Kova Burcundaki Dolunayın Hayatımıza Etkileri ve Burcuna Özel Olumlama Cümlesi

“Merhaba!”

“Seni seviyorum!”

“Bu tipten nefret ediyorum!”

“Teşekkür ederim, iyi ki varsın!”

Evrende hiçbir sesin yok olmadığı ve boşlukta sonsuza kadar ilerlediğini bildiğinizde, özensizce sarf ettiğiniz kelimeler üzerinde düşünmeye başlar mıydınız?

Kızgın bir anınızda, içinizdeki canavara istediği kadar kötü söz söylemesine izin verdiğinizde sarf edilen her cümle hala yankılanıyor. Şu an o kişi ile aranızdan su sızmıyor olsa bile. İnanılmaz değil mi?

Bugün gerçekleşecek olan Dolunay anına baktığımda, çok heyecanlandım. Harita, “sen nasılsan, evren de öyle olacak” diyordu. Sen üzgünsen, dünya üzülecek. Sen seversen, dünya sevgi ile dolacak. Sen bağırırsan, herkes bağırır. Sen gülersen, herkes güler.

Mesaj çok net. Nasıl bir dünya istiyorsanız, o olun.

Hayatındaki kişilerin değişmesini istiyorsun, daha kibar, daha özenli, daha sevgi dolu… Sen öyle misin? Etrafındaki insanların şikayetlerini dinlemekten sıkıldın, sen günde kaç defa, kaç ayrı konu için şikayetler sıralıyorsun? Hayatında seni sadece sen olduğun için, koşulsuzca sevecek birini istiyorsun. Peki, sen kendini sevilmek istediğin şekilde seviyor musun?

Dolunay seni gerçeklerinle yüzleştiriyor.

Yakındığın kişiler, olaylar ve durumlara bak. Kendinde düzeltmen gereken yönler, onlar. Şükür ettiklerin ise geliştirdiğin belki de tamamladığın ve artık insanlara aktarmakla yükümlü olduğun konulardır. Tecrübelerini ve bilgilerini paylaşmakla mükelleftir, insan.

Bu zamana kadar hangi notaydın, kimi zaman kimi yerde insanların ruhuna okşuyordun, kimi zaman kimi yerde ise detoneliğinle rahatsız ediyordun.

Bugünden sonra hangi renk olup, bu dünyayı hangi renge boyamak istediğini seçmenin zamanı geldi.

@annietarasova

Dolunay için kullanabileceğiniz, ilham olacak bazı olumlamalar hazırladık!

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederiz.

Koç ve Terazi

“Yaratıcılığımın önünde duran tüm engelleri kaldırıyorum ve önce kendime daha sonra etrafıma yayılacak tüm yeni fikirlere kendimi açıyorum. Hayattan zevk almayı seçiyorum.”

Boğa ve Akrep

“Geçmişte edindiğim yargılarımı sevgi ile bırakıyorum ve kendim olarak hayatıma devam ediyorum. Herkesi olduğu gibi kabul ediyor ve benim yaptığım gibi kendilerini geliştireceklerine inanıyorum.”

İkizler ve Yay

“Yararıma olmayan ve ilerlemi engelleyen tüm düşüncelerimi bırakıyor ve kendimi daha iyi gösterebileceğim yeni kelimeler seçiyorum. Evrenin bana fısıldamasına izin veriyor ve duyuyorum.”

Yengeç ve Oğlak

“Şimdiye kadar biriktirdiğim tüm yüklerimi bırakıyorum ve kendimi gerçekleştirmek için adım atıyorum. Vermenin olduğu gibi almanın da erdem olduğunu biliyor ve alma-verme dengesini seçiyorum.”

Aslan ve Kova

“Kendimi seviyorum ve sevgisini armağan etmek isteyenlere kalbimi açıyorum. Tek başına kendimi gerçekleştirme yolumda bana eşlik etmek isteyen herkese izin veriyorum.”

Başak ve Balık

“Biriktirdiğim üzüntülerimi, kırgınlıklarımı bırakıyorum, onların yerine mutluluğu ve huzuru koyuyorum. Şifa enerjisine izin veriyorum. Fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak şifalanıyorum.”

Instagram hesabımızda paylaştığımız Dolunay ritüelini yapmayı unutmayın!

Bunlar da ilgini çekebilir:

Sevgiyi yayalım! Paylaş:
Avatar photo

Bahçeşehir Üniversitesi’nde Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, ikinci ana dal olarak da Ekonomi okumuştu. Mezun oldu. Çalışıyordu ama eksik bir şey olduğunu da biliyordu. Gördüğü bir rüyadan sonra ise Astroloji eğitimlerine başladı. 1988 Aralığında Güneş, tam Galaktik Merkez’deyken dünyaya geldi. Merkezden gelecek evrenin fısıltılarını insanlara aktaracaktı. Unuttu. Astroloji ile hatırladı. Şimdi iş başında. Hem Astrolog, hem Reiki Master. Eğitimleri devam ediyor. Ömür boyu öğrenci kalacaklardan çünkü o. İnsanları motive etmeyi, içlerindeki potansiyeli ortaya çıkarmayı hedefledi. Her öğrendiğini, diğer bilgileri ile birleştirerek işini yapıyor ve bundan muhteşem keyif alıyor.