fbpx

Haftalık Burç Yorumları (15-21 Mart 2021)

Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte mantığınız devre dışı kalabilir. Duygularınıza göre tepkiler verebilir, o anki hislerinize göre kararlar alabilirsiniz. Ama aynı zamanda size daha bütüncül bir yaklaşım da sunabilir.

Manevi konulara olan merak artacaktır. Bol dualı, meditasyonlu bir hafta olabilir. Salı günü Güneş ile Plüton’un uyumlu açısı, kendinizi ortaya koyma konusunda gücünüzü elinize alacağınızı anlatıyor. Otorite figürleri ile iş birlikleri yapabilir, onlardan destek görebilirsiniz. Perşembe günü ise Venüs ile Plüton’un uyumlu açısı, keyifli vakit geçirebilmek adına irade ortaya koyabileceğinizi gösteriyor.

İlgini çekebilir: Rahatlama Zamanı: Burcuna Göre Hangi Aktivite Seni Rahatlatır?

Aşırı para harcamaktan ve ilişkilerde manipülatif davranışlardan kaçınmakta fayda var. Bu hafta “güzellik eşittir güç” diyen bir hafta. Estetik konuları için uygun bir hafta olabilir. Saç kesiminizi de değiştirebilirsiniz. Cumartesi günü Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile astrolojik yeni yıl başlamış oluyor. İlkbaharın öncüsü olan bugün; daha atak, motive ve hareketli olabilirsiniz. Gaf yapmaya doğru da bir meyil olabilir. Pazar günü ise Venüs, Koç burcuna geçiyor. İlişkiler hızlanabilir, hareketlenebilir, ateşlenebilir. Hızlı yaşayıp hızlı tükenebilir. Her halükarda bol atraksiyonlu olacaktır.

Koç burcu

Bu hafta rüyalarınız çok yoğun ve aktif olabilir. Rüya günlüğü tutarak rüyalarınızdaki sembolleri çözümlemeye çalışabilirsiniz. Arkanızdan iş çevrildiyse ortaya çıkma zamanı geldi ama siz sezgileriniz sayesinde çok da şaşırmayacaksınız. İlişkilerde manipülatif davranmaya ya da etki altında kalmaya meyilli olabilirsiniz. Kendinizi parlatmak için öne çıkın. Harekete geçin. Hayatınızın iplerini elinize alın. Kararsızlıklarınızı çözümlemeye çalışın. Yeni bir ilişki, evlilik söz konusu olabilir.

Boğa burcu

Yardım yapabileceğiniz birçok fırsat yakalayabilirsiniz. Değerlendirmekte fayda var. Bulunduğunuz bazı sosyal ortamlar, bazı olaylara bakış açınızı ve bu alandaki inançlarınızı değiştirmenizi sağlayabilir. Daha ulvi amaçlar ile birlikte toplumu ya da içinde bulunduğunuz grubun çıkarlarına yönelik hareket etmeye özen gösterebilirsiniz. Sahnede olmak isteseniz de kendinizi geri çekmeye meyilli olabilirsiniz. Yine de kamera arkasında da iyi işler başardığınızda star olabilirsiniz. Platonik ya da gizli aşk yaşamaya meyilli olabileceğiniz bir dönem.

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

İkizler burcu

Bu dönem fikirleriniz ile ön planda olabilirsiniz. Yapacağınız mantıklı ve basiretli adımlar dikkat çekici olacaktır. Özellikle kariyer hayatınızda bunun artılarını görebilirsiniz. Popülerliğinizden faydalanmaya çalışan ve sizi etkisi altına almak isteyen bazı otorite figürleri ile karşılaşabilirsiniz. Cinsel hayatınızı renklendirmek isteyebilirsiniz. Sosyal hayatınız da yoğunlaşabilir. Bu alanda da popülerliğiniz artacak gibi gözüküyor. Adınızı çokça anacaklar. Beklediğiniz bir para varsa bu hafta alabilirsiniz.

