Haftalık Burç Yorumları (22-28 Mart 2021)

Yoğun bir haftaya giriyoruz. Satürn’ün desteğini alan Mars ile Uranüs’ün gazına gelen Merkür arasında bir gerilim yaşanırken hemen sonrasında Güneş-Venüs kavuşumu ile içimiz ısınacak. Bir de Terazi burcunda Dolunay’ımız var.

Bu hafta rahatlık, rahatsız edici olabilir. Tam da bir düzen tutturmuş, öyle ya da böyle bir şekilde devam ediyorken maalesef haylaz Uranüs uslu durmayacak. Merkür’e isyankar ruhunu zerk edecek. Farklılaşma dürtüsü ile bazı yeni fikirler içinizi kıpır kıpır edebilir. Planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Edindiğiniz tecrübeleri göz ardı etmeden, şimdiye kadar aldığınız yolu hiçe saymadan kendinize yeni bir viraj hazırlayabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Cuma günü ise Güneş ile sevgi pıtırcığı Venüs kavuşacak. Yeni bir kıvılcım alevlenebilir. Keyfinizi yerine getirecek atraksiyonlar için gayet güzel bir etkileşim. Maddi olarak da olumlu gelişmeler yaşanabilir. Beklenen paralar gelebilir. Yatırımlarınızın sonuçlarını alabilirsiniz.

Pazar günü ise çok ses getirecek bir Dolunay var. Adaletin sağlanması için susulmayacak bir Dolunay. Aslında hiçbir şeyin sindirilmediği, sadece doğru zamanın beklendiğini anlatan bir Dolunay.

Bütünün hayrına olsun.

Koç burcu

İletişim konusunda yaşayacağınız bazı sıkıntıları sizden daha tecrübeli olan arkadaşlarınız ile paylaşmanız, onlardan destek almanızı sağlayacaktır. Sezgilerinizi iyi dinleyin. Yeni yeni fikirlerinizin olduğunu fark edeceksiniz. Bunları, kazancınızı artırmak ya da öz değerinizi yükseltmek için kullanabilirsiniz. Yakın çevreniz ile alakalı bazı şüphelere sahip olabilirsiniz. Bunları onlarla paylaşmaktan çekinmeyin. Ancak o zaman çözümleyebilirsiniz. Gizli saklı olan ne varsa ortaya dökülebilir. İlişkiler konusunda bazı yüzleşmeler yaşanabilir.

Boğa burcu

Kazancınız için bazı mücadeleler vermek durumunda kalabilirsiniz. Geleceğe dönük planlarınızda bazı değişikliklere gidebilir, yönünüzü aniden başka alanlara kaydırabilirsiniz. Bu değişikliklerin sizi maddi olarak nasıl etkileyeceğini iyi düşünmenizde fayda var. Sosyal çevrenizde daha çok popülerleşebileceğiniz, göz önünde olabileceğiniz bir dönem. Çalışma hayatınızda ilişkiler ile ilgili bazı farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

İkizler burcu

Bazı inanç kalıplarınızın ilerlemenizi engellemesine izin vermeyin. Bu anlamda biraz daha esnek olmakta fayda var. Savunma mekanizmalarınızı gevşetmeye çalışın. Tabii önce onların farkına varmalısınız, ancak o zaman harekete geçebilirsiniz. Kariyer hayatınız ile ilgili güzel gelişmeler, fırsatlar var. Çocuklarınız ile daha çok vakit geçirebileceğiniz bir dönem.

Yengeç burcu

Psikolojik olarak negatif yönde etkilenmemeye çalışmanızda fayda var, zira bu durum fiziksel olarak da sağlığınızı etkileyebilir. Moralinizi yüksek tutun. Yeni fikirler ve yeni bir bakış açısı, gelecek planlarınızda yenilikler yapmanıza neden olabilir. Bu yenilikleri hayata geçirme konusunda ise biraz çekimser davranabilirsiniz. Kendinize zaman verin. Yabancı ülkeler, seyahat, eğitim, yurt dışı bağlantılı işler gibi konular gündeme gelebilir.

