Bu Gece Gerçekleşecek Olan Uranüs-Mars Kavuşumu Bize Ne Söylüyor? (20 Ocak 2021)

Yılın sükse yapan açılarından biri olan Uranüs-Mars karesi, haritanın pek de sevilmeyen bir evinde ve birçok gerilimli açı beraberinde bu gece kesinleşiyor.

Herkes kendi tekamül seviyesine göre olaylar yaşar. Kimisine şer, hayırdır. Kimisine hayır görünen ise şerdir. Her şey zıttı ile var olur. Bu kadar sert görünümün arkasında vardır bir hikmet dedim. Baktım baktım, düşündüm, sordum gökyüzüne ne görmek gerek? Cevap gecikmedi…

Bu enerjileri nasıl iyiliğimiz için kullanabiliriz?

Haritaya baktığımızda, bütün gezegenler kadersel olayların yaşandığı yerde. Yani kaçamayacağımız, artık erteleyemeyeceğimiz, belki de şimdiye kadar yaşanan olayların, bu zamana hazırlık olduğunu sonunda anlayabileceğiz.

İlgini çekebilir: Yeni Ay ve Burçlara Etkileri (13 Ocak 2021)

Tutulmalar kalbimizi temizledi. Dürüstlüğü hatırlattı. Jüpiter-Satürn kavuşumu ise frekans yükseltti, sıçrama yaşattı. Algımız büyüdü. Şimdiye kadar yaptıklarımızın sonucunu göstereceğini ve bu sonuçları yaşayıp bütüne katkı sağlamaya başlamamız gerektiği bilincini aktardı.

Şimdi Uranüs-Mars kavuşumu, Boğa’da Ay ile birlikte anlayış sunuyor. Çok sert etkileri olacaktır, oluyor da. İnsanlar sokağa döküldü, dökülecek. İsyanlar başladı ve devam edecek. Onların frekansı farklı. Onlar önce öfkelerinde kavrulacak ve ateş elementini böyle kullanacaklar, kullanıyorlar da. Ama herkes öyle olmak zorunda değil. Dünyanın dengeye ihtiyacı var. Denge ise anlayış ve sağduyu ile sağlanacak. Anın haritasında Ay, Mirach sabit yıldızı ile etkileşimde. Çıkış noktası da orada. Aldığını geri vermek; karşındakini gerçekten aktif olarak dinlemekten, farklı düşüncelere açık olmaktan bahseder.

Kavuşum 8. evde ve bize bu yoğun enerjiyi dönüştürmemizi söylüyor. 8. evden sonra, hayatın anlamını anlayabileceğimiz ev geliyor. Ona ulaşmak için ölmek lazım, yani dönüşmek lazım. Boğa topraktır. İnsanoğlu ise topraktan yaratılmıştır ve madde alemindeki seferini gerçekleştirmek üzere buradadır. Bu yüzden yaradılışına uygun hareket etmenin zamanı geldi.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Bedeninize iyi bakmakla mükellef olduğunuzu unutmayın. İhtiyacınız olanı elde edebilecek zekaya ve becerilere sahipsiniz. Müsriflik ile bozulan dünyanın dengesini yine aklınızı ve artık vicdanınızı kullanarak, olması gerektiği hale getirmek durumundasınız. Yapacağınız çok küçük bir hareket bu dengeyi getirecektir.

Haritada havanın öncü burcu Terazi yükseliyor. Denge ve ruh ön planda.

Ruhunuza iyi bakmakla, onu anlamakla mükellef olduğunuzu unutmayın. Özünüz o. Bedeniniz ise sadece kap. Onu özgür bırakın. Bırakın ruhunuz ışıldasın. Karşılaştığınız öfke, isyan o ışıkla yansın yaratıcılık olsun, vizyon olsun, vicdan olsun.

Bütünün hayrına olsun.

Sevgiler…

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.