Yengeç burcu

Yurt dışı ile daha çok bağlantıda olabilir, daha geniş kitleler ile iletişim içinde olabilirsiniz. Otorite figürü olan bazı yabancı kişiler ile güç mücadelesi içine girebilirsiniz. Bütün bunlar, kariyer alanınızda daha çok parlamanıza aracı olacaktır. Hem maddi hem de manevi karşılığını görebilirsiniz.

Aslan burcu

Bu dönem fikirsel anlamda dönüşümler yaşanabilir. İç sesinize kulak verin, sezgilerinizi dinleyin. Çalışma arkadaşlarınızdan ya da astlarınızda manipülatif etkiler görebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizi kullanmak isteyenler olabilir. Hayata daha derin ve üst perspektiften bakabileceğini bir döneme giriyorsunuz. Olayların iç yüzünü görmeye çalışın. Bu bakış açınız, ilişkilerinizi de olumlu etkileyecektir.

Başak burcu

İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konuları gündeminizde olabilir. Bu konularla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz. İlişkilerde manipülasyon ve güç çekişmeleri yaşanabilir. Kimin daha fazla sözü geçeceğine dair gerilimler yaşayabilirsiniz ama bununla birlikte aranızdaki çekim de artacaktır. Harcamalarınıza dikkat edin.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

İş hayatında karar alırken sezgilerinizi de dinleyin. Mağdur rolü oynamak yerine olaylar içinde aktif katılımcı hatta yönlendirici olun. Aileniz ile ilgili daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. Bundan dolayı alacağınız kararlarda ailenizin etkisi de olabilir. İkili ilişkiler ve evlilik konularda ise güzel gelişmeler yaşanabilir. İlişkinizin daha da güzelleşeceği bir dönem.

Akrep burcu

Oldukça üretken ve verimli olacağınız bir dönem. Çocuklarınızla birlikte de kaliteli vakit geçirebilirsiniz. Bunu yaparken onları yönlendirmek yerine onların da sizi yönlendirmesine izin verin. Kuralcı yaklaşmak yerine keyifli vakit geçirmek için çabalayın. Çalışma hayatınız yoğunlaşabilir, çokça çalışabilirsiniz. İlişkinizle ilgili olarak da siz daha çok sorumluluk taşıyan taraf olabilirsiniz.

Yay burcu

Ailenizin tavsiyelerini dinleyeceğiniz ve onlardan faydalanabileceğiniz bir hafta. Bunu maddi harcamalar alanında da yapabilirsiniz. Hatta aileniz için bazı harcamalar yapabilirsiniz. Ev alım satımı da olabilir. Bu dönem çocuklarınız size daha düşkün olabilir. Onlarla daha çok vakit geçirmenizi isteyebilir. Siz de onlara karşı daha yumuşak ve sevecen olmaya özen gösterin. Keyifli vakit geçirmek için çabalayın.

Oğlak burcu

Kardeşlerinizle, akrabalarınızla ya da yakın çevrenizle daha çok iletişim içinde olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Özellikle erkek olan yakın çevreniz ile daha yoğun bir etkileşimde olabilirsiniz. Kendinizi çok daha sanatsal bir şekilde ifade edebileceğiniz, sözleriniz, mimikleriniz ile çevrenizdekileri etkileyebileceğiniz bir hafta. Aile ile daha fazla vakit geçirebileceğiniz fırsatlarınız olacak. Onlara sevginizi göstermek için güzel bir zaman.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Kova burcu

Parasal konular ile ilgili bazı görüşmeler yapabilir, fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu alanda bazı endişeleriniz söz konusu olabilir. İlişkilerinizde ise bazı gizli saklı kalan olaylar açığa çıkabilir. Sağlıklı iletişim kurarak yaşanacak gerginlikleri minimum düzeyde geçirebilirsiniz.

Balık burcu

Olaylara daha mantıklı bakabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Hayatınız ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Gelecek planlamanızı sıfırdan tekrar yapabilir, radikal değişikliklere gidebilirsiniz. İş değişikliği ya da sektör değişikliği yapabilirsiniz. Kazancınızın artacağı bir dönem olabilir.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.