Haftalık Burç Yorumları (16-22 Kasım 2020)

Nefes alacağımız bir haftaya merhaba! Bu hafta gökyüzünün iki iyicili olan Venüs ile Jüpiter arasındaki etkileşim bizi rahatlatırken, Venüs’ün Satürn ile olan karesi bazı kısıtlamalara gideceğimizi işaret ediyor. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile de zihnimizde yeni yeni şimşekler yanacak. Yay burcuna geçen Güneş ile birlikte anlam arayışımız artacak, içinde bulunduğumuz konular üzerinde daha derinleşeceğiz. En önemlisi ise bu zor günlerde bir nebze de olsa pozitif bir ruh haline bürünebileceğimiz ve olayların iyi taraflarını görebileceğimiz bir haftayı selamlıyor olacağız. Son olarak, Venüs’ün Akrep enerjisine geçişi ile ilişkilerimizde daha da derinleşeceğiz. Daha tutkulu ve daha coşkulu bir dönem bizleri bekliyor!

İlgini çekebilir: Astrolojide Doğru Bilinen 5 Yanlış

Koç Burcu (21 Mart – 19 Nisan)

Venüs-Jüpiter karesi ile birlikte süpriz hediyeleşmeler yaşanabilir. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile ise parasal konulara daha farklı bakış açıları ile yaklaşıp, farklı alternatifler bulabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile ortaklıklar ile ilgili kazanımlarda kısıtlanma yaşanabilir. İkili ilişkiler için kurduğunuz bazı kurallar sizi sıkıntıya sokabilir. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte yurt dışı ilişkileri yoğunlaşabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, hayatın anlamını sorgulayabilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerde dönüşümler yaşanabilir; tamam mı devam mı kararı alınabilir.

Boğa Burcu (20 Nisan – 20 Mayıs)

Venüs-Jüpiter karesi ile hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile ise partnerinize ve ilişkinize olan bakış açınız değişecek. Venüs-Satürn karesi ile içinde bulunduğunuz bazı projeler ya da işler ile ilgili zamansal problemler yaşanabilir ve çok fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte kredi, borç alma konuları gündeme gelebilir. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, partnerinizden daha çok ilgi bekleyebilir, zaman zaman yersiz şüphelere kapılabilirsiniz. Diğer yandan ilişkiniz daha tutkulu bir birlikteliğe evrilebilir.

İkizler Burcu (21 Mayıs – 20 Haziran)

Venüs-Jüpiter karesi ile gizli yeteneklerinizi keşfederek bu alanda ilerlemek isteyebilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile ise sinirlerinize hakim olma konusunda biraz zorlanabilirsiniz. Sakinliğinizi koruyabileceğiniz aktivitelerde bulunmakta fayda var. Venüs-Satürn karesi ile yapmaktan keyif aldığınız işlerde denge tutturmanız zor olabilir, kendinizi çok fazla yorabilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte, diğer kişilerin dikkatini çok daha rahat çekebileceksiniz. Daha sosyal olabileceğiniz bir döneme gireceksiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte, çalışma arkadaşlarınız arasında bazı gizli saklı gerçekler ortaya çıkabilir.

İlgini çekebilir: Evrenin Muhteşem Matematiği ve Astroloji ile İlişkisi

Yengeç Burcu (21 Haziran – 22 Temmuz)

Venüs-Jüpiter karesi ile arkadaşlarınız ile aranızda borç alma-verme yaşanabilir. Bütçenizi aşmamaya özen gösterin. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile yeni bir hobi edinebilir ya da şu an yaptığınız size keyif veren işleri farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile evinizde yeni düzenlemelere, tadilata gidebilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte ise başkalarına yardım etmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bu sırada kendi sağlığınızı ihmal etmeyin. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte ilişkinizde derinleşme yaşanabilir, birbirinize olan sevginiz ateşlenebilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Venüs-Jüpiter karesi ile ikili ilişkilerinizde ya da kariyer alanında güzel gelişmeler yaşanabilir. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile ise şimdiye kadar yaşadıklarınızı daha farklı ele alarak bundan sonra yapacaklarınız ile ilgili yeni planlar hazırlayabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile birlikte çalışma arkadaşlarınız ya da astlarınız ile olan iletişiminizde bazı pürüzler yaşanabilir. Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle ise daha çok risk almaya meyilli olacaksınız. Hobilerinize ya da ne zamandır ilgilenemediğiniz spora geri dönebilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte ailenin geçmişinde kalan bazı sırlar ortaya çıkabilir, birbirinize daha çok kenetlenebilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos – 22 Eylül)