Aslan burcu

İkili ilişkilerde yaşanacak olumsuzluklar sosyal ilişkilere de yansıyabilir. Geleceğe dair pesimist bir yaklaşım içerisine girmekten kaçının. Farklı bir bakış açısıyla kariyeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile fikir anlaşmazlığı yaşayabilir ya da finansal konularda tavsiye alabilirsiniz. Bunun yanı sıra müşterek yapılan işlerden gelir elde etme fırsatı da yakalayabilirsiniz.

Başak burcu

İş hayatında otorite figürleri ile yaşanacak bazı anlaşmazlıklar kariyerinizde ilerlemenizi yavaşlatabilir. Bu figürler ile çatışmaya girmek yerine orta yolu bulmaya çalışmanızda fayda var. Bu anlamda eşinizden ya da yakınlarınızdan, dışarıdan bakan bir göz olarak tavsiye isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler alanında ise güzel gelişmeler yaşanabilir.

Terazi burcu

Keyif aldığınız aktiviteleri yerine getirememenin verdiği gerilim ile hayata daha pesimist yaklaşabilirsiniz. Bu durumun geçici olduğunu unutmayın. Sinirsel gerginliğiniz hastalıklara neden olabilir. Mümkün olduğunca kendinizi ruhen dinginleştirin. Yoga, meditasyon denenebilir. İş hayatında güzel gelişmeler yaşanabilir. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Aileniz ile ilgili aldığınız bazı sorumluluklar ya da ev ile ilgili bazı değişiklikler nedeni ile beklediğinizden daha fazla para harcayabilirsiniz. Evliliğinizi ya da ilişkinizi monotonluktan çıkaracak yenilikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler var. Bunu yanı sıra çocuklarınız ile güzel vakit geçirebileceğiniz fırsatlar olacak.

Yay burcu

Eşiniz veya ortağınızla bazı iletişimsel sorunlar yaşanabilir. Bunun nedeni iki tarafın da olaylara sadece kendi tarafından bakması olacaktır. İş hayatında bir değişiklik yapmak istiyorsanız bunun öncesinde ailenizle tartışarak fikir almanızda fayda var. Özellikle eşinizin yorumunu almanız iyi olabilir. İletişimin önemini göz ardı etmezseniz aile içerisinde çok güzel bir uyum yakalayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Günlük ihtiyaçlarınızın dışında oluşabilecek ekstra gereksinimler için para ayırmak zorunda kalabilirsiniz. Bunlar mecburi değil ama size keyif verecek aktivitelerden kaynaklı olabilir. Bu aktiviteler eğitim, yeni hobiler vb. olabilir. Yakın çevreniz ile iletişiminizin yoğunlaştığı bir dönem.

İlgini çekebilir: Burçların Tahammül Edemediği Davranışlar: Hangi Burcu Ne Çileden Çıkarır?

Kova burcu

Yalnız kalma ihtiyacı ya da kendinize olan güvenin azalması sonucu bazı aktivitelerinizden feragat edebilirsiniz. Bunun dışında evde tadilat, taşınma gibi değişimler söz konusu olabilir. Çocukların ihtiyaçları için ekstra harcama yapmak durumunda kalabilirsiniz. Para çıkışının yanında para girişinde de artış olacaktır. Durumu dengeleme konusunda zorlanmayacaksınız.

Balık burcu

Bazı ön yargılarınızdan dolayı aile bireyleri ile gerilimler yaşayabilirsiniz. Biraz daha objektif olmaya çalışmakta fayda var. Fikirlerinizi dikte etmek yerine orta yolu bulmaya çalışın. Eğer niyetiniz varsa taşınma, seyahat, yeni bir eğitime başlama gibi konular için güzel bir hafta. Bunun yanı sıra popülerliğinizin artacağı bir dönem. Yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.