Haftalık Burç Yorumları (2-8 Ağustos 2021)

Haftaya Merkür ve Güneş’in Satürn karesi ile başlıyoruz. Düşüncelerimizi de kendimizi de saklama eğiliminde olabiliriz. Başaramama, kaybetme gibi olumsuz hisler, depresyona daha meyilli haller söz konusu olabilir. Bu enerjileri en güzel, ayağı yere sağlam basan planlar yaparak kullanabiliriz. Biraz izole kalmak iyi gelecektir.

Salı günü Venüs’ün Uranüs ile uyumlu açısı aşk hayatını hareketlendirip monotonluktan uzaklaşmak için ideal. Ayrıca yapmaktan keyif alacağınız alternatif etkinlikler bulabilirsin fakat ani para harcamalarına dikkat edin. Çarşamba günü Uranüs-Merkür karesi değişik, vizyoner, sıra dışı fikirleri, girişimcilik kararlarını getirecektir. Yaratıcılığınızı kullanmanız için güzel bir gün. Perşembe günü Güneş ile Kiron’un uyumlu açısı dilerim ki şifalanmayı getirsin.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Cumartesi günü Güneş-Uranüs karesi ile kendinizi etrafınızdaki insanlardan daha farklı hatta belki tuhaf hissedebilirsiniz. Hangi konuda böyle hissettiğinizi iyi gözlemleyin. Aslında o konuda çok daha vizyoner bir bakış açınız olduğunu ve bu konudaki yaratıcılığınızı, farklı duruşunuzu lehinize kullanabileceğinizi göreceksiniz. Pazar günü ise Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Yeni haftaya yeni adımlar, yeni organizasyonlar ile başlamak için çok ideal.

Haftanın burçlara mesajlarına birlikte göz atalım!

Koç burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile bireysel olarak yapmak istediğin aksiyonlar, bazı sorumluluklarından dolayı ertelenebilir. Yeni bir spora başlama, keyif verici etkinlikleri arkadaş grubu ile yapmak daha kolay olacaktır. Geleceğe dair sağlam, ayağı yere basan planlar için uygun bir dönem. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Yeni bir aşk, yeni bir hobi fikri ile haftayı kapatabilirsin.

Boğa burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı, kariyerinde ilerlemek için biraz daha fazla çalışmanı ve emek harcamanı gerektirecek durumlar olabileceğini gösteriyor. Fazla mesailerden dolayı eve vakit ayırmayı ihmal etmemek gerekir. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Ev ile ilgili kararlar alabilirsin. Evlilik, aile kurma, ev alım satımı gibi konular gündeme gelebilir.

İkizler burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı, eğitim alanında bazı zorlanmalar getirebilir. Hayatının amacını ve gerçekten hangi yönde ilerlemek istediğini keşfetmek için güzel bir dönem. Akrabalar, kardeşler bu konuda destek olabilir. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Kendini daha rahat ifade edebileceğin bir dönem. İletişim gücünü kullanarak kendini gösterebilirsin.

Yengeç burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı, bütçeni sağlam bir şekilde ele alabilmen için çok uygun bir dönem. Giderler, geliri aşmış olabilir. Toparlamak için kalıcı planlar yapabilirsin. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Mevcur gelir yapın ile ilgili bazı kararlar alabilir, iş değiştirebilir ya da mevcut işinde bazı olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Aslan burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile partnerinin bakış açısı ya da bazı kuralları yüzünden kendini kısıtlanmış hissedebilirsin; veya tam tersi, ilişkini bir üst seviyeye çıkarma kararı alabilirsin. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Kendinle ilgili ertelediklerini yapmak için harekete geçebilirsin. Hayatını bilinçli bir şekilde tasarlayabilirsin.

Başak burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile bazı günlük rutinlerin ve iş tempondan dolayı çok çalışabilir, neredeyse kendini izole hale getirmek durumunda kalabilirsin. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Bu izolasyonu yaratıcılığını kullanmak, daha önce fark etmediğin becerilerini keşfetmek için kullanabilirsin.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile aşk hayatındaki bazı problemler veya varsa çocukların sorumluluğu seni bunaltmış olabilir. Dolayısıyla şu sıralar kendini sosyal ortamlarda daha rahat hissedebilirsin. Tek başına olmamak, arkadaşlar ile sosyalleşmek iyi gelecektir. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Geleceğini şekillendirecek yeni kararlar almak için çok uygun bir dönem.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı, ailevi bazı sorumlulukların artmasını, daha çok çalışmayı ya da işe daha çok zaman ayırmayı getirebilir. Bu dönemde otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Kariyer hayatında ilerleme, sosyal statü değişikliği, evlilik ya da evli olanlar adına çocuk sahibi olmak için uygun bir dönem.

Yay burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile yakın çevrede yaşanan bazı olumsuzluklar, sizi hayatınızı sorgulamaya ya da yeni planlar yapmaya teşvik edebilir. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Hayatınızı daha anlamlı hale getirebilmek için bazı adımlar atabilir, olaylara daha üst perspektiften bakabilirsiniz.

Oğlak burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile dışarıdan alacağınız finansal destek sayesinde maddi endişelerinizi azaltabilirsiniz ya da beklediğiniz bir para varsa onunla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Dönüşüm zamanı! Hayatınızda, vereceğiniz radikal kararlar ile birlikte yeni bir sayfa açmak için çok uygun bir dönem.

Kova burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile ilişkinizde bazı problemler yaşanabilir. Partnerinize ve ilişkinize çok kuralcı ve katı yaklaşmak yerine empati kurmaya çalışın. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Var olan ilişkinizi bir üst seviyeye taşımak ya da iş hayatınızda ortaklık kurmak için uygun bir dönem. Dava süreciniz varsa bununla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir.

Balık burcu

Güneş-Satürn karşıtlığı ile kaynağını bilmediğiniz vesveseleriniz, korkularınız ya da endişeleriniz günlük hayatınızı etkileyecek boyuta gelebilir. Burada yapılması gereken, iç sesiniz ile yüzleşip yakınlarınızla bu endişenizi paylaşarak hafiflemek. Haftanın en önemli etkileşimi ise Aslan Yeniayı. Sağlığınız ile yakından ilgilenmek, hem yeme alışkanlığınızı hem de fiziksel kondisyonunuzu geliştirmek için uygun bir dönem. Yeni bir iş de söz konusu olabilir.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.