Haftalık Burç Yorumları ve Yeniayın Burçlara Etkileri (20-26 Ocak 2020)

Haftalık burç yorumunuza ve 25 Ocak’ta gerçekleşecek olan yeniayın burcunuza olan etkilerine birlikte göz atalım!

Koç

Bu haftaya hızlı başlıyorsunuz. Pazartesi gününden itibaren kariyer ve işinizle ilgili hırslı bir haftaya merhaba diyeceksiniz. Sosyal hayatınızda yenilikler gündeminizde olacak. Gireceğiniz ortamlarda geleceğe dönük planlar ve fikir alışverişleri yapacaksınız. Cumartesi günü oluşacak olan yeniay ile birlikte yeni adımlarınız destek görecek. Ayrıca bu dönemde hiç beklemediğiniz yerlerden güzel haberler alabilirsiniz. Bu hafta parasal konulara dikkat etmeniz ve emin adımlar atmanız sizin yararınıza olacaktır.

Boğa

Para konularının gündeminizde olacağı bir hafta olacak. Hafta ortalarından itibaren sosyal ve kariyer alanınızda geleceğinizi şekillendirmeye ve yeni adımlar atmaya başlıyacaksınız. Eğer kariyer ya da aile alanlarında adım atmak isterseniz Cumartesi günü gerçekleşecek olan yeniay sizi destekleyecek. Bu dönemde çevrenizden çok güzel haberler alabilirsiniz ve arkadaş grubunuzla keyifli planlar yapabilirsiniz.

İkizler

İlişkilerinizi konuşacağınız bir hafta olacak. İlişkileriniz konularında çeşitli haberler ve kararlar alabilirsiniz bu hafta. Özellikle sevdiğiniz insanlara karşı daha sakin ve temkinli davranmanız gerekebilir. Bu hafta, seyahat ve eğitim konularında yeni karalar alabilir ve uygulayabilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek yeniay ile alacağınız önemli kararlar ve yeni başlangıçlar için destekleneceksiniz. Bu hafta çok ani tepkiler verebilirsiniz; bu nedenle çevrenizle iletişiminize dikkat etmeniz gerekebilir.

Yengeç

Kendiniz ile ilgili koşturmalarınızın olduğu bir hafta olacak. İkili ilişkileriniz bu hafta önem kazanacak ve sevdiklerinizle beraber planlar yapacaksınız. Parasal konularda bu hafta pozitif bir gelişme görebilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek yeniay ile birlikte maddi ve kariyer alanlarında destek görecek ve yeni adımlar atacaksınız. Ayrıca bu dönemde sipritüel alanlarda yapacağınız çalışmalar ruh ve bedeninizi şifalandıracak. Bu hafta içinizden geldiğiniz gibi yaşayacak ve fırsatlara açık olacaksınız.

Aslan

Bu haftaya enerji dolu ve pozitif başlayacaksınız. Eski ilişkilerinizden kurtulup yeni ilişkiler ve bağlar kuracağınız bir hafta olacak. Yeni insanlarla beraber olacağınız ve yeni ortamlara gireceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Cumartesi günü gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte yeni bir aşk ya da yeni bir işin kapıları sizin için açılabilir. Bu konular ile ilgili yeni adımlar atabilir ve yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli kararlar alırken daha temkinli davranmanız gerekebilir.

Başak

Bu hafta aile ve ev konularına yöneleceğiniz bir hafta olacak. Kariyer ve iş alanlarınızda kafanızdaki planları hayatınıza geçireceksiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek olan yeniay sizi sağlık alanında etkileyecek ve bu konuda yeni kararlar almanızı destekleyecek. Bu hafta ilişkilerinizde fedakarlığa yönelik bir olay yaşayabilir ve partneriniz ile iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde beklediğiniz bir teklif var ise bu hafta gündeminizde olabilir.

Terazi

İletişiminizin kuvvetli ve yoğun olduğu bir hafta olacak. Bağlarınız ve ilişkileriniz güçlenecek. Aşk hayatınızın ön plana çıktığı bir döneme merhaba diyeceksiniz. Hayatınızda birisi yok ise bu dönemde karşınıza birisi çıkabilir. Eğer hayatınızda birisi var ise onunla yeni ve güzel adımlar atacağınız bir dönem olacak. Hobilerinize, eğitiminize ve çevrenize vakit ayıracaksınız. Cumartesi günü gerçekleşecek yeniay sizi bu alanlarda destekleyecek.

Akrep

Parasal konular gündeminizde olarak haftaya başlayacaksınız. Cumartesi günü gerçekleşecek yeniayın desteği ile ev ve ailenize önem verip, onlarla vakit ayıracağınız bir dönem olacak.  İlişkilerinizde fedakarlıklar yapacağınız bir hafta sizi bekliyor. İkili ilişkilerinizde partnerinizin bazı tavırları sizi yorabilir; özellikle onun için bazı fedakarlıklarda bulunmanız gerekebilir.

Yay

Kendi istek ve beklentilerinize önem vereceğiniz bir hafta olacak. Hareketli ve enerjik olup yeni sosyal çevrelere girebilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek yeniay ile iletişim ve kariyer alanında yeni kapıları aralayabilirsiniz. Önemli adımlar atacak ve yakın çevrenizden, özellikle aile büyüklerinizden, maddi-manevi destek göreceksiniz bu dönemde. 

Oğlak

Bu haftaya biraz isteksiz ve düşük enerjili başlayabilirsiniz. İletişim alanında çok çabuk tepki vermemeye ve kendinize yüklenmemeye özen göstermelisniz. Cumartesi günü gerçekleşecek yeniay ile maddi anlamda atmak istediğiniz o yeni adımları atabilirsiniz. Bu hafta bireysel gücünüzü keşfedeceksiniz ve kendinize odaklanacaksınız. Ayrıca bu dönemde girdiğiniz yeni bir ortamda dikkat çekebilir ve yeni ilişkiler kurabilirsiniz.

Kova

Bu hafta, arkadaşlarınızla planladığınız yeni etkinlikler ve organizasyonlar gündeminizde olacak. Kendinize olan güveniniz artacak ve kendinizi önemseyeceksiniz. Bu zamana kadar kafanızda yaptığınız, sizi ilgilendiren tüm planları ve değişimleri Cumartesi günü burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay ile birlikte uygulamaya koyabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz, onlarla çatışmaya girmemeye özen göstermeniz gerekebilir.

Balık

Bu hafta özellikle kariyer alanında kendinizi daha çok düşüneceğiniz bir hafta olacak. Alacağınız yeni kararlarda Cumartesi günü gerçekleşecek olan yeniaydan destek göreceksiniz. Kendinize dönüp önceliklerinizi sorgulayacağınız bir dönem olacak. Ayrıca bu dönem içinde bulunduğunuz pozitif enerji sayesinde sosyal çevreniz tarafından desteklenecek, yalnız hissetmeyeceksiniz.

Yazar: Ada Arıkanoğlu

Bunlar da ilgini çekebilir:

 

Sevgiyi yayalım! Paylaş: