Alternatif Şifa Yöntemi: Grigori Grabovoi Sayı Dizileri ile Şifalanmak

Günümüzde sayılar, matematik biliminin yanı sıra, metafizik açısından da belli bir sistematiğe dayandırılmaktadır. Şans oyunu oynarken seçtiğimiz, uğurlu olduğuna inandığımız ya da tam tersi uğursuz olduğunu düşündüğümüz, batıl inançlarımız nedeniyle kabul ettiğimiz ya da reddettiğimiz sayılar gibi.

En yaygın olarak denk geldiğimiz 13 rakamını örnek verebiliriz buna mesela. Bazıları bu rakamı uğursuz kabul eder. Bazı batı ülkelerinde, gökdelenlerde ya da otellerde 13. katın olmadığına denk gelebilirsiniz. Bazı insanlar yolculukları esnasında 13 numaralı koltuğu almak istemezler. Ya da her yılın an az bir ayının 13. gününün cumaya denk gelmesi…!

İlgini çekebilir: Mantra Meditasyonu ile Sesin Şifası: Beden, Zihin ve Ruh Bütünlüğünü Dengeleme

Bu genellemeler dışında hepimizin hassas olduğu rakamlar vardır. Çift sayılar, tek sayılar ya da ayın ilk günleri veya günün belli saatleri gibi…

Yeni bir eve taşınırken sokak numarasına, bina numarasına hatta daire numarasına bile dikkat edenlerin ve seçimi buna göre yapanların olduğunu söylemek mümkün.

Öyleyse gelin sayılarla ilgili bu kadar ilişkimiz varken bunları bir şifa yöntemi olarak kullanmak için araştırmalar yapan bir bilim adamı ve ruhsal şifa uzmanı olan Grigori Grabovoi’ye ve onun şifalı sayı dizilerine bir bakalım.

Sayılarla şifa alanında “Grabovoi Sayı Dizileri” günümüzde en çok kullanılan metodlardandır.

Rus matematik profesörü ve ruhsal şifa uzmanı Grigori Grabovoi’nin sayı dizileri

Grabovoi’nin ruhsal çalışma tekniklerinde çok haneli sayı kodları vardır ve organizmanın yenilenmesi için görseller önemli olduğu gibi niyetler de önemlidir. Belirli bir sayı dizisi üzerine çalışırken konsantrasyon sağlanması da çalışmanın başarılı olmasında dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli noktadır.

Bununla birlikte Grabovoi, bu sayı sekanslarını yalnızca hastalıkların tedavisi için değil dünyanın uyumlu bir şekilde gelişmesi için de geliştirmiştir. Yani bu ruhsal çalışma tekniği yeniden sağlığa kavuşmanın ötesinde, kişinin; kendisi, çevresi ve evrenle uyum içerisinde yaşamasını da içeren çok yönlü bir kavramdır. İyiliğin, insanın kendi bünyesindeki salt “iyi olma hali”nden çok daha öte olduğundan bahseder…

İlgini çekebilir: Aromaterapi 101: Nedir, Nasıl Uygulanır, Faydaları ve Riskleri Nelerdir?

Grabovoi’ye göre belirli sayı dizeleri ile çalışıldığında kromozom seviyesinde bir bilinç değişikliği meydana gelmekte ve kişi sezgileri ve yetenekleri ile bağlantı kurmaktadır.

Sayıların, frekansların ve titreşimlerin bir şifa yöntemi olduğuna yönelik çalışmalar yapmış ve sayılar için, “Matematik, Tanrı’nın evreni yazmak için kullandığı bir alfabedir.” ifadesini kullanmıştır.

