Yeniay’ın Getirdikleri ve Burçlara Etkileri (23 Nisan 2020)

Yeniay, 23 Nisan sabahı 3 derece Boğa burcunda gerçekleşecek.

Öncelikle yeniayın Uranüsle yan yana hareket ettiğini görüyoruz. Uranüs ani olayları, sürprizleri, beklenmedik değişiklikleri gösteren bir gezegendir. Bu nedenle bu dönemde, günlük yaşantımızda birden gündeme gelen olaylarla sarsılabilir, birikmekte olan bir gerginlikten söz edebiliriz.

İlgini çekebilir: Rahatlama Zamanı: Burcuna Göre Hangi Aktivite Seni Rahatlatır?

Yeniay tıbbi, bilimsel ve teknolojik alanlarda hızlı ve güzel gelişmelere, keşiflere, yeni girişimlere işaret ediyor!

Uranüs aynı zamanda yeni olan şeylere, keşiflere, bilimsel alandaki hareketliliklere işaret ediyor. Umalım ki Tıp alanında da Koronavirüs’e karşı yeni buluşlara işaret ediyor olsun. Ancak bu dönemde Satürn’ün de yeniaya kare açı yaptığını görmekteyiz. Tam da bu nedenle gerginliklerin çok yüksek olduğu bir dönemdeyiz.

İlgini çekebilir: Yaşadığımız Dönem Astrolojik Olarak Ne Anlama Geliyor: Mevcut Sistem Değişiyor!

Yeniayda atılan adımların sonuçlarını dolunaydan itibaren görmeye başlarız. Bu bağlamda 7 Mayıstaki dolunay çok önem taşıyor tabi. Üstelik o Dolunay bir Süperay! Yani her şeyin çok hızlanacağı, yüksek frekansta seyredeceği bir zaman dilimi.

Boğa Burcunda gerçekleşecek olan Yeniay’ın burçlara etkileri:

Koç

Bu dönemde parasal işlerde, ekonomik alanda daha gerçekçi ve istikrarlı olmaya bakmak gerekiyor. Ayrıca kişisel alanda yeni adımlar, başlangıçlar içinde olabilirsiniz. Riskli durumlara girmemeye özen göstermelisiniz.

Boğa

Bu dönemde günlük rutininizde, ilgi duyduğunuz konularda, hobilerinizde bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz ancak üzerinizde sınırlamalar olduğu gibi, elde olmayan kontrol dışı durumlar nedeni ile çok dikkatli olmalısınız.

İkizler

Bu dönemde maddi konularda daha fazla önlem almak ve ayrıntılı düşünmek yararınıza olacaktır. Beklenmeyen ve hesapta olmayan durumlar, huzursuzluğa ve ani tepkilere neden olabilir. Yine de düşüncelerinizi olumlu yönde tutarak beklentilerinizin karşılanması noktasında yapıcı eylemler gerçekleştirebilirsiniz

Yengeç

Bu dönemde parasal beklentilerinizde ve gelecekle ilgili planlarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Ancak bu planların kısıtlamalar altında olduğunu da görmekteyiz, dikkatli olmakta fayda var.

Aslan

Bu dönemde mesleki alanda ve hayatınızdaki sorumluluklarda yeni koşulları ele almak gerekiyor. Her türlü ortaklık konusunda dikkatli olunmalı. Aynı zamanda, düşüncelerinizde daha cesur, eylemlerinizde daha atak olabileceğiniz bir dönemdeyiz.

Başak

Yeni bakış açıları geliştirmek için uygun bir dönem. Düşüncelerinizde esnek olun. Cesur adımlar atmayı gerektiren koşullar odağınızda olabilir. Özellikle finansal konularda riskli adımlar atmaktan kaçınmalı, hesap yaparak ve geleceği düşünerek atılacak adımların yararınıza olacağını unutmamalısınız.

Terazi

Ortaklık gerektiren konularda güven arayışında olacağınız bir dönemdesiniz. Eşinizin maddi koşulları üzerinde daha fazla durabilirsiniz. Pek çok açıdan bu dönemde daha uzlaşıcı ve dengede kalmaya bakmalısınız.

Akrep

İlişkilerde ve evlilikte yeni durumların, ani değişikliklerin gündeme gelebileceği bir dönemdesiniz. Evdeki sorumluluklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Bu dönemde sağlık, düzen ve hizmet konularına özellikle dikkat etmelisiniz.

Yay

İş ve çalışma koşullarınızla ilgili yeni durumlar ve bazı aksamalar gündeme gelebilir. Düşüncelerinizi toparlamaya bakın. Bu dönemde kendinizi daha cesur bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.

Oğlak

Bu dönemde sevdiklerinizle ve çocuklarla ilgili konular sizi daha çok ilgilendirebilir. Harcamalara dikkatle yaklaşmak gerekebilir. Evinize, düzeninize, ailenize daha fazla odaklanabilirsiniz.

Kova

Bu dönemde işinizle ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, bazı değişiklikler yapmaya gidebilirsiniz. Yakın çevrenizle, kardeşlerle daha çok ilgilenebilir, düşüncelerinizde daha cesur olabilirsiniz.

Balık

Bu dönemde düşüncelerinizde, yakın çevrenizde gelişen yeni fikirlere, değişikliklere açıksınız. Kardeşler konusu aniden gündeme gelebilir. Bu dönemde birikimlerinize daha çok önem verebilirsiniz.

İlgini çekebilir: Burçların Tahammül Edemediği Davranışlar: Hangi Burcu Ne Çileden Çıkarır?

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

İstanbul'da Başak stelyumu ile dünyaya geldi. Küçüklükten itibaren gökyüzüne olan ilgisi ilk teleskobuyla buluştuğunda başladı. Kendini her alanda geliştirme arzusu sürekli depreşiyor. Öğrendiklerini insanlara aktarmak ise en büyük tutkusu. Fotoğrafçılık, Astroloji ve tasarım en büyük yaşamsal faaliyetleri. Öğrenimini FSMVÜ Güzel Sanatlar Fakültesi grafik tasarım bölümünde sürdürmekle birlikte, öğrenmenin hayatın tüm evrelerinde devam ettiğinin idraki ile kişisel gelişim konusunda da kendini geliştirmeye devam ediyor.