Burçların Tahammül Edemediği Davranışlar: Hangi Burcu Ne Çileden Çıkarır?

Koç Burcu

Varsayımlar

Senin hakkında varsayımlarda bulunan insanlar seni rahatlıkla çileden çıkarabilir. Bazen senin sadece kendine değer verdiğini varsayıyorlar. Hatta birçoğu hakkında her şeyi bildiklerini varsayarlar.

Boğa Burcu

Yedekte kalmak

Yedekte tutulmak, ikinci plana atılmak seni incitebilir. Sadece işi düştüğünde arayıp soran, başka birini bulamadığında dışarı davet eden arkadaşlar… Düşününce bile tüylerini ürpertebilir. Çok haklısın! 🙂

İkizler Burcu

Eleştiri

Bir şeyi yanlış yaptığını söylemelerinden, o iş hakkında sana ders vermelerinden, yüksekten atıp tutmalarından nefret ediyor olabilirsin. İşine müdahale edilmesine ve her şeyin en iyisini bildiğini iddia eden insanlara tahammül edemiyorsun. Bırakın da bu İkizler işini bildiği gibi yapsın yahu!

Yengeç Burcu

Ortada bırakılmak

Bir arkadaşının son saniyede planı iptal etmesi, mesajlaşırken ortadan öylece kaybolan insanlar, açıklama yapmadan iletişimi kesenler… Daha fazla devam etmeyelim çünkü her an tansiyonun düşebilir. 🙂 Ortada bırakılmaya tahammülün yok, haksızsın diyemeyiz sana…

Aslan Burcu

Kıyaslanmak

Kardeşlerinle, arkadaşlarınla, kısacası diğerleriyle kıyaslanmak seni delirtebilir. Etrafındaki herkesle rekabet halindeymiş gibi hissettirmelerinden hoşlanmıyorsun. Bu sonu olmayan yarışa girmeye hiç gerek yok. Sen zaten yeterince iyisin!

Başak Burcu

Açıklamasız bırakılmak

Bir açıklama yapmadan hayalete dönüp ansızın ortadan kaybolan insanlar, haberin bile yokken sana darılan insanlar, sebebini söylemeden sana düşman insanlar… Nedenini hiç bilmeden, birilerinin aranızdaki ilişki hakkından kendi kendine karara varması seni çileden çıkartabilir. “Sadece nedenini bilmek istiyorum yahu, fazlasında gözüm yok.” diyen başaklar, sizi çok iyi anlıyoruz.

Terazi Burcu

Yok sayılmak

Sanki yokmuşsun, görünmezmişsin gibi hissettirmelerine tahammül edemiyorsun. Birileriyle konuşurken seni dinlememeleri, lafını kesmeleri, yürürken beklememeleri veya köşeye itmeleri seni sinirlendiriyor. Belki de artık masaya yumruğunu vurup “Hey! Ben burdayım!” deme vaktidir, ne dersin?

Akrep Burcu

Fikirlerinin dikkate alınmaması

Grup kararlarında veya ikili ilişkilerde söz sahibi olamamak seni çileden çıkarabilir. Düşüncelerin önemli değilmiş gibi hissettirilmesine tahammül edemiyorsun.

Yay Burcu

İhmal edilmiş hissetmek

Hak etmene rağmen asla teşekkür edilmemesi, tüm çabana rağmen takdir görmemek… Bunlar seni çileden çıkarmaya yeter. Her çabanın bir karşılığı olduğunu düşünüyorsun ve bazen tek istediğin bir “teşekkür” veya bir “tebrik” oluyor. Bunu da çok görmesinler değil mi ama?!

Oğlak burcu

Başarısızlık hissi

Birinin sana hatalı olduğunu söylemesi, yarışları kaybetmek veya herhangi bir şeyde sonuncu olmak… Başarısız olmak seni çileden çıkarabilir. Hırsını avantaja dönüştürebilirsen karşında hiçbir şeyin duramayacağını sen de biliyorsun. Yeter ki bunun sana zarar vermesine izin verme.

Kova Burcu

Alay edildiğini hissetmek

Ne kadar sessiz olduğunla, ne kadar hassas olduğunla, ne kadar ayrıntıcı olduğunla, kısacası herhangi bir özelliğinle ilgili dalga geçmeleri seni çok sinirlendiriyor. Birinin senine dakikalarca alay ettikten sonra bozulduğunu görünce “takılıyorum ya, ne alıngansın” demesi kadar sinir bozucu bir şey yok değil mi? Hoppala, şimdi de alıngan mı olduk?!

Balık Burcu

Göz ardı edilmek

Göz ardı edilmek, reddedilmek sinirini çok bozuyor. Her türlü ilgi (halini hatrını soran mesajlar) sana çok iyi geliyor ve bunların eksikliğine tahammülün yok. Birilerinin seni reddetmesi ve ilgisini üstünden çekmesi seni çileden çıkarabilir. Çok iyi anlıyoruz Balık.

Bunlar da ilgini çekebilir:

Yardımcı Kaynak: thoughtcatalog.com

Sevgiyi yayalım! Paylaş: