi rakip görebilirsiniz. Birbirinizin ihtiyaçlarınızı anlamanız önemli olacaktır.

Başak burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığının etkisi ile partnerinizi idealleştirmenizden ve çok yüksek bir beklenti yaratmanızdan kaynaklı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Gerçekler ve davranışlar ışığında ilerlemek sağlıklı olacaktır. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile finans alanında hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönem içinde, gelir konusunda bazı mücadeleler yaşanabilir. Dikkatli olmakta fayda var.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığı, sağlığınıza dikkat çekiyor. Çok çalışmak ve stresin bedeninizde yarattığı stresi gidermek amacı ile size iyi gelmeyen alışkanlıklar edinmiş olabilirsiniz. Şimdi ise bu alışkanlıklardan sıyrılıp daha sağlıklı bir yaşama adım atmalısınız. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile hareketli günler sizi bekliyor. İsteklerinizi ve arzularınızı gerçekleştirebilmek için adım atabilme cesareti gösterebileceğiniz bir dönem.

Akrep burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığı, sosyalleşmeye giden yolda bazı bireysel hırslarınızdan sıyrılmanız gerektiğini ifade ediyor. Aşk hayatınız ile gelecek planlarınız arasında gidip gelebilirsiniz. Orta noktayı bulmalısınız. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile bu dönemde bilinçaltınız çok hareketli olacaktır. İçsel olarak harekete geçmek isteyebilir ama somut adımlar atma konusunda  istekli olmayabilirsiniz. Bu kötü bir şey değil. Kendinize biraz zaman verin. Şimdi sadece plan aşamasında kalabilirsiniz.

Yay burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığının etkisi ile aile kurma konusunda bazı belirsizlikleriniz olabilir. Bunun geleceğinizi etkilemesine izin vermeyin. Otorite figürlerinden destek göreceksiniz, yardım almaktan çekinmeyin. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile sosyal alanda hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönem içinde geleceğiniz için adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlar ile rekabete girebilirsiniz.

Oğlak burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığının etkisi ile iletişim konusunda belirsizliklerden kaynaklı problemler yaşayabilirsiniz. Net ve açık olmaya bu dönem ekstra dikkat etmenizde fayda var. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile kariyer alanında hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönem içinde bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Dikkat, adımlarınızı dikkatli atın.

Kova burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığı, fazla harcamaya eğilimli olabileceğiniz bir dönem işaret ediliyor. Dışarıdan maddi bir destek gelme olasılığı olsa bile hesaplı olmakta fayda var. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile yurtdışı ve eğitim alanında hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönemde seyahatler veya yeni bir uzmanlaşma serüveni planlanabilirsiniz. Sosyalleşme artabilir.

Balık burcu

Güneş-Neptün Karşıtlığının etkisi ile partnerinizi idealleştirmenizden ve çok yüksek bir beklenti yaratmanızdan kaynaklı hayal kırıklıkları yaşanabilir. Gerçekler ve davranışlar ışığında ilerlemek sağlıklı olacaktır. Mars’ın Terazi enerjisine geçişi ile finans alanında hareketli günler sizi bekliyor. Bu dönemde partneriniz maddi açıdan bazı zorlanmalar yaşayabilir.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.