Haftalık Burç Yorumları (28 Aralık – 03 Ocak)

Yılın son haftası geldi! Yeni yılın ilk günleri ile iç içe bir hafta. Güneş-Uranüs üçgeni ile yeni yılda değiştirmemiz gereken ne varsa dönüştürmek için gücümüz olacak. Bu enerjiyi fırsata çevirin. Venüs-Neptün karesi ile karşınıza çıkan bazı durumlara aldanmamaya dikkat edin, olaylar göründüğü gibi olmayabilir. Kesin bilgiler ile hareket etmekte fayda var.

Yeni yılın ilk günü gerçekleşecek olan Merkür-Neptün uyumlu açısı ile hayal kurmanın ve hayalinizi gerçekleştirmek için kararlar almanızın tam zamanı. Net ve aktif olunması gereken bir haftadayız. Herkese önce sağlıklı sonra da kendini gerçekleştirebileceği bir yıl dilerim. Unutmayın ki becerilerinizi ve yeteneklerinizi gerçekleştirdiğiniz müddetçe mutlu olabilirsiniz. O yüzden şimdi mutlu olmak için adım atma zamanı!

İlgini çekebilir: Hangi Burç Neden Aşık Olmaktan Korkar?

Koç burcu

Kariyerinizde ön plana çıkacağınız, adeta parlayacağınız bir haftadasınız. Buradaki gelişmeleri ve fırsatları kullanarak farklı yollardan da gelir elde etme şansınız olabilir. Yeni kişiler, yeni yerler, kısacası yeni olan her şeyi keşfetme arzusunda olacaksınız. Bu haftayı maneviyatınızı zenginleştirmek için kullanmalısınız. Felsefi öğretiler, metafizik konuları, ezoterizm, tasavvuf alanlarına yönelebilirsiniz. Bununla birlikte kendinizi daha iyi dinleyebileceğiniz, iç sesinizi ve içinizdeki çocuğu daha net duyabileceğiniz bir zamandasınız. Bu size gelecek planlarınızda oldukça yardımcı olacaktır.

Boğa burcu

Tutunduğunuz inançları, düşünce kalıplarını, ahlaki değerlerinizi ve etik kodlarınızı anlamlandırabileceğiniz bir hafta olacak. Bununla birlikte kendinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilir, yönünüzü değiştirmek isteyebilir ya da kendi farklılıklarınızı saklamak yerine ortaya çıkarma cesaretini gösterebilirsiniz. Arkadaşlarınızda gözlemleyeceğiniz bazı değişiklikler ya da zevk anlayışları sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Kendiniz ile ilgili yapacağınız değişikliklerin yanında sosyal çevrenizde de bazı elemeler yapabilirsiniz.

İkizler burcu

Sizin için tam bir dönüşüm haftası! Artık farklı birisiniz ve bunun farkına bu hafta itibari ile başlayabilirsiniz. Eskiden durduğunuz yerde değilsiniz. Partner veya ortaklık ilişkileriniz ile kariyer hayatınızda benimsediğiniz bazı ilkeler arasında kalabilirsiniz. Bir tarafa ağırlık vermek yerine iki tarafı da işin içine katacağınız bir çözüm bulmalısınız. Bunu başarabildiğiniz taktirde iş hayatınızda da olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz.

Yengeç burcu

İlişkileriniz ile ilgili beklentilerinizi ya da hayallerinizi değiştirebilir, farklı bir tutum içerisine girebilirsiniz. Bunun yanı sıra başkalarının isteklerini daha ön plana koyma eğiliminde olabilirsiniz. İdeallerinize ulaşabileceğiniz bir iş hayatı arzunuz gittikçe artacaktır. Bu isteğe yönelik adımlar atabilmek için kolları sıvayabilirsiniz. Aynı zamanda bu ideallerinizin ilişkilerinizi de etkileyeceğini göz önünde bulundurun. Hatta partneriniz ya da ortağınız hayallerinize ulaşabilme konusunda size yardımcı olabilir.

İlgini çekebilir: Burçların Tahammül Edemediği Davranışlar: Hangi Burcu Ne Çileden Çıkarır?

