fbpx

Bu Yeni Ay Şifa Dolu: 30 Ağustos’ta Gerçekleşecek Yeni Ay’ın Etkileri

“Tembellik yapmanın vakti doldu” diyor gökyüzü.

Hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak. Artık her bir canlının kendi görevlerini üstlenmesi ve sorumluluklarını yerine getirmesi gerekiyor. Yaşanan doğal afetler hep uyarıcı olmuştur. Doğanın dengesi bozuluyorsa hatta kişisel olarak hayatlarınızda bir türlü yoluna girmeyen konular varsa bunların hepsi kendinizi tanımadığınız için oluyor.

Herkes özünde, ruhunda bir ışık taşıyor. Bu ışığın parlaması için kendi yeteneklerinizi, kapasitenizi açığa çıkarmanız gerekiyor.

Madem gördüğümüz göremediğimiz her cisim ile bütünüz, birimizin durması diğerlerinin daha çok çalışmasına neden olacak ve siz karmik yük ile yüklenirken diğerleri de ekstra efor sarf etmek zorunda kalacak. İşin keyfi kaçacak. Evrenin müziği detone olacak. O halde herkes ne yapması gerekiyorsa onu yapmalı.

person's hang reaching out sunlight

Hemen hemen her yazımda söylemeye çalışıyorum. Nasıl ki doğada hiçbir israf yaşanmıyorsa, siz de bir amacınız olmadan burada hayat süremezsiniz. Sürersiniz, ama ne siz mutlu ve huzurlu olursunuz ne etrafınızdakileri mutlu edebilirsiniz. İçinizde hissettiğiniz boşluk hissini doldurun. Kendiniz üzerinde çalışmayı ihmal etmeyin. Çabalayın.

Bu yeni ay şifa dolu!

Fazlalıklarınızdan mutlaka kurtulun. Temizlenin. Hem fiziksel olarak hem de karmik olarak. Enerjinizi de yenileyin. Adaçayı yakın. Bol bol şükür edin.

Mutlu olmak için fiziki olarak çok çok eşyaya ihtiyacınız yok. Kendinize ihtiyacınız var; midenizi ve ruhunuzu doyurmaya ihtiyacınız var. Fazla olan eskimiş, yıpranmış, tarihi dolmuş her şey sizinle özünüz arasında engel. Kendinizden uzaklaşmayı bırakın. Bol bol dua edin. Kendinize iyi davranın. Size nasıl davranılmasını istiyorsanız başta kendinize ve sonra etrafınızdaki her kişiye, bitkiye, kıyafetlerinize, mutfak eşyalarınıza, teknolojik aletlerinize, kitaplarınıza, yemeklere kısacası her şeye öyle davranın. Her cismin aslında titreşim olduğunu unutmayın. Çöplerinize de teşekkür edin. Sizi beslediler ve görevlerini tamamladılar.

woman open arm on grass

Bu Yeni Ay ile birlikte, gözlerinizi açın ve çalışın.

Başak çalışmayı ister. Hizmet etmeyi ister. Önce kendinize hizmet edin. Önceliğiniz siz olun ki ancak o zaman evrene hizmet etmiş olacaksınız.

Bugün öyle de bir güzel gün ki gökyüzünün mesajını anlayabilmek için günün tarihine baktığınızda, kendini bilip bu dünyada üstlendiği görevini layıkıyla yapmanın sonuçlarını hatırlatıyor.

Bütünün hayrına olsun…

Bunlar da ilgini çekebilir:

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.