Haftalık Burç Yorumları (26 Nisan-2 Mayıs 2021)

Haftaya Merkür ve Venüs’ün kavuşumu ile başlıyoruz. İlişkiler ile ilgili kararlar alınabilir, bazı sabit fikirlilikler yaşanabilir. Maddi harcamalara da dikkat etmekte fayda var. Bu kavuşumun enerjisini en güzel verimli projeler tasarlayarak kullanabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler iyi gelecektir.

Salı günü ise Plüton retro hareketine girecek. Eski düzende kalan, artık size iyi gelmeyen, henüz dönüştürmediğiniz ne varsa sizi zorlayacak. Değişim rüzgarının tersine ilerlemeye çalışmak sonuç vermeyecektir. Madde ile olan ilişkinizi dönüştürmeniz gerekebilir.

Cuma günü Uranüs-Güneş kavuşumu ile Merkür-Neptün arasında uyumlu bir açı var. Ani bir şekilde hayallerinizin peşinden gitmeye karar verebilir, kendinizi ön plana atarak ipleri elinize alabilirsiniz. Olayları iyi değerlendirmek gerekiyor. Farkınızı göstermenin zamanı geldi. Pazar günü ise Merkür ile Plüton arasındaki uyumlu açı, değiştirmek istediğiniz ama ertelediğiniz konuları gündeme getirebilir. Hayatınızı etkileyecek, şekillendirecek planları devreye sokabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Hangi Gezegen Neyi Temsil Eder? Gezegenlerin Gerilemesi (Retro) Ne Anlama Gelir?

Koç burcu

Yeteneklerini kullanman sayesinde ortaya çok verimli işler çıkartabileceğin bir hafta. Bu hafta kendini geri planda tutmayıp bu yaratıcılığını kullanabilirsin. Kariyerini tekrar sorgulayacağın bir dönem. Şimdiye kadar neleri değiştirdiğin, değiştirmek isteyip de nelere cesaret edemediğini sorgulamaya başlayacağın bir beş ayın var. Bununla birlikte hayatında şimdiye kadar katettiğin yollar, aldığın riskler, kayıplar ve bıraktıklarının sonucunu alacağın hasat niteliğinde bir dolunayın var.

Boğa burcu

Hem mantığını hem de sanatsal becerilerini harmanlayabileceğin bir haftaya giriyorsun. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Hayatınla ilgili kararlar alabilirsin. İnançlarını sorgulamaya başlayabilirsin. Sana iyi gelen ya da engel oluşturanları ayıklayıp yıkman gerekenleri yıkmaya başlayacağın bir sürece giriyorsun. İlişkilerinde emeklerinin karşılığını alacaksın. Yeterli adımları attıysan güzel hediyeler gelebilir.

İkizler burcu

Tek başına kalıp güzel projeler, düşünceler üretebilirsin. Platonik aşk söz konusu olabilir. Hayatında değiştirmeye ihtiyacın olan ne varsa artık dönüşmek için seni zorlayabilir. Değişime direnmemek yapılacak en iyi şey. Çalışma hayatındaki emeklerinin karşılığını alabilirsin. Varsa hastalıkların şifalanabilir ya da gizli bir hastalık varsa ortaya çıkabilir.

Yengeç burcu

Sosyal hizmetler gibi kuruluşlara yardımlarda bulunabilirsin. Bu hafta hayal gücün çok aktif olacak, oradan alacağın ilhamı değerlendirmelisin. İletişim çok yoğun olacak. İlişkilerini sorgulayacağın bir beş ay başlıyor. Dönüşmesi gereken konular dönüşmeli. Sana iyi gelmeyen kişiler varsa gitmeli. Aşk ve cinsel hayatın daha derin, daha duygu yoğunluklu olabilir. Varsa çocukların ile daha derin bağlar kurabilirsin.

Aslan burcu

İş hayatında oldukça verimli projeler yürütebilir, bu sayede ön plana çıkabilirsin. Bu sırada sen çalışma ortamını, nasıl bir iş hayatı istediğini, hangi koşullarda çalışmak istediğini sorgulayacağın bir döneme giriyorsun. Ailenle ilgili gizlenmiş bazı sırlar ortaya çıkabilir ve onlarla daha derin bağlar kurabilirsin. Ev ile ilgili bazı değişiklikler yaşanabilir.

Başak burcu

Partnerin ile olan iletişimin renklenebilir. Hem romantik hem de mantıksal bir etkileşim içerisine girebilirsin. Spor hayatını, hobilerini sorgulayacağın, yeni denemeler yapacağın, bazılarını da sonlandırabileceğin bir döneme giriyorsun. Bu hayata ne katmak istediğin, dünyaya nasıl bir imza bırakmak istediğinle ilgili sorgulamalar yaşanabilir.

Terazi burcu

Kendine olan bakış açın değişiyor. Bundan sonra kendini daha farklı algılayıp görebilirsin. Şimdiye kadar çok eleştirdiğin taraflarını sevebilir, sevdiğin huylarını ise değiştirmek isteyebilirsin. Hayata tutunmak için aracı olarak kullandığın kimseler, durumlar, olaylar, duygular şimdi sorgu süzgecinden geçmeye başlayacak. Bazı değişiklikler yapacaksın. Hatta daha çok kendine yönelecek, içindeki gücü ortaya çıkarmaya başlayacaksın.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Partnerinle hem entelektüel hem de romantik paylaşımlarda bulunabilirsin. Bazı arkadaşlıkların bitebilir, onların yerine sana daha iyi gelecek olan yenileri katılabilir. Bu arada kendine yeni bir yol çizmek isteyebilirsin. Bu hayatta ne yapmak istediğini daha iyi görebileceğin bir hafta ve bununla ilgili adımlar atabilirsin.

Yay burcu

Yoğun bir hafta içerisine girebilirsin. Hem zihinsel olarak hem de manevi olarak yorulabilirsin. Maddi gelirini nasıl sağladığın ve bundan sonra nasıl sağlamak istediğin ile ilgili bir sorgulama dönemine giriyorsun. İş değişikliği yaşanabilir. Şimdiye kadar bilinçaltına ittiğin duyguların ortaya çıkacak ve bazı endişelerin ve huzursuzluklarının cevaplarını bulabileceksin.

Oğlak burcu

Yaratıcılığının had safhada olduğu bir hafta. Değerlendirmekte fayda var. Daha çok spor ve sanatsal faaliyetlerde bulunabilir, çocuklarınla kaliteli vakit geçirebilirsin. Bu hayattaki öncelikli motivasyonlarını sorgulayıp değiştirebileceğin beş aylık bir döneme giriyorsun. Eskide kalmış, seni ileriye götürmeyen düşüncelerin değişmek zorunda. Arkadaşlıkların ile ilgili bazı konularda yüzleşmeler yaşayabilirsin.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Kova burcu

Ailenle keyifli ve entelektüel olarak kaliteli vakit geçirebileceğin bir hafta. Seni biraz zorlayacak ama şifalandıracak bir döneme giriyorsun. Bilinçaltında biriktirdiğin ve sana engel olan düşünceleri fark edip dönüştüreceksin. Kariyerin ile ilgili emeklerinin karşılığını alacağın bir dönem.

Balık burcu

Kardeşlerinle ve yakın çevrenle keyifli ve entelektüel olarak kaliteli vakit geçirebileceğin bir hafta. Gelecek planlarını sorguladığın ve köklü değişiklikler yapacağın bir döneme giriyorsun. Bazı arkadaşlıklar bitebilir, yenileri başlayabilir. Hayat amacını bulacağın ya da geleceğini şekillendirebileceğin bir hafta.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.