Haftalık Burç Yorumları (30 Ağustos – 5 Eylül 2021)

Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile haftaya başlıyoruz. İlişkilerde iletişim daha fazla ön planda olacak; bol bol konuşup, bol bol fikir alışverişinde bulunmakta fayda var. Problemlere karşı orta yol bulmak, ilişkileri dengeye oturtmak için güzel bir dönem.

Salı günü hedeflerimiz ile sorumluluklarınızı örtüştüremeyebilirsiniz. Üzerinizde bazı engellemeler, kısıtlamalar, sizi tutan bir şeyler varmış gibi hissedebilirsiniz. Aslında orada görmeniz gereken bazı fırsatlar var; sadece gizlenmiş durumdalar. Yaratıcılığınızı çalıştırarak, farklılıklarınızı ortaya koyarak fırsatlara ulaşabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Çarşamba günü, Ay’ın yengeç burcuna geçmesi ile ev, aile ve sevdiklerimiz, onlarla yapacağımız paylaşımlar önemli hale gelecek. Perşembe günü, Mars-Neptün karşıt açısı var. Mücadele verdiğiniz konuları, hedeflerinizi gözden geçirin. Kendinizi adadığınız konularda gerçekler ile hayaldeki durumların farklılıklarını görmek gerekir. Enerji çalışmaları, yoga, manevi çalışmalar yaparak bu enerjiyi olumluya çevrilebilirsiniz.

Cuma günü bazı konularda kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz. Cumartesi günü, ilişkilerde ne kadar fedakarlık yaptığınızı gözden geçirmek için ideal bir gün. Çok yüksek tuttuğunuz beklentilerden ötürü hayal kırıklığına uğramanız söz konusu olabilir. Bunu, gerçekleri fark etmek için bir fırsat olarak düşünün. Son olarak, Pazar günü Venüs ile Satürn’ün üçgen açısı ile ilişkiler ve para konularında daha sağlam adımlar atabilir, konuları daha ciddi ele alabilirsiniz.

Haftanın burçlara mesajına birlikte göz atalım.

Koç burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, kaynağını bilmediğiniz bazı endişelerinizi tetikleyebilir. Kendinizi hasta hissedebilirsiniz. Aslında bağımlılıklarınızdan ya da faydasız rutinlerinizden kurtulup sağlıklı yaşama geçmenin tam sırası. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile ilişkiler konularına daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ilişkileriniz ile ilgili uzun vadeli ve ayağı yere sağlam basan gelecek planları yapmanızı sağlayacaktır.

Boğa burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, kendiniz için oluşturduğunuz büyük beklentilerden dolayı hayattan keyif alma kısmını kaçırdığınıza işaret ediyor. Spor yaparak ya da daha aktif kalarak bu enerjiyi olumluya çevirebilirsiniz. Hayallerinizdeki mükemmel aşk ile gerçek hayattaki aşk hayatınız bu sıralar birbiriyle aynı olmayabilir. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile çalışma hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilir, çalışma arkadaşları ile entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni, işiniz ile ilgili uzun vadeli ve ayağı yere sağlam basan kariyer planları yapmanızı sağlayacaktır.

İkizler burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, kariyeriniz ile ilgili çok büyük beklenti içinde olduğunuzu ve o nirvanaya ulaşmaya çalışırken aile hayatınızı ikinci plana atmanızdan kaynaklı gerilimler yaşayabileceğinize işaret ediyor. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile aşk hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Çocuklarınız ile entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ilişkileriniz ile ilgili uzun vadeli ve ayağı yere sağlam basan bir bakış açısına sahip olmanızı sağlayacaktır. Bu dönemde daha toleranslı olabilirsiniz.

Yengeç burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, bazı inanç kalıplarınızı çok yüksek perdede tutmanızdan kaynaklı sözlü olarak yakın çevreniz ile gerilim yaşayabileceğinize işaret ediyor. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile aile hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Özellikle baba ile entelektüel paylaşımlarda bulunmak için çok uygun bir dönem. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni, eviniz ile ilgili uzun vadeli, ayağı yere sağlam basan kararları ve radikal değişiklikleri hayata geçirmenizi sağlayacaktır.