Aslan burcu

İş hayatındaki artan popülerliğinizi kullanarak bazı değişiklikler talep edebilir veya kariyerinize farklı bir yönde devam edebilmek için cesaret bulabilirsiniz. Keyif aldığınız alanlarda veya hobilerinizde de aynı paralellikte değişime gidebilirsiniz. Yapacağınız aktivitelere biraz fazla harcama yapabilirsiniz. Yapacağınız harcamaları finanse etme konusunda endişe etseniz de ödemelerinizi beklediğinizden daha kolay gerçekleştireceksiniz.

Başak burcu

Hayatınız ve amaçlarınız ile ilgili varacağınız bazı farkındalıklar sonucu yeni hobiler edinebilir, kendinizi adayabileceğiniz yeni alanlar bulabilirsiniz. İlişkiler konusunda özellikle bazı noktalardaki büyük beklentileriniz, aile kurma arzunuzu körükleyebilir. Bu anlamda eğer bir ilişki içerisindeyseniz gerçekçi bir gözle değerlendirme yapmanızda fayda var. Kendinizi adayacağınız ya da zamanınızı geçirmekten keyif aldığınız konular ile ilgilenmek, ilişkinize uzaktan objektif bir şekilde bakabilmenizi sağlayacaktır.

Terazi burcu

Bulacağınız yeni finansal seçenekler ile ailenize yardım edebilir, gayrimenkul yatırımı yapabilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınızla olan iletişiminizde gösterdiğiniz ılımlı tutumu kötüye kullanmak isteyecekler olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Günlük rutinlerinizi aksatmadan yerine getirmek, özellikle bu hafta daha sakin ve daha objektif olabilmeniz dolayısı ile iş hayatınızda yaşanması muhtemel gerginlikleri rahat atlatmanıza fayda sağlayacaktır.

Akrep burcu

Kendinizi bu hafta çok daha iyi ifade edebileceksiniz. Bu konudaki özgüveniniz sayesinde yeni bir ilişkiye başlamak, yeni ortaklıklar kurmak veya ilişkileri sağlamlaştırmak çok daha kolay olacaktır. Parasal konularda fazla harcama yapabilir fakat bunun biraz geç farkına varabilirsiniz. Bütçenizi iyi değerlendirmeye çalışın. Harcama yapmak yerine iyi ilişkilerinizi kullanarak bazı fırsatlar yaratabilir, arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.

İlgini çekebilir: Enerji Astrolojisi: Venüs’ün Enerjisini Doğru Kullanmak İçin Neler Yapabiliriz?

Yay burcu

İş değişikliği yaşayabilir ya da ek iş fırsatlarını değerlendirerek kazancınızda artış sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra işiniz ile ilgili yatırımlar da yapabilirsiniz. Bazı istek ve arzularınıza aileniz karşı çıkabilir ve bu konularda gerilim yaşayabilirsiniz, ama sağduyulu ve soğukkanlı bir tutum sergilediğinizde onlara kendinizi daha doğru ifade edebilecek ve doğru iletişim ile orta yolu bulabileceksiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta kendinizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilir, biraz daha göz önünde olabilirsiniz. Özellikle yapacağınız bazı aktiviteler sonucu popülerliğiniz artacaktır. İçsel dünyanız oldukça yoğun, bundan dolayı kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz, fakat dış dünya ile temasınızı koparmamaya çalışın. Kendinize vakit ayırayım derken ilişkilerinizi zedelemeyin ve kazanabileceğiniz popülerlik fırsatını kaçırmayın.

Kova burcu

Ailenizden size yansıyan ama size ait olmayan düşünce ve tavırların farkına varmak için kendinizle baş başa kalma ve onlardan sıyrılmanın yollarını aramak için uygun bir hafta. Şimdiye kadar verdiğiniz emeklerin karşılığı olarak elinize bir miktar para geçebilir ya da para olmasa bile bir ödül alabilirsiniz. Bu hafta kendi hakkınızı teslim edeceğiniz bir hafta olacak. Yaptıklarınızı ve yeteneklerinizi küçümsemeyin.

Balık burcu

Ortaya atacağınız ve paylaşacağınız farklı fikirler ve farklı duruşunuz ile içinde bulunduğunuz topluluğun önünde popülerliğiniz artacak. Ayrıca hayallerinizi ve isteklerinizi çok güzel ifade edebileceğiniz bir dönem. Bu topluluğun önünde nasıl görünmek istediğiniz ile ilgili davranışlarınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, fakat kendiniz gibi davranmaktan şaşmayın. Göstereceğiniz samimiyet size olumlu olarak geri dönecektir. Bu dönemde net ve açık olmanızda fayda var.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.