Grabovoi’ye göre her enerjiye karşılık gelen bir sayı dizisi vardır ve bu sayıların tek tek söylenmesi ve tekrar edilmesi enerjiyi normal haline çekmektedir. Grabovoi, her enerjinin normal bir seyir izlemesi gerektiğini belirtiyor ve hastalık olarak nitelendirilen durumların, enerjinin normalin dışına çıkması durumu olarak nitelendiriyor. Normalin dışına çıkan bu enerjilerin olması gereken seviyeye gelmesi için sayıların tek tek tekrarlanması gerektiğini ifade ediyor. Her sayı dizisinin sahip olduğu bir titreşim vardır ve bu sayıların tekrarlanması enerjiyi düzene sokar. Sayı dizisindeki her rakam, ilgili konunun normal haline dönmesi için okunmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken nokta niyettir. Çünkü niyet etmek isteklerimize ulaşmamızı hızlandırır. İkinci önemli nokta, hastalık veya sıkıntılı durumların düzeltilmesi amacıyla okunan sayı dizilerinde düzelmesini istediğimiz duruma sevgi ile odaklanmaktır. Her şeyden önce şifalanmak için niyet etmeli ve ardından tüm olumsuz duyguları geride bırakmalısınız.

Rakamları tekrarlamak dışında, üzerimizde taşımanın ya da vücudumuza yazmamızın da faydalı olduğuna dair görüşler var. Örneğin başınız ağrıyor ise ilgili sayı dizisini tekrar ederken onu alnınıza yazabilirsiniz ya da kilo vermek istiyorsanız ilgili bölgeye kilo vermek için belirlenen sayı dizisini yazabilirsiniz. Bu sayede odaklanmanız artacak ve sayıları daha sık tekrar edebileceksiniz.

İlgini çekebilir: Yedinci Duyu Nedir? İç Alan Farkındalığımızı Nasıl Artırırız?

Genel şifa sayıları:

Hafızanın güçlendirilmesi için             : 5893240

Bilinmeyen hastalıklar için                   : 1884321

Aile ilişkilerinde uyum yaratmak için : 71042

Maddi sıkıntıların düzeltilmesi için     : 71427321893

Konsantrasyon                                        : 51849131914

Yenilenme                                                : 2145432

Depresyon sekansı                                 : 514218857

Şikayetlere göre şifa sayıları:

Baş ağrısı           : 4818543

Boğaz ağrısı      : 1999999

Diş ağrısı           : 5182544

Grip                    : 4814212

Kilo fazlalığı      : 4812412

Migren               : 4831421

Pandemi döneminin vazgeçilmezi koronavirüs şifa sayısı : 4986489, 548748978

Koronavirüs aşısının yan etkilerinden korunma sayısı       : 2487498

Para sayısı     : 520

Mucize sayısı : 777

Yardımcı Kaynaklar: 

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Akademisyen, İş yaşamının insani yönünü irdeleyen çeyrek asırlık bir İK profesyoneli. Bireysel Gelişim Koçluğu, Farkındalık Koçluğu ve Kariyer Koçluğu çalışmaları halen devam etmektedir. Hayatta başımıza gelenlerin sonuçlarından çok, nedenleriyle ilgilenen bir "Ayurveda" takipçisi... Marmara Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi'nde lisans ve iki yüksek lisans derecesine sahip; Yeni İnsan Kaynakları Yönetimi Yaklaşımları, Farklılıkların Yönetimi, Çalışma Hayatında Zor İnsanlarla Başa Çıkma Yöntemleri, Kendini Gerçekleştirme, Etkili İş Görüşmesi Teknikleri konularında uzun yıllar çalışmış ve eğitimler vermiştir. Çeşitli Kişisel Gelişim eğitim ve atölyelerinde yer alarak insanın iç dünyasına yönelik çalışmalarını derinleştirmiştir. Hepsi bir yana, Zor İnsanlarla Etkili İletişim, Kişilik Tipleri, Kişilik Analiz Yöntemleri, Ennegram Kişilik Modelleri ve buna bağlı İletişim Biçimleri, Kariyer Koçluğu, Motivasyon, Tükenmişlik gibi, hayatın insanları sınadığı noktalarda, mücadele edebilmeyi konu eden çalışmalarda eğitim vermeye ve yazılar yayınlamaya devam etmektedir.