Aslan burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı ile, özellikle eş ya da ortaklardan kaynaklı finansal durumlar yüzünden daha yüksek bir para girişine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu, sizin gereğinden fazla yaptığınız harcamalarınızdan kaynaklı da olabilir. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile iletişim konularında daha mantıksal hareket edebilirsiniz. Kardeşler ile entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ile uzun vadeli ve ayağı yere sağlam basan kararlarınız neticesinde ilişkinizi bir adım ileriye taşıyabilirsiniz.

Başak burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, ilişkilerde ya da ortaklıklarda yaşadığınız hayal kırıklıkları nedeniyle yeni aksiyonlar almanız gerekebileceğine işaret ediyor. Bu durum, hayalinizdeki mükemmel ilişkiye sahip olabilmek için çok fazla efor sarf edeceğiniz anlamına da gelebilir. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile finans hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilir, akılcı kararlar alabilirsiniz. Geliriniz, maaşınız ve işiniz ile ilgili durumları gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ile daha yüksek gelirli bir iş amacıyla çalışma hayatınızda uzun vadeli kararlar alabilirsiniz.

Terazi burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, çalışma arkadaşlarınız arasında arkanızdan iş çeviren kişilerin olabileceğine işaret eder. Yaptıklarınızın kurallar çerçevesinde olmasına özen gösterin. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile  hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Amaçlarınızı gerçekleştirebilmek adına harekete geçme niyetinde olabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ile becerilerinizi kullanmak ve hayattan daha çok keyif alabilmek için yeni bir hobi, yeni bir aşk, belki yeni bir spor gibi başlangıçlar yaşayabilirsiniz.

Akrep burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı ile çocuklarınız, aşk hayatınız ya da becerilerinizle ilgili tuttuğunuz yüksek beklentilerden dolayı ideallerinize, hayallerinize ulaşma konusunda zorluk çekebilirsiniz. Daha gerçekçi olmaya çalışın. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile kaynağını bilmediğiniz ama size huzursuzluk veren endişelerinize daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Bu dönem, bilinçaltınızı rahatlatmak için harekete geçmek adına uygun bir dönem olacak. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ile üzerinde durmadığınız harcamalardan dolayı maddi sıkıntılar yaşanabilir. Bu dönemde ilişkinizde dürüst ve açık sözlü olmaya çalışmanızda fayda var. Kimileriniz ilişkisini sonlandırabilir.

Yay burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı ile ailenize destek olmak adına daha çok çalışabilisiniz. Bu dönemde, geçmişin getirdiği hayal kırıklıklarını iyileştirmek için geleceğinizi şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile geleceğinizle ilgili konulara daha mantıksal çerçevede yaklaşmak için uygun bir hafta. Sosyal çevrenizdeki kişiler ile entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni ile hem yeteneklerinizi kullanabileceğiniz hem de size keyif veren bir gelecek için yeni kararlar alabilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı ile yaşadığınız bazı kararsızlıklar ya da iletişimsel anlaşmazlıklar, kolaylıkla karar vermenizi, net bir bakış açısı oluşturmanızı zorlayabilir. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile kariyer hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Bu anlamda otorite figürleri ile entelektüel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni size kariyerinizi şekillendirirken önceliklerinizi belirlemeniz gerektiğini hatırlatacak: Gelire göre mi yoksa ideallerinize göre mi yol alacaksınız?

Kova burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, dolandırıcılık, para kaybı gibi konularda dikkatli olmanız konusunda uyarıyor. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Hayatınızda olan bitenleri ve hayat amacınızı bolca düşüneceğiniz bir dönem. Son olarak, Venüs-Satürn üçgeni, bazı inanç kalıplarınızı esnetebildiğiniz sürece hayatınız ile ilgili daha uzun vadeli ve ayağı yere sağlam basan adımlar atabileceğinize işaret ediyor.

Balık burcu

Bu hafta gerçekleşecek olan Mars-Neptün karşıtlığı, ilişkilerde çok fazla verici olmanızdan kaynaklı kendinizi hayal kırıklığına uğramış hissedebileceğinize işaret eder. Merkür’ün Terazi burcuna geçmesi ile hayatınıza daha mantıksal çerçevede yaklaşabilirsiniz. Hayatınız ile ilgili yapılması gereken değişiklikleri gündeme taşımak için ideal bir dönem. Son olarak Venüs-Satürn üçgeni, kabuğunuza çekilip manevi olarak kendinizi güçlendirebileceğiniz bir dönem olduğunu vurguluyor.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.