Haftalık Burç Yorumları (23-29 Kasım 2020)

Bu hafta Venüs-Uranüs karşıtlığı ile finansal gelgitler yaşanabilir ve ilişkilerde ani kararlar alınabilir. Güneş-Kiron üçgeni ile bazı hatalar görülecek, bazı destekler alınacak. Merkür-Plüton uyumlu açısıyla ise zihnimiz olduğundan çok daha farklı çalışacak. Bilinçaltında kalanlar, birikenler gün yüzüne çıkacak. Son olarak da Merkür ile Jüpiter’in uyumlu açısı, içinde bulunduğumuz zorlu günlerde daha pozitif bir hava yaratacak. Bu hafta olayların olumlu yanlarını görebileceğimiz bir hafta olacak!

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile parasal giriş-çıkışlar yaşanabilir. Bütçenizi dengeli kullanmaya çalışmanızda fayda var. Güneş-Kiron üçgeni ile hayatınıza ait bazı gerçekleri görebileceğiniz farkındalıklı bir hafta olacak. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise kariyer değişikliğine gidebilirsiniz. Bu değişikliği hem duygusal açıdan hem de mantık açısından değerlendirmelisiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile evlilik konusunda ani bir karar alabilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile şimdiye kadar ertelediğiniz bazı değişimlere şans verebilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise eşiniz veya partneriniz ile birlikte yurt dışına çıkma kararı alabilir ya da yeni bir eğitim için fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Kendinizi geliştirmek ve yeni adımlar atmak burada öncelikli hedef olacaktır.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile şimdiye kadar denememiş olduğunuz işlere fırsat verebilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile arkadaşlarınız arasında eleme yapabilir, bazı kişilere ise ikinci bir şans verebilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte, finansal rutinlerinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz; bazı kısıtlamalara gidebileceğiniz gibi yeni gider alanları da yaratabilirsiniz. Gelir-gider konusunda daha ihtiyatlı davranmanızda fayda var.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile nelerden keyif aldığınızı ya da almadığınızı keşfedebilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile iş hayatınızda çalışma performansınız ile ilgili bazı geri bildirimler alabilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise eşiniz ile birlikte yapabileceğiniz yeni hobiler ile ilgili kararlar alabilir, keyifli anılar biriktirebilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile kendinizi keyif alabileceğiniz ani planlar içerisinde bulabilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile yaratıcılığınızın çokça artacağı bir hafta. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise aileniz ile geleneksel rutinleri gözden geçirip değişikliğe gidebilir ya da yenilerini yaratabilirsiniz. Ailedeki bilge kişilerden fikirsel destekler alabilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile iletişim konusunda daha keyifli bir hafta olacak. Güneş-Kiron üçgeni ile şimdiye kadar hata olarak gördüğünüz bir konuya çok daha farkındalıklı yaklaşabilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise yaratıcı fikirlerinizi ifade edebileceğiniz bir hafta olacak. Fikirlerinize güvenebilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile ani bir karar ile borçlanma yoluna gidebilirsiniz. Hedeflerinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile partnerinizden gelen geri bildirimler ile bakış açınız değişebilir. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise aileniz ile ortak bir bütçeniz ya da giderleriniz varsa bu konu hakkında bazı değişikliklere gidebilir, aşırı tüketimlerinizi törpüleyebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile ikili ilişkiler, ortaklık konularında ani bir değişiklik kararı alabilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile çalışma performansınız ve kazancınızın paralelliği ile ilgili farkındalık yaşayabilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise şimdiye kadar söylenmemiş yada söylenmekten çekinilen konuların üzerine gidebilirsiniz. Bu hafta inançlarınızın savunuculuğunu yapabileceğiniz bir hafta olabilir.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile gündelik rutinlerinizi ani bir karar ile değiştirebilir, alışık olmadığınız bir düzene geçebilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile hobilerinize vakit ayırarak kendinize keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise değişik yollardan gelir elde edebilir, maddi kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile birlikte ani bir kararla paranızı yatıracağınız alanları değiştirebilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile babanız ya da ailenizdeki erkek figürlerinden beklemediğiniz bir yardım alabilirsiniz. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise hayallerinizde değişiklik yapabilir, hayat amacınıza göre rota değişikliğine gidebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Kova Burcu (22 Ocak – 18 Şubat)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile hayatınızda hedeflerinize göre bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile küs olan arkadaşlarınız ile barışabilir ya da bazı arkadaşlarınız arasında kırgınlıklar yaşanabilir. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise gelecek planlarınızda yön değişikliğine gidebilir, daha önce cesaret edemediğiniz bir alanı seçebilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Venüs-Uranüs karşıtlığı ile farklı fikirlerinizi açıklama konusunda daha rahat olabilirsiniz. Güneş-Kiron üçgeni ile birlikte kazancınızla ilgili bazı memnuniyetsizlikleri dile getirebileceğiniz bir hafta. Merkür-Plüton uyumlu açısı ile birlikte ise hayır işlerinde bulunmak isteyebilirsiniz. Olaylara bakış açınız değişecektir. Bazı kişilere fikirsel olarak da yardımda bulunabilirsiniz.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.