fbpx

Kadınlar İsterse Neler Yapar? #Benİstersem Ajanda | Çekiliş

Selam!

Şu sıralar hayatım hızla değişmekte. Yeni iş, yeni düzen derken adapte olmam zaman alıyor. Aynı anda kendime, aileme, işime, ilişkime ve size vakit ayırmaya çalışıyorum. Hiç şikayetçi değilim, sadece bocalıyorum. Tam da bu noktada ortaya çıkan bu projeyle sonunda sizi buluşturduğum için çok mutluyum.

#Benİstersem bir kadın ajandası, ismini nereden aldığımı söylememe gerek yok herhalde.

Biz kadınlar istersek neler yapmayız ki?

Her şeyi yapabiliriz, hem de aynı anda. Tek ihtiyacımız olan bir asistan.

Güzellikten hedeflere, spordan mutfağa içinde 7 farklı kategori bulunan bu ajanda tam da bu amaçla, kendi hayatının patronu olan kadınlar için tasarlandı.

Kadınlar gününün de yaklaşmasıyla bu ajandayla birlikte bir set hediye etmek istiyorum. Çekilişe katılmanız için yapmanız gerekenler @kucukilhamkutusu instagram hesabında olacak.

Sonuçlar 25 Mart tarihinde açıklanacak.

Kadınlara çokça sevgi, katılanlara bolca şans…

Sevgiyi yayalım! Paylaş:

KİK’i bizimle tanıştırdığında hayata dair tutkusunu bulacağını kendi de tahmin etmemişti. Uluslararası İlişkiler mezunu. Rüzgarı arkasına alarak kurumsal hayatı bırakıp hayallerine koşan klişe(!) bir öyküsü var. Bilinçaltı Dönüşüm Programı, Kuantum ve Yaşam Koçluğu eğitimleri alarak sevdiği işi yapmak için kişisel gelişim dünyasına adım attı. İzmir’de yaşıyor. Hayvanlara aşık; bir köpeğin güzelliğinden gözleri kolaylıkla dolabilir. Hava durumuyla ruh hali paralel olarak değişir. Her duyguyu hakkını vererek yaşamaktan, durmadan konuşmaktan ve sabah uyandığında kahve içmekten asla vazgeçmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir