Nisan Ayı Burç Yorumları: Bu Ay Başımıza Neler Gelecek?

Koç

Nisan ayı sizin için umut verici ve üretken bir ay olacak.

Kendinizi yaratıcı, özverili ve ilham dolu hissedeceğinizden ötürü bu süre zarfında yeni projeler almaya ve yeni şeyler öğrenmeye hevesli olacaksınız. Hayallerinizden birini gerçeğe dönüştürmek için ihtiyacınız olan gücü, bu ay kendinizde bulabilirsiniz. Sizin için özel olan bir şey üzerinde uzun zamandır çok çalıştınız veya çok hayalini kurdunuz. Şimdi hayalinizi gerçeğe dönüştürmenin ve dünyayla paylaşmanın tam zamanı. Yorucu bir dönemi geride bıraktınız; hayallerinizin peşinde koşar adım ilerlerken dinlenmeyi ihmal etmeyin, buna ihtiyacınız var…

Boğa

Nisan ayı, hem zihinsel hem de fiziksel olarak kişisel bakımınız ve sağlığınız üzerinde çalışmakla geçebilir.

Tükenmekte olan pilinizi şarj etmek ve zihinsel sağlığınızı iyileştirmek için bu ayı iyi kullanın. Ayın sonlarına doğru eski bir arkadaşınız size ulaşabilir. Bu kişi, geçmişte kargaşaya ve kaosa neden olan biri olabilir. Şu dönemde kapıyı çalarsa, açmamanız sizin için doğru bir hamle olacaktır. Geçmişi ait olduğu yerde tutun, affedin ve serbest bırakın. Bu sizi özgürleştirecektir.

İkizler

Nisan ayı hayatınıza yeni yüzler getirecek.

Yeni dostluklar, yeni ilişkiler etrafınızda dolaşıyor. Enerjilerinizi tanıdığınız insanlarla kolayca hizalayabiliyorsunuz ve bu sizi harika hissettiriyor, biliyoruz. Yeni insanlarla tanışmak, onları hayatınıza dahil etmek de her zaman size göre değil, bunun da farkındayız. Ama bu ay, insanlara fırsat vermek için mükemmel bir dönem. Kendinden emin ve girişken hissedeceğiniz bir aydasınız. Sonunda parlama zamanın geldi İkizler.

Yengeç

Nisan ayının sizin için sıkıcı olmayacağını söylemekten büyük keyif duyuyoruz.

Her zamankinden daha yoğun olmak üzeresiniz, özellikle de kariyerinizde. Üzerinde çalıştığınız bir projenin tanıtımını veya onayını alacak olabilirsiniz. Kariyeriniz veya okul hayatınız bu ay zamanınızın çoğunu alacak. Bu size çok büyük bir endişe hissi verebilir, kendinize vakit ayıramadığınızı hissedebilirsiniz ki bu en çok ihtiyacınız olan şeylerden biri. Öyle değil mi ama? Rahatlamak ve nefes almak için her gün birkaç dakika, hatta bir saat ayırın kendinize. Maniküre gidin, cilt bakımı yapın, alışverişe çıkın, arkadaşlarınızla buluşup mis gibi kahvenin tadını çıkarın veya sizi ne mutlu ediyorsa… Bunu hak edeceğiniz bir döneme girdiniz Yengeç’ler! Bir ilişkinin içindeyseniz bu ay uçuşan kelebekleri karnınızda hissedebilirsiniz.

Aslan

Nisan ayı sizin için dağınık olan hayatınızı toparlamakla geçebilir veya “taşları yerine oturtmakla” da diyebiliriz…

Geçmişten gelen, bitmemiş, yarım kalmış işleri tamamlayacağınız bir ay olacak. Hayatınızda büyük bir geçiş dönemindesiniz ve yepyeni bir başlangıca doğru ilerliyorsunuz. Eskiyi bitirmeden yeniye başlayamazsınız ve bu ay tam olarak yapmanız gereken şey bu Aslan’lar. Duygusal olarak her zamankinden daha güçlü hissedeceksiniz. Küçük şeyler artık sizi eskisi kadar rahatsız etmeyecek, çünkü daha çok ileriye bakmakla meşgul olacaksınız. Zamanı geldi Aslan’lar. Yeni bir başlangıcı hak ediyorsunuz, hepimiz biliyoruz.

Başak

Nisan ayı sizin için şükran dolu geçecek Başak’lar, eller havaya!

Şu anda hayatınızda olan kişiler için kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz ve bu minnettarlığını en içten şekilde yansıtacağınız bir dönemdeyiz. Lütfen çekinmeyin; onlara varlıklarıyla ne kadar mutlu olduğunu gösterebilirsiniz. Bu, hayatınızdaki güzellikleri çoğaltacaktır. Bu ay boyunca dominant duygunuz minnettarlık! Daha iyi ne olabilir ki? Mart ayının oldukça sert geçtiği burçlardan biri de sizsiniz. Merak etmeyin, baharın habercisi Nisan, sizi de etkisi altına alıp yatıştıracak…

Terazi

Nisan sizin için romantizm ve tutkuyla dolu bir ay olacak.

