fbpx

Dolunay ve Burçlara Etkileri: Gerçek Olanla Tanışacaksın! (27 Nisan 2021)

Tanımlarını değiştirme zamanı geldi!

Sahip olduğun neler var? Ev, para, telefon, bilgisayar, kitap, takı, kıyafet…. Hepsi de bizim gibi ölümlü. Hepsi zamana yenik düşecek. Hatta sahip olduğun o gözle baktığın çoğu şeyin ömrü seninkinden çok daha kısa ki dünyanın yaşına baktığımızda insanın ömrü de saniye gibi bir göz kırpması kadar kısa. O halde tutunduğun şeyler sahip olduğunu düşündüğün şeylerse güvencede hissetmen biraz abes oluyor değil mi?

Bu Dolunay bu inancını sınayacak. Dışsal faktörlere kendini bağlarsan aslında hiçbir zaman kendini garantiye almış olmayacağını öğretmeye geliyor. Uranüs’ün Boğa enerjisinde olduğunu unutma. O maddeyi farklı yorumlayabilmen için totalde yedi yıl burada. Şimdi ise yanında Güneş var bilincini bu düşünce seviyesine taşımak için, Venüs var maddeye cezb olduğunu kanıtlamak için, Merkür var düşüncelerin içinde ne kadar çok araç olması gereken ama amaç olan gelip geçici maddi boyut olduğunu anlayabilmen için.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Ay; bilinçaltımız, derinimiz, fark etmediğimiz yanımız… Güneş olmadan, yani bilinç olmadan Ay’ı idrak edemeyiz. İşte Güneş, bu idrakı sağlayabilmek için gücünü topladı.

Dolunay Akrep’te. Öl. Öldür. Yeniden doğ. Doğur.

Kolektif bilincin kapıları açıldı. Eskisi gibi kalamazsın. Daha derinleşmen gerek. Kendi gölge yanınla tanışman, onu yaşaman, onu kabullenmen gerek. Ancak o zaman bütün olabilirsin. Bütün olduğun zaman kapıdan geçebilirsin.

Bugün itibari ile gözlerin farklı görsün, derin görsün, derini görsün. Kulakların daha fazlasını duysun. Ellerin dokunduğunda maddenin içindeki manevi gücü, özü hissetsin. Burnun sadece olanı değil, olacak olanı da koklasın, dilin sadece kötüyü değil iyiyi de söylesin, sadece eksiği değil tamam olanı da söylesin. Ruhun, sadece bu beden içinde olmadığını bilsin. Ve kalbin ne kadar büyük olduğunu fark etsin, ışığını parlatsın.

Ve sen ne kadar özel olduğunu, biricik ama mükemmel ve şahane bir sistemin parçası olduğunu bileceksin. Gerçek olanla tanışacaksın.

Dolunay’ın burçlara mesajı:

Koç burcu

Öfkeni yaşa, o ateşten geç. Yak, yan. Sonra durulacak, içini huzur kaplayacak ve artık yaratımına başlayabileceksin. İçinde cevapların var, onlar sana yol gösterecek. Bir sonraki adımını bileceksin.

Boğa burcu

Yüklerinden kurtulmalısın. Düşüncelerin var sana ait olmayan, aktivitelerin var keyif almadığın. Farklılıkların var göstermediğin. İnşa ettiğin çikolatadan evinden çıkma zamanın geldi.

İkizler burcu

Rüzgar arkandan esiyor. Senin için en uygun koşullar şekilleniyor. Sana kalan ise gelen fırsatları değerlendirmek. Her zaman yaptığın şeyleri farklı şekillerde yapmanın zamanı geldi. O zaman sen de değişeceksin.

Yengeç burcu

Geçmişi deşmeyi çok seviyorsun, ya şimdi? Dön ve başardıklarına bak. Eleştirmeden, küçümsemeden. Taraf tutmadan… Sonra bırak, onlardan alman gereken tecrübeyi aldın. Şimdi yenilerini üretmenin zamanı geldi. Yaptığın işleri tamamlamanın ve yenilerini ortaya çıkarmanın zamanı.

İlgini çekebilir: Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder? Gezegenlerin Gerilemesi (Retro) Ne Anlama Gelir?

Aslan burcu

Sevdiğin insanları düşün, evini düşün, aileni düşün. En çok nelerini seviyorsun, ne yapmalarını, nasıl olmalarını? Sevemediğin, eleştirdiğin özellikleri neler peki..? Cevaplar sana seninle ilgili çok şey anlatacak. Cevaplarda kendini bulacaksın. Kendini hapsettiğin duvarları da göreceksin. Aşman gereken duvarları.

Başak burcu

Zihninde bir sürü fikir dolaşabilir. Bırak önce karman çorman, beyninin her bir kıvrımında dolaşsınlar. Sonra durulacak ve birleşecekler. İşte o zaman önünü daha rahat görebilecek, hayatının anlamını ve amacını görebiliyor olacaksın.

Terazi burcu

Ne çok seviyorsun vermeyi. İyi güzel de almak ne olacak? Almazsan verememeye başlarsın. Doldurmazsan boşaltamazsın. Kendine hak ettiğin saygıyı, değeri vermeyi öğrenmen gerektiği gibi sana layıkıyla davranılmasını da kabul etmelisin.

Akrep burcu

Artık eski sen olamazsın. Ne zamandır bazı şeylerin doğru gitmediğini biliyorsun. Değişim rüzgarları sertleşti ve artık direnmen için bir sebep yok. Hayatının kontrolü sende. Dümene geçme zamanın geldi. Ne yapacağını biliyor olacaksın.

Yay burcu

Kendinle baş başa kalıp içinde uçuşan düşünceleri, bilgileri toplamalısın. Onları başkaları ile paylaşmadığın müddetçe hiçbir değeri olmayacak. Rüyalarına iyi bak. Orada sana mesajlar var.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Oğlak burcu

Gelecek planlamanı detaylandırmanın zamanı geldi. Becerilerini sergileyebiliyor olman önemli. Gerçekleri yadsıma, fırsatları değerlendirmekten çekinme. Bazı şeyler senin müdahale etmene gerek kalmadan da başarılabilir.

Kova burcu

Aynaya bak ve ne gördüğünü analiz et. Olmak istediğin ile olduğun yer aynı mı, çok mu farklı? Aynadan içeri girip olması gereken yere gitmenin zamanı geldi. Bunun için feda edebileceğin neler var?

Balık burcu

Bundan sonra nasıl devam etmen gerektiğini iyi biliyorsun. Bu yolda aldığın kararları gözden geçir ve işe yaramayanları değiştir. Sezgilerini dinle. Doğruları, yanlışlardan ayıkla.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.