Venüs-Jüpiter karesi ile yurt dışı bazlı işlerde rol alabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla ise yeni bir eğitime başlayabilir, bir alanda uzmanlaşmak için adım atabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken biraz daha isyankar tavır takınabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile aşırı tüketime meyil edebilir, maddi anlamda zorlanabilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte, aile ile özellikle de baba ya da baba figürü kişiler ile daha çok iletişim halinde olabilirsiniz. Bu dönemde evde olmak size daha çok huzur verecektir. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularla ilgili yoğun bir iletişim içerisine girebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi Burcu (23 Eylül – 22 Ekim)

Venüs-Jüpiter karesi ile birlikte hobilerinize ya da eğlence konularına biraz fazla harcama yapabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla ise parasal konularda ani ve hızlı gelişmeler, değişiklikler yaşanabilir. Venüs-Satürn karesiyle aileniz ile bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Olaylara daha mantıklı yaklaşmayı deneyin. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kendinizi özellikle yakın çevrenize daha rahat anlatabileceğiniz bir dönem olacak. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte maddi konularda daha dikkatli olmanızda fayda var. Çok fazla risk almamanız yararınıza olacaktır.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep Burcu (23 Ekim – 21 Kasım)

Venüs-Jüpiter karesi ile birlikte aile ile güzel vakit geçirebileceğiniz bir hafta olacak. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla ise partneriniz ile şimdiye kadar paylaşmadığınız farklı fikirlerinizi paylaşabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile yakın çevrenizden beklemediğiniz bir hediye ya da yardım alabilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte parasal konularda güzel gelişmeler yaşanabilir. Özgüveniniz bu dönemde yükselecek. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da eğer ilişkiniz varsa evliliği düşünebilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım – 21 Aralık)

Venüs-Jüpiter karesi ile iş hayatında daha rahat edebileceğiniz bir hafta sizi bekliyor. Merkür-Uranüs karşıtlığı ile insanlara orijinal fikirleriniz sayesinde yardımda bulunabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile parasal konularda engellere takılabilir, bazı prosedürler ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte kişiler üzerinde çok daha etkin olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde popülerliğiniz artacak gibi gözüküyor. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte ilişkiniz ile ilgili gizli saklı kalan ne varsa ortaya çıkabilir ya da bazı şeyler gizlenebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık – 19 Ocak)

Venüs-Jüpiter karesi ile kendinizi mutlu edebilecek aktiviteler içerisinde bulunabilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla ise arkadaşlarınız arasında kendinizi daha marjinal hissedebilirsiniz. Farklılıklarınıza sahip çıkmalısınız. Venüs-Satürn karesi ile yapmak istediğiniz işlerle ilgili kendinizi daha rahat hissedip adım atabilirsiniz. Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle ise arkanızdan iş çeviren kişileri yakalayabilirsiniz. Gizli saklı kalanların ortaya çıkabileceği bir dönem olacak. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesiyle bazı dernek ve ya kulüplere maddi yardımda bulunabilir ve kariyeriniz sayesinde toplu bir para elde edebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Kova Burcu (22 Ocak – 18 Şubat)

Venüs-Jüpiter karesi ile birlikte kendiniz ile ilgili bazı kararlar alabilir ve gayrimenkul alımı ile ilgilenebilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla ise aile ile bazı fikirsel anlaşmazlıklar yaşayabilir, onların beklentilerinin aksine davranabilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile metafizik veya okült konularına yönelebilir, kendinizi manevi anlamda doyurabileceğiniz alanlara ilginiz artabilir. Güneş’in Yay burcuna geçmesi ile birlikte arkadaşlarınız arasında çok daha etkili ve popüler olabileceğiniz bir dönem. Hayallerinizin peşinden çok daha kararlı gidebilirsiniz. Venüs’ün Akrep burcuna geçmesi ile birlikte kariyer değişikliği yaşanabilir, terfi alabilir ya da evlenme kararı verebilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat – 20 Mart)

Venüs-Jüpiter karesi ile birlikte kendiniz ile ilgili farklı yönlerinizi keşfedebilir, bu dönemde kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Merkür-Uranüs karşıtlığıyla ise yer değişikliği isteyebilir, yeni bir eğitime başlayabilir veya yeni seyahat planları yapmak isteyebilirsiniz. Venüs-Satürn karesi ile borçlarınız ile ilgili bazı zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Önlem almakta fayda var. Güneş’in Yay burcuna geçmesiyle birlikte ise popülerliğiniz artabilir. Bunun yanı sıra kariyer anlamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek ne varsa onların peşinden koşmanız için güzel bir dönem başlayacak.

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.