Bekarsanız, bu ay oldukça özel birisiyle tanışabilirsiniz. Hadi iyisiniz! 🙂 Lütfen bu kişiyi önyargılı davranıp hayatınızdan çabucak uzaklaştırmayın. Evet geçmişte yaralandınız, ama bu yeni aşktan korkmak için bir bahane değil. Geçmiş bitti; ama gelecek sonsuz olasılıklarla dolu. Ayın ortasına doğru, özel biri için gözlerinizi dört açın. Nisan ayı Terazi’lere ilaç gibi geliyor; ektiklerinizi biçmeye başlayacağınız bir dönem geldi. Hazırlanın!

Akrep

Büyük değişiklikler yapmaktan korkmayacağınız bir döneme giriyorsunuz.

Son zamanlarda bir şeyler size doğru hissettirmiyor ve ortalığı bulandırmamak için çok derine inmiyorsunuz. Çözmekten korkuyorsunuz belki de… Bunlar, beslenme şekliniz, işiniz, ilişkileriniz, alışkanlıklarınız veya günlük programınız gibi birçok şey olabilir. Artık biraz derine inerek sorunu tespit etme ve yüzleşme vakti geldi. Unutmayın; ancak sorunun ne olduğunu anladığınızda sorunu çözebilirsiniz. Hayatınızın kontrolünü tekrar ele geçirmenin zamanıdır Akrep’ler! Eğer kendinizi dipte hissettiğiniz bir dönemden geçtiyseniz, dibe vurmanın, oradan alacağınız ivmeyle sizi daha hızlı bir şekilde yukarıya taşıyacağını unutmayın. İşler ancak siz izin verdiğinizde iyiye gidebilir. Geri dönüşler her zaman muhteşem olur ve bu dönem sizin geri dönüş döneminiz sevgili Akrep’ler.

Yay

Bu ay, korkularınızı aşmak için harika bir dönem olacak.

Geçmişe sıkı sıkıya sarılmaya ve kin tutmaya eğilimlisiniz. Kendinizi geçmişten kurtarmanın zamanı! Artık geçmişte yaşamıyorsunuz ve bu ay bunu rahatlıkla idrak edeceksiniz. Aradığınız mutluluğu bulmanızı engelleyen geçmişle ilgili korkularınız, güvensizlikleriniz veya hayal kırıklıklarınız var. Nisan ayında bunların sizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Son zamanlarda sizi yoran, tüketen, kafanızdaki karışıklıklar son buluyor. Geçmişi serbest bıraktıktan sonra aradığınız mutluluk sizi bulacak.

Oğlak

Bu ay boyunca geçmiş, zaman zaman tekrar gün yüzüne çıkıp sizi rahatsız edebilir.

Birisi ya da bir şey, unutmakta olduğunuz anıları çağrıştırabilir. Uzun zaman önce üstesinden geldiğinizi düşündüğünüz bazı duygular tekrar su yüzüne çıkarsa yapmanız gereken tek şey durup sakinleşerek, bunun sadece bir dönem olduğunu kendinize hatırlatmak olacaktır. Kendinizi yargılamayı bırakın Oğlak’lar. Bizler sadece insanız ve yaşadığımız her durum, hissettiğimiz her duygu son derece doğal.

Kova

Nisan ayı sizin için hiç bitmeyecekmiş gibi görünen duygusal bir roller coaster haline dönebilir.

Dağılmış olan duygularınızı toplamakta zorluk çekiyor, kendinizi zayıf ve çaresiz hissediyor olabilirsiniz. Her zaman güçlü görünmeye alışkınsınız, bu yüzden bu sizin için yepyeni bir duygu, öyle değil mi Kova’lar? Duygusal bir iyileşme aşamasından geçiyorsunuz. Herkes, her zaman güçlü olamaz ve evet; siz de herkese dahilsiniz. Şu anda zayıf hissediyor olmanız sizi zayıf bir insan yapmaz. Her zamanki gibi güçlüsünüz, kendinizi yargılamayı bırakın artık. Rahatlayın, sert bir Mart’ın ardından Nisan ayı size iyi gelecek.

Balık

Kalbinizi ısıtan, ilham dolu bir ay sizi bekliyor.

Aşkın ateşliyle yanmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz çünkü Venüs bu ay, kalbinizi ısıtıp yumuşatmak için elinen geleni yapacak. İlişkilerinizde iyileşmeye gideceğiniz bir dönemdesiniz. Doğrusunu söylemek gerekirse, Nisan ayı sizin için oldukça yoğun bir ay olacak. Sanatsal yönünüzü, yazı yazma, fotoğrafçılık gibi yollarla ifade edebileceğiniz birçok yaratıcı projeye atılacaksınız. Şu anda her zamankinden daha fazla ilham alıyorsunuz. Bu ilhamı yararınıza kullanın. Bırakın bu ilham sizi yeni, heyecan verici girişimlere yönlendirsin. Ayın sonuna doğru, tüm sıkı çalışmalarınız ve adanmışlığınız için ödüllendirileceksiniz. Kendinizi güçlü spot ışığının altına alın ve dünyanın geri kalanına ne kadar yetenekli olduğunuzu gösterin!

Bunlar da ilgini çekebilir:

Yardımcı Kaynak: thoughtcatalog.com

Sevgiyi yayalım! Paylaş: