Kimdir Bu Teraziler? Terazi Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Herkes tatilden dönmüş yeni bir mevsime hazırlık başlamıştır. Göçler tam hızı ile devam etmektedir ve beklenen sonbahar ekinoksu gelmiştir. Gece ve gündüzün eşitliğine şahit bir bebek adalet erdemi ile dünyaya gelir. O bir Terazidir.

Sevgili Teraziler…

Naif mi naif, kibar mı kibar biraz da sessizsiniz ama haksızlığa asla boyun eğmediniz.

Bundan sonra da böyle gidersiniz. Müzik olmazsa olmazınız. Huzursuz hissettiğinizde hemen bir şarkı patlatın neşeniz yerine gelsin. Sabah kalkar kalkmaz açın radyoyu, dans edin oh mis!

İlgini çekebilir: Güneş, Başak Burcunda: Kimdir Bu Başaklar? Başak Burcunun Özellikleri Nelerdir?

“Yeme de yanında yat” cümlesini söyleyen kim bilmiyoruz ama kesinlikle Terazi burcu.

Güzel olan her şeyi seversiniz.

Ne olduğundan ziyade nasıl olduğu önemli, albenili olsun yeter. Parıltılı nesneler karşısında donup kaldığınıza ve sadece ona odaklandığınıza hepimiz şahit olduk. İlerde marka takıntısı ile sizi şaşırtabilir. İlgi odağı olmaktan her zaman hoşnut kalırsınız. O parıltı gibi ilgi odağı olmaktan da pek hoşlandığınız açık.

Sağlık durumuna gelince…

Soğuk algınlığına yatkınsınız hemen sesiniz kısılabilir. Aman dikkat!

Cildiniz ve böbrekleriniz hassas. Bağışıklık olarak bünyeniz çok nazik olmasa da biraz abartıp mızmızlandığınız anlıyoruz da ses çıkartmıyoruz. Neyse…

İlgini çekebilir: Hangi Burç Neden Aşık Olmaktan Korkar?

Çok kararsız kaldığınız zamanlar var ya…

Onlar, olayların her iki tarafını da görebilmenizden kaynaklı. Ama unutmayın ki, en kötü karar karasızlıktan daha iyidir.

Efendim, görüntü sizin için önemli olduğu için sunum kilit nokta. Etrafınızdakiler de kendine çeki düzen versinler yoksa sizden haber alamamaya başlayacaklar.

Mükemmelliyetçi yapınız sizi oldukça zorluyor olmalı.

Hiç bir şeyin hayalinizdeki mükemmeliyetçilikte olmayacağını kabul edersiniz karşılaştıklarınız size daha güzel ve alımlı gelecektir. Kendinizi bu konuda biraz daha rahat bırakmalısınız.

Sanatçı ruhunuzu asla bastırmayın. Aklınıza takılan sanatın hangi dalı olursa olsun bir deneyin ve yeteneklerinizi görün derim.

Sizin için eşitlik ve adalet öncelikli. İyi bir arabulucusunuz. Tam bir diplomatsınız! O yüzden canı yanan size gelebilir. Siz bu konuda doğuştan yeteneklisiniz.

İlgini çekebilir: Ay Burcu Nedir? Hangi Burçta Nasıl Etkiler Oluşturur? Ay’ın Günlük Hayatımızda ve Astrolojideki Yeri

Siz her konuda dengeyi bulmak için bu dünyaya gelmişsiniz.

Denge için de karşıtlıklar gerekir. Bu yüzden de hep zıtlıkların içerisindesiniz. Bu sizi yormasın. İşin içinden çıkmak sizin için çocuk oyuncağı olacak yeter ki kararsızlığa düşmeyin.

İyi ki doğdunuz!

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.