fbpx

Dolunay ve Burçlara Etkileri (3 Ağustos 2020)

3 Ağustos Pazartesi günü akşam saat 19:02 sularında Kova burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunaylar her ne kadar tamamlanmaları sembolize etse de, yeni başlangıçlara açık bir dolunay bizleri bekliyor.

Kova burcu temalarını yoğun bir şekilde hissedeceğimiz bu dönemde kreatif işlere ve yeni girişimlere açık bir dönem olacak.

Uranüs, bu dolunayın belirleyici gezegeni olacak. Düşünce, fikirler ve özgürlük ile ilgili mesajlara açık olmalıyız. Sosyalleşme isteği bu dönemin merkezinde olacak. Fakat pandemi sürecinin devam ettiğini unutmadan tedbirli hareket etmeliyiz. Kova burcu aynı zamanda teknoloji ile ilgilidir. Sosyal medya ile ilgili yeni girişimler ve projelere başlamak için uygun bir zaman olabilir.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Dolunay’ın burçlara etkileri

Koç burcu

Bu dönem beklenmedik olaylara açık olabilir. Olayları önceden analiz etmek ve ani öfke patlamalarından kaçınmak faydalı olacaktır. Size yapılan eleştirel sözleri alttan alarak geçiştirmek enerji alanınıza müdahaleyi azaltacaktır. 7 ağustos sonrası maddi yatırımlar için uygun bir zaman dilimi olabilir.

Boğa burcu

Bu dönemde kariyer alanında yeni arayışlara girişebilirsiniz. Yöneticiniz ile olan ilişkilere özen göstermekte fayda var. Sakin ve kararlı adımlar atarsanız yapacağınız yeni atılımların başarı ihtimalleri artacaktır. Fazla fedakar davranmamalı; kişisel alanınıza müdahale edilmesine izin vermeyin.

İkizler burcu

Maddi gelirler, birikimler ve ödemeler bu dönemde önceliğiniz olacak. 7 Ağustos’a kadar ciddi yatırımlar yapmamalı. 7 Ağustos’tan sonraki dönemde yatırımlar için çok şanslı bir dönem sizleri bekliyor. İkili ilişkilerde kafanız oldukça karışabilir, düşünceler içinde kendinizi kaybetmiş bir vaziyette bulabilirsiniz. Kendinize vakit ayırmayı ihmal etmeyin.

İlgini çekebilir: Rahatlama Zamanı: Burcuna Göre Hangi Aktivite Seni Rahatlatır?

Yengeç burcu

Bu dönem aklınızla kalbiniz çelişebilir gibi gözüküyor. Zira aşk temasını hayatınızda güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. Fakat maddi olarak zor bir süreç olabileceğini şimdiden hesaba katın. Kendinizi kaybedip alışveriş yaparken maddi kontrolünüzü elden bırakmamanız konusunda şimdiden uyaralım. Dış görünüşünüzde yapabileceğiniz değişiklikler ayrıca gündeminizde olacaktır.

Aslan burcu

Aşk ve ilişkilerde sert etkiler bu dolunayda sizi bekliyor. Tartışmalara ve ani tepkilere sükunetle yaklaşmanızda fayda var. Kontrolü elinizde bulundurduğunuz müddetçe ciddi etkilere maruz kalmayacaksınız. İş hayatında yaşadığınız stres ve bezginlik hallerini ilişkilerinize, yine aynı şekilde aşk hayatınızda yaşadığınız olumsuz durumları iş hayatınıza yansıtmamakta fayda var.

Başak burcu

Geçtiğimiz süreçte aşktan yana pek yüzünüz gülmedi, kabul edelim. Fakat bu dolunayla birlikte başlayacak olan süreç aşk ve ilişkilerde şanslı olacağınızın sinyallerini veriyor. Aynı zamanda kariyer alanındaki azminiz giderek artıyor. Bu iki alanı dengeli bir şekilde yönetirseniz bu süreçte en güzel etkileri alacak burçlar arasındasınız.

İlgini çekebilir: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu

Dinlenme isteği, işlerden bunalma ve yorulma ile birlikte bu dönemi sevdiklerinizle geçirmek isteyebilirsiniz. Ufak bir tatil size çok iyi gelecektir. Yalnız kalmanız, düşünce karmaşaları içinde boğulmanıza neden olabilir. Bu sebeple, bu dönemi dostlarınızla ve sevdiklerinizle geçirmek harika bir fikir! Ani tepkilerden kaçınmalı ve ikili ilişkilere daha çok özen göstermelisiniz.

Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu

Aile, kardeşler ve çocuklar bu dönemde gündem maddeleriniz olacak. Yeni bir eğitime başlama isteği ve aile ile gerilimler söz konusu olabilir. Anlaşmazlıkların yaşanabileceğini unutmamalı. Arabulucu bir tavırla hareket etmeniz ekstra önemli olacaktır. 7 Ağustos’tan sonraki süreçte aşk hayatınızda beklenmedik güzel gelişmeler yaşanabilir.

Yay burcu

Maddi kaynaklarınızda ve yeni girişimlerde destekleneceğiniz bir dönem sizleri bekliyor. Bu dönemde karşınıza çıkacak yatırım fırsatlarını kaçırmamalı, gerekirse güvendiğiniz kişilerle istişare ederek hareket edebilirsiniz. İletişim alanında sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaları olayları açıkça anlatarak tolare edebilirsiniz. Ayrıca eğitim alanında da destekleniyor olacaksınız.

İlgini çekebilir: Hangi Burç Neden Aşık Olmaktan Korkar?

Oğlak burcu

Bu dönemde seyahat isteği ve planları gündeminizde olacak. Bol bol dinlenerek, kendinizi yenilemeli ve ruhunuzu dinlendirmelisiniz. Bu yenilenme ile birlikte tazelenmiş bir enerjiyle işlerinize daha çok vakit ayırıp verimli sonuçlar elde edebilirsiniz. İnternet mağazalarından yapacağınız alışverişlerde daha dikkatli olmalı, güvenmediğiniz yerlere bilgilerinizi vermemelisiniz.

Kova burcu

Bu Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Aile içinde gerilimler yaşanabilir. Ayrıca elinizdeki paraya da dikkat etmenizde fayda var. Eğer işinizden memnun değilseniz yeni tekliflerle hem maddi hem de manevi olarak rahatlama yaşayacaksınız. Aşk ve ilişkilerde kıskançlık belirtileri ayyuka çıkabilir. Entrikalardan kaçınarak hareket etmekte fayda var.

Balık burcu

Aşk ve ilişkilerde 7 Ağustos’tan sonraki süreçte şansınız açılacak. Yeni ve heyecan verici biriyle tanışabilir ve gelecek planları yapabilirsiniz. Yurtdışı eğitimleri ve iş seyahatleri gündeminizde olabilir. Ayrıca spor ile ilgili kazalara açık bir dönemdesiniz. Ani ve size zarar verecek hareketlerden kaçınmalı, ruh ve beden bütünlüğünüze dikkat etmelisiniz. Hazır gıdaları alırken son tüketim tarihlerine bakmaya özen göstermeniz tavsiye edilir.

İlgini çekebilir: Kova Burcundaki Dolunayın Hayatımıza Etkileri ve Burcuna Özel Olumlama Cümlesi

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

İstanbul'da Başak stelyumu olan bir kombinasyon ile dünyaya geldi. Küçüklükten itibaren gökyüzüne ve evrenin düzenine olan ilgisi ilk teleskobuyla buluştuğunda başladı. Kendini her alanda geliştirme arzusu sürekli depreşiyor. Öğrendiklerini insanlara aktarmak ise en büyük tutkusu. Fotoğrafçılık, Astroloji, Tasarım ve Kristaller Zamanının büyük bir kısmını oluşturuyor. Öğrenimini FSMVÜ Güzel Sanatlar Fakültesi grafik tasarım bölümünde sürdürmekle birlikte, öğrenmenin hayatın tüm evrelerinde devam ettiğinin idraki ile kişisel gelişim konusunda da kendini geliştirmeye devam ediyor.